Jump to content
Студентський Форум

VERBENA

студент +
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Львівський національний університет імені Івана Франка

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  В вічному пошуку

VERBENA's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Анно,я нікого не критикую, просто в певних ситуаціях не варто розкидатись словами. Пафосу, пафосу в нашому житті забагато.Теплих слів і добрих вчинків замало.Це добре, що ти не розумієш певні речі, дай Боже, щоб ти їх ніколи не зрозуміла.Я не сперечаюсь, спілкуючись з іншими я хочу допомогти собі, але й також хочу хоч якось допомогти іншим.Допомогти Ніколь, в якої світ, мабуть, теж поділився на до і після, чи комусь іншому.Я пишу те, що думаю, так само і ти.Я поважаю твою думку, але це не зобов¦язує мене з нею погоджуватись.
 2. Вкотре переконуюсь в тому, що хто далекий від цієї теми, той пише про компот.Хочете приколів, пишіть це десь інакше. Як на мене, я багато не прошу!
 3. Знаєте, можна багато про що говорити, про місії, філософію смерті etc, але легше від того не стає! Бо коли я йду з мамою і сестрою на цвинтар, то мені не віриться, що десь там моєму батькові добре.Не віриться і край.В моєму житті стало світом менше. І пережити це нелегко. Всі кажуть, що не вірять в те, що його вже нема.Що вже мені казати... Я чудово пам’ятаю реакцію людей, які дізнались про смерть мого батька - від "та не жартуйте так" до "ви помилились номером". Ніхто не вірить. Я вірю, я знаю, я бачила. Я відчуваю таку нестачу любові...його любові, світлої і чистої. А ще я переконуюсь в тому, що хто не пережив, той не зрозуміє.Люди можуть багато говорити на тему смерті, з острахом, цинізмом, пафосом,але коли смерть приходить в твоє життя, то ці слова набувають іншого змісту.Я часто думаю, що все мало бути не так. Я не знаю як саме, але не так як воно є зараз.Не філософуйте на тему смерті, смерть реальна.Смерть, це коли тобі болить. Співчуття всім тим,хто втратив. Я знаю як це.
 4. Хотіла б поспілкуватись з тими, яким довелося пережити смерть дорогих серцю людей.Як вам вдалось вижити?Чи вдалось взагалі? Я втратила батька.
 5. Дякую за співчуття. В мого батька було добре серце, в якому завжди було місце для інших.Через те серце його і не стало - миттєвий обширний інфаркт. Нікого не було поруч.Про його відхід всі дізнались 4 дні по тому.Мені дуже важко і я не знаю, що з цим всім робити.Ще раз дякую за слова пітримки.
 6. Майже місяць тому не стало мого тата.Найкращого батька в світі.Проте я зрозуміла це надто пізно.Він пішов з життя раптово, ні з ким не прощаючись. Помер. Всі кажуть життя продовжується.Всі кажуть така божа воля. Всі кажуть жити далі. А жити важко і страшно. Я дізналась про його смерть у свій день народження і світ рушився. Я за ним так сумую... Цінуйте тих,хто поруч.Завжди і всюди.Бо їх може не стати.
 7. що заважає нам бути щасливими? бажання бути щасливими - нам заважає... ********* коли довго чекаєш ролі то приходять всілякі думки і найперша - сховатися... але сховатися аж до краю неможливо - бо будеш видимий з того боку краю... *************** в пошуках часу майструю корабель який мені без потреби... просто мені потрібен час для майстрування корабля... микола воробйов -поет і маляр
 8. Суть прохання - потрібна цікава інформація про Дікенса. Якщо хтось десь шось чув - поділіться! Буду вельми вдячна. Тільки без фантазії, бо мені це на парі розказувати. А взагалі завдання маразматичне - читаємо Карнегі в оригіналі, а шукати інфо треба про всіх, кого він там собі згадує
 9. Намагались з коліжанкою визначити жанр Дерешевих романів.Зійшлись на маразматичному реалізмі.
 10. Я ненавиджу зиму. Ну просто так що аж hate!!!!!!!!!!!!!!! І пережити оті нестерпні мерзлотно-холодні дні, то просто випробування для мене. Я і так не маю великого інтересу до життя, а ще як подумаю. що зима так близько... Хочу тепла. Завжди і всюди. Люди, вам погода в житті робить якусь погоду, чи ні?
×
×
 • Create New...