Jump to content
Студентський Форум

Whisper

студент +
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Бориславське медичне училище

Контакти

 • Сайт
  http://www.livejournal.com/users/whisper8/

Інформація

 • City
  Львівська область

Whisper's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Я думаю головне бути самим собою, і бути щирим. Це найголовніше у будь яких стосунках.
 2. Народ!Коли людина хоче наважитися на такий крок, або ж наважується нею не керує розум!Це більше емоції!Вона не може тверезо думати!Їй болить!Можна сказати вона навіть несповна розуму.Дипресія виїдає її з середини і говорити що людина дурна не правильно!
 3. А скажіть будь ласка, як відрізнити кохання від просто захоплення?
 4. Людині захотілось виговоритися. Прагне щоб її зрозуміли і підтримали, а не ставитися як до дитини. Бо тут усі якось агресивно трохи настроєні...
 5. Вірю! Який у тебе номер мобільного?
 6. А якщо пів року кращі друзі (по тій же асі), а потім непорозуміння, розчарування, образи і просто більше не розмовляємо..
 7. Ні, а що?Чому має бути знайоме?
 8. От глобальна проблема, стосується шкільної освіти. Діти змінилися. Нове покоління зовсім інше. Це природній процес. Еволюція. Здебільшого на це кажуть : "Вот молодь пішла!Шо з тих дітей буде".Це правда, так і буде якщо ми будемо застосовувати старі методи навчання і не змінимо ситему освіти і не піддтасуємо її під нове покоління. Старі методи виховання і навчання просто напросто не ефективні. А бракує розумних людей щоб зробити їх такими. Усе зміниться тільки тоді коли вимре старе покоління, разом зі своєю "радянською" ідеологією. А глобальна проблема вищої освіти це те що нема можливості дійсно вчитися за своїми здібностями, опанувати ту професію яка тобі дійсно підходить. Тут такі постають перешкоди або мало оплачуваність роботи, або проблеми з працевлаштуванням, батьки, фінансове становище, а це веде до зменшення хороших спеціалістів. І з нашим то потенціалом! Як бачте все взаємно повязане. І ніхто нам не допоможе крім нас самих. Перш за все треба вчитись думати. Ги,.. проблем то багато а вирішення то знайти важко.
 9. Ой!Які ви всі привітні!
 10. Ні, не було нагоди. В тебе коли небудь були думки про самогубство?
 11. Всім ріспект!Я Іра! Мені 16 років. Я з маленького забиченого міста Борислава, що на Львівщині, тут же вчуся і живу вже 16 років, що не дуже тішить. Я не комунікабельна але це не означає що не цікава. Не можу жити без музики Evanescence, слухаю те що в той чи інший момент передає мій настрій. А це переважно рок. Люблю писати і малюю, переважно фейси. Відстоюю свою думку коли її намагаються категорично заперечувати, сама ж такого не роблю. В деяких речах я бачу більше ніж здається є насправді, але це суто субєктивно. Не схильна до ідеалізування, можливо тому що боюся розчаруівань. Часто сама собі суперечу. Інколи відчуваю якусь роздвоєність особистостей ))), тому весь час у пошуках. Ціную цікавих і неординарних особистостей, але тільки тоді коли та неординарність має якийсь ідеологічний грунт. Немаю друзів в реалі
×
×
 • Create New...