Jump to content
Студентський Форум

Zarina

cтудент V.I.P
 • Posts

  445
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НУ І.Франка-закінчила

Контакти

 • Сайт
  http://demon-angel.ru.gg

Інформація

 • City
  Lviv

Zarina's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Прізвище ваше дуже знайоме :girls pardon: А ви всіх старанних учениць безкоштовно навчаєте????
 2. я дозволила заплатити за себе, так дивно почувалась, трошки навіть незручно. Не підходить мені таке
 3. можна залишитись вірною навіть живучи в одній кімнаті з 20 хлопцями, якщо ти дійсно цього хочеш. Ніхто силою не змушує до зради, можливо ти хочеш щоб хтось тут виправдав твої наміри перед твоєю ж совістю чи хлопцем. Я зради не схвалюю.
 4. і я хочу на лижі, а найбільше спати хочу....
 5. Оскільки це все не поєднується в одній людині, а колекціонувати нікого не хочеться, насолоджуюсь самотністю :girls pardon:
 6. Збулась моя мрія - тиждень в Буковелі, гарно відпочила, "познайомилась" з лижами, заробила купу синців і гарних вражень.
 7. дуже сумую за людиною, яка поїхала в штати, направду бракує його щирого погляду,невимушеної розмови і неповторної усмішки.
 8. Це має бути людина, яку я люблю, тоді можливі довготривалі нормальні відносини. Для чого? - щоб був хтось поруч завжди, коли тобі це необхідно, щоб ця людина змогла вислухати, розрадити, підтримати, чи порадіти разом. Щоб був хтось, про кого можна піклуватись, і хто піклуватиметься про тебе. Це людина, яка розділяє з тобою твої інтереси, а деколи сперечається і доводить свою правоту; щоб була така людина, якій можна довіряти на 100%, щоб не відчувати самотності, відчувати, що ти потрібна і бажана, і ще для втілення найпотаєніших мрій..........
 9. Я думаю ви і без мене гарно проведете час!!!
 10. Я не зможу прийти, їду зі Львова, і до неділі мене не буде Гарно вам відпочити!!!
 11. Якщо погода не міняється, йдемо пити пиво!!!
 12. На душі мир і спокій. Я прийняла дуже важливе рішення, все перед тим обдумавши і від цього все міняється зараз. А ще гарно вчора відсвяткувала іменини
 13. якщо погода не поміняється, давайте кудись на піфооо
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };