Jump to content
Студентський Форум

valear

студент +
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About valear

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  Kyiv National University

Інформація

 • City
  Київ
 1. Ні, ти не один... А, власне, кияни ед переховуються тут на форумі? Утворюємо київський осередок.....
 2. Взагалі, мені часто кажуть про те, що щастя в грошах.... А я так не думаю. Коли тебе нічого не гнітить і ти займаєшся улюбленою справою -- ти щасливий. Коли ти кохаєш -- ти щасливий. І що потрібно ще для щастя?
 3. Нещодавно їхав біля КС. Там спостерігав цікаву картину "розплати", а ще це все можна було назвати "галасливою рибалкою". Хто з вас був на мітингах з власної волі і чому, якщо не секрет?
 4. На душі скребуть кішки -- морально втомився. Правда, нещодавно зрозумів, що життя все-таки прекрасне попри усі його негаразди. Недарма кажуть, що ми всі проблеми створюмо самі. Знаєте, в мене тут знайомих немає, але назву вас всіх друзями... Друзі, попри всю цю політику та бруд життя -- це супер. Чи не так? А ВІЛЬНИЙ ЧАС знайти легко: його немає тому, що ми його забиваємо різними дрібницями.....
 5. Там, де закінчується пальне.... Особисто я вважаю подібне та вищеназване -- не для нас. Наш студент, напевне, має мати певну культуру.... Чи не так?
 6. Так, в певній мірі. Правда, мене цікавить перш за все організація самоврядування студентів.... Хто знає, фк воно зорганізоване у КПІ?
 7. Режисера не пам"ятаю, але актори -- Баталов та ін... Фільм дуже хороший
 8. Народ, зіштовхнувся з такою проблемою, як студентське (братське:) нерозуміння звичайних проблем нашого життя. Починаючи від сміття у гуртожитках, закінчуючи апатичними словами типу: "...а воно мені потрібна, та правда..." Що ви скажете про сучасного студента?
 9. Лінки є, проте не на наших серверах
 10. Не перший рік вчуся, у нас усе залежить від викладача. Від настрою викладача, від інших студентів і вже потім -- від твоїх знань. Отак.
 11. Особисто я чув багато суперечливих фактів про ОУН-УПА. На жаль, в усі часи наша історична наука була повією режиму. Будь-якого. І зараз, здається, також.
 12. Пам"ятаю, дивився колись фільм "Летят журавли". Лауреат Канського фестивалю. Правда, зараз не можу знайти. Що ви про цей фільм думаєте?
 13. Згоден повністю... Корупція була і буде..... Навіть вона є і у КНУ імені Шевченка, на жаль......
 14. valear

  СЕСІЯ

  Сам провалив цю сесію...... Сумно, але сподіваюсь здати..... До речі, усіх, хто вже це зробив, щиро вітаю!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 15. valear

  СЕСІЯ

  НАРОД, хто як здав цю сессію, з якими проблемами???????????
×
×
 • Create New...