Jump to content
Студентський Форум

Vales

студент +
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Vales

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  НУ "ЛПолітех"

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Львів
 1. Коли мені дали здачу в магазині копійками (ну ДУЖЕ багато металу, і білого і жовтого), а в сусідньому магазині були раді, що я їм приніс багато копійок ))))
 2. Ні, не дрібниця, але я про час нічого не говорив Я говорю не про час, за який можна вивчити щось (читити, писати, грати, НЛП,..., шешось), а про сам факт знання. Навіщо воно? Навіщо НЛП? Особисто тобі, навіщо?
 3. провокативне питання: чому доведеться? а може і не варто вчити, з роками сам напрацюєш життєвого психологічного досвіду природнім способом? і нафік здалось те НЛП! Я згоден з тобою. Метафорично: НЛП, як ніж - яким можна нарізати хліб, а можна й... порізати пальця, і не тільки собі :-\ Але заборонити доступ до знань це все одно, що зупинити розвиток цивілізації НЛП, як зброя, тільки лінгвістична, хто нею володіє - за ним перевага Питання до всіх, хто з форумців практично використовує НЛП? Як і де саме? Бажано з прикладами
 4. Напевно, класно написав і в то й же час розмито якось... Тож в яких ти дівчаток закохуєшся? Опусти "стандартний (субєктивний) набір" і напиши ізюминку Мету цієї теми я бачу, як опис позитивних рис - особливих і нестандартних, які, можливо, не видно не озброєним оком :) Коли назбирається більше десятка постів - підібємо підсумки у вигляді одного позитивного поста-списку :) Продовжую: - акуратність (я маю на увазі те, що російською називається "опрятность") - доглянутісь
 5. В цій темі говоримо ПРО НЛП. Ваше розуміння НЛП, його використання, ділимось досвідом, критикуємо Щоб висловитись за чи проти, варто знати за ЩО саме ЗА, чи за ЩО саме ПРОТИ :) То ж ЩО таке НЛП. В моєму розумінні: НЛП - нейро-лінгвістичне програмування. Нова гілка розвитку психології, якщо можна так сказати, яка увібрала в себе всі вершки, все краще і ефективне, що напрацювало людство в галузі психології, зокрема в галузі впливу на інших людей. Я не претендую на істинну в означенні НЛП і нехай мене пристять НЛПісти, якщо я допустив помилку.
 6. А в тебе є мета? Мета для якої ти тут (не на форумі :), а на Землі)? Мета життя, та для якої ти живеш щодня, втілюючи яку ти отримуєш задоволення. Мета для реалізації якої знадобиться ціле життя і кожен день тебе наближає до неї. Думаю, що хандра - це наслідок нечіткої мети або її відсутності От подумай сама: - це мета, але на 1 день. Купила виноград, мети досягнуто і... знов нема шо рибити, треба придумати наступну мету: о ще одна мета :), а скільки за-а-дово-о-о-лення від того, коли ти її реалізуєш! :) і потім ще придумаєш мету: це справді класно, і воно приносить задоволення... настільки короткотривале і мале, як і сама мета... Як сама бачиш - з метою жити цікавіше ))) А коли вона велика і глобальна - цікавості немає меж ))) Дехто такий стан (хандру) називає "нема шо робити", я б назвав "нема мети". Такий стан буває в кожного... час від часу... життя, воно ж смугасте - біла смуга, сіра смуга, біла, сіра... (можеш додати кольорів за смаком :), та від цього полосатість не зміниться) І я тобі не буду писати НЕ хандрись, навпаки - ПОХАНДРИСЬ. І чим нижче "опуститься" твій настрій, тим вище "підніметься". Я в це вірю. А ти?
 7. о-о-о... Тобі більше подобається писати негативні риси характеру - тоді тобі в цю тему відписувати забороняється іменем "папи" всіх вампірів :)
 8. НЕ сумнівайся, будуть... ті яким ти подобаєшся з цього місця будь ласка детальніше... відповідальність за ЩО? До головної теми... Бачу такі варіанти: 1) міміка, погляд, жести в напрямку "обєкта" 2) спілкування про все на світі з "обєктом" (але тільки не про почуття 3) секс з "обєктом" Я за їх реалізацію в порядку зростання :) Доречі, автор теми так жодного разу і не відписала :( Nicol, ти знайшла відповідь на своє запитання?
 9. Більшість (а може меншість пише, що важливо і мрія і кохання. Погоджуюсь. Та мені здається, що автор хоче знати думку саме про те, ЩО ВАЖЛИВІШЕ, а НЕ про те, які відчуття бувають після того як ми робимо свій вибір Я обираю третє - інтуїцію, вона є в кожного, тільки треба вміти прислухатись до неї, і знати, що рішення на момент прийняття є завжди правильними
 10. Тема створена для балансу думок (негативних і позитивних). Оскільки в суміжній за назвою темі сконцентрований весь ваш негатив про чоловіків і жінок, то... тут писатимемо тільки ПОЗИТИВ :) Отже, ЩО вам найбільше ПОДОБАЄТЬСЯ в поведінці чоловіків та жінок Мені подобається в обох статей (чи статях ): - відвертість - довіра - впевненість у власних діях - воля - харизма - любов :) Треба ще подумати, що може допишу...
 11. Мене не вистачило, що б прочитити всі сторінки теми, може я повторю вже сказану думку... Моє означення моралі: Мораль - це набір правил для виживання в матеральному світі. В часі мораль може бути: - релігійна (конфесійна) - традиційна (минула, застаріла) - сучасна (теперішня) Сучасна не заперечує традиційну, а швидше доповнює її. Окремі приписи традиційної моралі втрачають актуальність з плином часом і ігноруються в сучасній моралі. Те, приписами якої моралі ти користуєшся визначає твою ефективність життя (успішність). Виконання приписів моралі дозволяє жити так, як того хочеш сам і при цьому не заважати жити іншим. То Shewolf(Kiev): мені подобаються твої думки ;) To LMax про егоїзм в контексті даної теми... наскільки я зрозумів, ти думаєш, що це аморально. Справді так? Чому? To Lessid Я тут, чувак ;)
 12. АрсенЕ :), я за тебе ;) (кому треба, той знає...)
 13. Існуюча в теперішньому - Google Inc. Існуюча в майбутньому - Global Telepatic System (GTS) Як ви можете зробити світ кращим (вже сьогодні)?
 14. +10 ОПТИМІСТично Відкрите вікно, прохолодне повітря з надвору, гаряче горнятко кави, вимкнене світло, фейс в моніторі, руки на клавіатурі, спокійно... тихе щастя... Невже так мало треба для щастя? - кому як... ;)
×
×
 • Create New...