Jump to content
Студентський Форум

Vania

студент
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Vania

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  КЕПК
 1. Я віддав свій голос за Аню, дуже симпатична... ґґ
 2. Як казав головний герой фільму Брат 2 Сила в правді, з одного боку він був правий, але кожної людини своя правда. Зараз коли я напишу що сила в грошах ви почнете казати, що ні сила в дружбі чи в коханні чи ще в чомусь, але подумайте пригадайте своїх багатих знайомих, і що вони немали того що бажали ?????? Ну от зробили висновок ?? Багато людей пишуть : За гроші можна купити... Ліжко, але не сон. Їду, але не насолоди нею. Книгу, але не розум. Секс, але не любов!!! Ліки, але не здоров'я. Зв'язки, але не друзів. Ікону, але не віру. Місце на цвинтарі, але не на небі.. Ще одне (орегінал) За деньги можно купить дом, но не семью. За деньги можно купить кровать, но не сон. За деньги можно купить часы, но не время. За деньги можно купить книгу, но не знания. За деньги можно купить еду, но не аппетит. За деньги можно купить положение, но не почет. За деньги можно купить лекарство, но не здоровье. За деньги можно купить секс, но не любовь. За деньги можно купить страховку, но не безопасность. Так це правда але завжди є АЛЕ. Так що я хотів сказати, що сила в грошах, ну не в грошах а в їх кількості.
 3. Шансон слухаю як і всю іншу музику, але мене нервують ті люди які осуджують шансон. Спочатку навчіться розрізняти шансон і блатняк. Шансон чи блатняк вони оспівують дійсно життя а не мрії !
 4. Точно така ж ситуація, але я з цим змирився, батьки пообітцяли що куплять авто. Ще я б порадив поцікавитися квадроциклом !! Повір відчуття набагато крутіші тай можливостей більше і безпечніше. Тай щей крутіше....
 5. Для мене особисте авто це велика мрія, яка можливо здійснеться через пів року коли буду мати 18, а так з Батьком катаюся вже роки 3 і скажу вам одне, що автомобіль це просто супер !!!!!!!!!!!!!!!! :rolleyes:
 6. Не обов'язково брати оригінал, знаю, що він кращий в 100 раз але можна взяти грузового і заплатити 1,5 тисячі дол. і є пасажир, от тільки з документами напряг але таких у нас є повно!! Але впринципі вітьок не для студента більше для якоїсь роботи!!
 7. А що скажете про фіат добло або про мерседес Віто???Дуже подобається Вітьок!
 8. Великий привіт з Коломиї!!!Нещодавно появився неофіційний сайт міста!!WWW.nkm.if.ua
×
×
 • Create New...