Jump to content
Студентський Форум

Zee

cтудент V.I.P
 • Posts

  549
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛНУ

Zee's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. народ, а можна не на 15:00???? а пізніше....
 2. иць, давно я сюди вже не заходив... і був приємно здивований, коли на мило прийшло запрошення на сходини =)))) якщо не свалю в гори на вихідних, то обов'язково навідаюсь!
 3. якшо нема інших варіантів, то можеш спробувати... проте якшо є хоть малость можливості деінде - краще присвятити себе цьому... хоча як казав Сем тут все залежить від обставин. Якщо це просто наслідок маленької тупості, випадку чи якоїсь такої фігнв, то можна спробувати ще раз. Головне дати дупля чи справді воно тобі потрібно
 4. гадаю кожен бачить в коханій людині щось своє, проте певний базис все ж існує - а це довіра, щирість, взаєморозуміння, повага... людина з якою тобі цікаво і спокійно... крім якої тобі більше нікого не хочеться... =))
 5. CuLt

  і нехай щастя нападе на твоє життя:)

 6. Zarina

  Життя дається людині тільки один раз. І прожити його треба так, Щоб там зверху офігіли і сказали: "А ну-ка повтори!"

 7. підтримую! старий, щоб там не було - ти маєш завжди бути готовим оплатити все, але якшо вона так бажає, то йох, чим тобі погано??? Обов'язків перед нею у тебе ніяких нема... тому вперед )
 8. м-м-м-м, як же красиво тут нас обговорюють... правда не зовсім вірно... хтось тут менш більш підмітив вже це, але я таки ще раз наголошу. Вам просто слід розрійняти поняття "мамин синочок" та хлопаку, який плаче. Адже далеко не кожен хлопака, що плаче є мамин синочком. Як на мене я взагалі поважаю тих, хто не боїться своїх сліз і може позволити собі заплакати на очах у інших. Звісно це має бути якась виняткова і відповідна ситуація. Ось наприклад у мене часто сльози навертались на очі, коли живучи за бугром на всяких офіційних заходах грав гімн моєї держави... звісно незавжди, але інколи так проймало, що дійсно сльози на очі накочувались з гордості за свою батьківщину. І я зовсім не встидаюсь цього.
 9. 2 Спостерігач: RSPCT, хоч може між рядків там щось і є, але заголом то всьо дурниці і маячня!!! 2 all: Бажання жінки - закон, поки бажання чоловіка - жінка. Бажання даної жінки - закон для НЕ ТОГО, поки бажання НЕ ТОГО - дана жінка.
 10. натовп то просто п'ятниця..... соррі
 11. Вільний лише той, хто втратив усе, заради чого варто жити. От вам і свобода... Змалку мене якось привчили, що потрібно ходити до церкви... Це було добровільно-примусово і я боявся, що коли отримаю волю, то мабуть не буду ходити... Але так склалось, що декілька років тому життя закинуло мене забугор. Ніхто там за мною не дивився, воля сумашедша. Але я сам якось знайшов церкву... І кожної неділі туди ходив... Воно дуже допомагало мені в далині від дому. Зараз я тут, вільний жити як хочу, але все ще хожу в церкву!
 12. чьото хрєновато... туго здається остання зимова сесія (збираю талони)... переїжаю на нову квартиру (задовбав ремонт)... повернулось до Львова екс-кохання (тошнить)... ніяк не можу дати лад роботі (завис)... рівень пофігізму в крові стрімко росте... а у голові - суцільни cOllApsе мозгу....
×
×
 • Create New...