Jump to content
Студентський Форум

William van Warg

cтудент V.I.P
 • Content Count

  650
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About William van Warg

 • Rank
  кандидат

Освіта

 • ВУЗ:
  КНУБА

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Киев
 1. Ніколи не розумів людей, що не можуть бути просто щасливими) Всі ці розмови про подовження моменту щастя асоціюються у мене лише зі спамом про "Penis enlargement" :0) Щастя не треба подовжувати, не треба шукати, воно завжди поряд, просте, зрозуміле та так само природнє, ям можливість ходити, бачити, чути, відчувати. І вже коли люди частково або повністтю позбавлені таких життєво необхідних можливостей посміхаючись кажуть, що життя чудова річ, нам більш\меньш здоровим має бути просто соромно за всі наші заморочки, депресії і інший шлак, котрим ми забиваєм собі голову) Все це звичайно ж IMHO. :-)
 2. Ну не знаю, думати головолою наприклад) В кожному твоєму пості. Ти нічого не пояснюєш, жодного факту, лише твоя власна думка, яке переконливим аргументом аж ніяк не може бути. Чогось згадав стару приказку "До ср-ки карі очі") Це лише вид самокотролю, вірити в те, що ти зробиш і ти це зробиш. Чудово "прокатує" і без віри в Бога. Вони по різному, для мене це єнергія, як найбільш підходяще слово. Я не шукаю, мені, насправді, мене це не так і хвилює..., ну існуе він - добре, не існує, ну той що?... все просто. Ну, то люди так позвичці кажуть, ми ж розуміємо, що це не так на справді. То тут те саме, кажем так бо завжди казали, хоча кожен має на увазі свое.
 3. То є логічні питання, що рано чи піздно постають перед кожною розумною людиною і "індижність"(с) Сем) тут ні до чого. Просто людей що важають себе розумними стає все меньше, а розумних то взагалі як кіт наплакав) В темряві прикольно світяться)))) +10))))
 4. І ти ще мені кажеш про обмеженість ))) А от і ні) Та в тому то і справа, начебто і не агітують, але в один голос кричать, що ми грішні безбожники що горітимуть в пеклі, тільки тому, що ВОНИ в це вірять, хоча на справді це нічого не означає) але тішить віруючимх... ну нехай, вірте в свого бога, якого ви неможете пояснити, якого ви не бачили і не побачите, якого "нашифрували" десь там у своїй голові і тому й раді... Добре, чорт з ним, але дивлячись зі сторони на все це, напрошується висновок, що віра отупляє людину... Я не кажу про тебе конкретно, я описую картину загалом, я вважаю що краще розуміти те що знаеш, ніж сліпо вірити в щось аморфне і не реальне, замість того, щоб повірити у себе, у своі сили... А чого ви боїтесь? Навіщо взагалі жити тоді в страху? Перед чим? Навіщо заганяти себе в ці рамки страху? IMHO, нерумно все це. А ти за агностиків не думай) вони самі непагано зправляються) В мене, на приклад, взагалі такого поняття як Бог немає, якоюсь мірою можна так назвати у те що я вірю найбільше, але в цьго немає особистості. Також багато моїх знайомих, в тому числі атеїстів, агностиків, вони теж не особливо вважають Його особою, чи чимось подібним...
 5. Нажаль ЛМаксе, ти чуеш лише те, що хочеш почути тому дискутувати далі не має сенсу)... як і минулого разу...
 6. +1, оце правельно) А де ти дізнався що він навколо нас, а не на небі десь на пухкій хмаринці?) Ти чіпляешься не до тих слів ЛМаксе) Забудь про вулицю, то був лише приклад. Перше, що прийшло в голову) В любій) Ну, то я шуткую звичайно, на справді, досить цікаве питання. Ось наприклад "диво". Для когось це дістати голуба з під пахви, а для когось зміна матерії(наприклад перетворення будику на величезний букет квітів))). Але може це будуть прибульці з більш розвиненною технологіею, або сам Сатана... І тут виникае інше питання, якщо я навіть побачу "диво", чи маю я прийняти особу(нехай буде поки так), що його сотворила за Бога??? І тут уже не рівень дива має значення, а скоріш, внутрішннє чуття. Мабуть якщо це справді буде Бог, то йому вистачить дістати голуба з під пахви, щоб я повірив... Але навряд я колись зустріну когось подібного, хоча як агностик, я не виключаю такої можливості, нехай процент цьго мізерно малий... але ж є)))
 7. Гей, я завжди казав, треба бути трохи бужевільним;) Взагалі то, це лише одна з рис) Судити лиш по ній, якось не коректно) Розвинена уява теж вважаеться нормою, а вона може створювати цілі світи у свідомості одніеї людини. І я кажу не про бужевілля, а про, наприклад, письменників) До чого?... М-м-м... Ну, майже розвалену і бідну країну Гітлер вивів з кризи і зробив достатьньо могутньою, щоб вдути маже всій Європі) Справа в тому, що якраз віруючі люди мають щось доволити) Я видохив вчора на вулицю, і позавчора, і сьгодні і вже багато років, та ні разу не бачив Бога) тож довели мені що він є?)
 8. ЛМаксе, сумніви дають змогу для порівняння та аналізу, це справді так, та йдеться не про сумніви кожного дня, а про те, щоб щось аналізувати, зробити на основі цього для себе висновки и все, з тим і зостатися. Я не ходжу кожень день думаючи "Ой, чи є він там?" мені це не потрібно, поки що я не бачив нічого, що змогло б довести те, що він взагалі існує, тож висновок, який зробив давно, йому я і зостаюсь вірним... А аналізувати і перевіряти треба завжди, особливо людей...
 9. В Winamp'е играет "Astarte - Mutter Astarte"...
 10. Дивна частина, але не можу сказа, що найгірша... В неї своя атмосфера, хоча екшн-частиною вона поступаеться іншим, моя ж улюблена 4-та) за акторський склад)
 11. Майяка Бєя каструвати паяльником за те що він зробив зі всесвітом трансформерів!
 12. Жодної конкретики, самі лише вигуки...
 13. ага, тай згадати вгалаі... давно тут не був а все ж колись тут довгенько сидів)
 14. А яка, власне, різниця? Не вже досвід не переконує, що всі брешуть і всі крадуть?)
 15. Та ні, справа не в тому що приємно\неприемно, в моєму конкретному випадку, велику роль відіграє те, яку мову вчив першою і як я помітив, так само виходить у багатьох моїх друзів. А з українською проблем ніколи не мав... ну, у спілкуванні) а от граматику трохи підзабув вже, давно нічого не писав на ній... Навіть лекції у нас на 90% на російскій в університеті, то що вже казати))
×
×
 • Create New...