Jump to content
Студентський Форум

Vesela

студент +
 • Posts

  89
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  KNU of Taras Shevchenko

Інформація

 • City
  Київ

Vesela's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Привіт, я повернулась :) Іннуся, цікаво, де ти, чим дихаєш і чим живеш? Повертайся і ти :)

 2. А краще, коли матимеш хвилинку, то напиши у Контактіру.

 3. Оксанка, озвися! Я дуже за тобою скучила...

 4. Як на мене, є дещо більше навіть ніж кохання. Я думаю, що діти не повинні страждати через "сердечні справи" своїх батьків. Батьки повинні дбати про підтримання стосунків. Це як має бути. Однак, не заперечую, що існують випадки, коли парі дійсно краще розійтися, щоб не мучити ні себе, ні дитину. Але все ж таки, подружжя має докладати всіх зусиль, щоб уберегти сімю і любов в сімї.
 5. О, мой застенчивый герой, ты ловко избежал позора. Как долго я играла роль, не опираясь на партнера! К проклятой помощи твоей я не прибегнула ни разу. Среди кулис, среди теней ты спасся, незаметный глазу. Но в этом сраме и бреду я шла пред публикой жестокой - все на беду, все на виду, все в этой роли одинокой. О, как ты гоготал, партер! Ты не прощал мне очевидность бесстыжую моих потерь, моей улыбки безобидность. И жадно шли твои стада напиться из моей печали. Одна, одна - среди стыда стою с упавшими плечами. Но опрометчивой толпе герой действительный не виден. Герой, как боязно тебе! Не бойся, я тебя не выдам. Вся наша роль - моя лишь роль. Я проиграла в ней жестоко. Вся наша боль - моя лишь боль. Но сколько боли. Сколько. Сколько. 1960-1961 Белла Ахмадуліна
 6. Я б дуже хотіла побувати у Франції, не тільки в Парижі, але й поїздити по всій країні. В Монте-Карло в Монако, в Мароко, в Бразиліїї подивитися на танцювальний карнавал та позагорати на їх пляжах. А ще в Японії, там особливий колорит... А взагалі-то світ такий великий і прекрасний, що хотілося б побувати в усіх красивих місцях на землі.(((+:
 7. Привіт, Сонечко!!! Як справи? Як зїздила додому?

  Скучила за тобою!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 8. Vesela

  Дякую!(+:

 9. Я абсолютно погоджуюся з nA(0), що мова є важливою складовою і що справжні українці люблять свою мову і поважають її. Також вважаю, що без мови не буде і нації. Тому що мова забезпечує її самобутність, гідність, інформаційний суверенітет, суспільну цілісність, згуртованість і єдність, творчий потенціал і поступ. Тому вислови про те, що нічого страшного в Білорусії не відбувається, ну подумаєш люди собі соромляться своєї мови і не хочуть на ній розмовляти, але ж вони білоруси... А що буде з ними пізніше? Вони втратять свою самобутність і можуть втратити свою єдність без рідної мови. Звичайно, що не потрібно нікому мови нав'язувати, але при тому і не наполягати на введенні другої російської, бо це не рідна мова для українців. Проте питання другої державної мови - це окрема тема. Ця ж тема присвячена іншим питанням.
 10. Хочеться, щоб мій коханий був мужнім, чесним і носив мене на руках, щоб кожну мить хотілося бути саме з ним, щоб він радував мене, а я його і посмішка не сходила з уст, і щоб знову і знову я могла сказати сама собі : "Як же мені пощастило!"
 11. Я думаю німецька, тому що багато інвесторів саме з Німеччини і тому спілкування та переписка ведуться саме на ній.
 12. Вітаю з Днем Святого Валентина!!! Бажаю палкого, радісного і взаємного кохання!!!

 13. Моя красуня, вітаю тебе з Днем усіх закоханих!!! Бажаю тобі щирого, взаємного і такого, що приносить радість, кохання!!! Цьомочки! Люблю тебе!!!!!

 14. Треба мати дійсно велике відкрите добре серце для того, щоб любити кожну людину так, як це робила мати Тереза. Вона була самовіддана своїй справі. Але мені здається, що і на сьогоднішній день є такі люди як і вона, що здатні ділитися своєю добротою з обездоленими, здатні співчувати і допомагати бідним, безпритульним. Це велика справа, яка заслуговує на приклоніння і слід брати приклад з таких людей, щоб хоч в якійсь мірі слідувати прикладові мати Терези і допомагати бідним та обездоленим. Доброта, любов і віра є завжди і будуть завжди.
 15. Панєнко, очистіть свій студ. ящик, а то вам листи не посилаються)

×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };