Jump to content
Студентський Форум

UkraineJane

декан
 • Posts

  874
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About UkraineJane

Освіта

 • ВУЗ:
  www.agnesscott.edu

Контакти

 • Сайт
  http://www.mechanizedwitch.com

Інформація

 • City
  Полтава & NYC

UkraineJane's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. роботу за "рядових українців" та пана Олейникова зробила кредитна криза вже кілька років намагаюся зрозуміти, чому українці завжди знахоять якусь муру онлайн і починають ажіотаж з її приводу. чому не можна читати нормальні газети і сайти?
 2. треба вкладати в те, на чому розумієшся, і де зможеш маневрувати, коли справи кепські - це пропагує Воррен Баффет. Я ж не пропагую нічого, бо не маю грошей, і ні на чому не розуміюся
 3. може краще поговорити з роботодавцями? а про купівлю, це ти так просто кажеш, чи маєш надійних інформаторів? Гарвард Ем Бі Ей відкриває двері в будь-якій країні, тому навіщо просто так казати? ось ці рейтинги від FT. вони визнані в Індії точно - була та дізнавалася.
 4. якраз читаю книгу про приватну власність в країнах третього світу і посткомуністичних країнах ГУГЛ КНИГА, ВІКІ про автора, Хернандо де Сото.
 5. пошукай народ по універам на однокласниках і вконтакті
 6. не розумію, навіщо якусь фігню на форум вішати? з якої це газети, до речі?
 7. Dear friends, We are glad to announce that due to strong financial support from our sponsors this year, we will expand our activity to all of Ukraine and will increase the number of students in our Seminar. We plan on continuing our expansion in the coming years, but cannot guarantee it. This year’s team of consists of * Ivan Kozyryev (Seminar 2008 Leader) * Anna Levina * Iryna Shakhmantsir * Alina Volobuyeva * Yevheniya Krutko * About fifteen of our students and parents of our students located in Ukraine are committing to help with administering testing in June and running the Seminar in July * Eight USA/USA alumni together with Dr. Bohdan Oryshkevich, the Found and Coordinator of the USA/USA Program, will review the applications to the Program in New York City. If you are interested in helping us in any way, please contact our New York office.
 8. знаю спосіб, сама ним користуюся. 100% гарантія. перестань носити високі підбори
 9. іронія. Сон перемістила сюди тему "Сайти, що допомогають в навчанні." Хіба передирання рефератів онлайн допомагає ВЧИТИСЯ?
 10. зтягла з сайта фоїл: Стипендії “Майбутні бізнес-лідери України” Компанія Фоїл здійснює підтримує і заохочує найбільш здібних, талановитих і енергійних молодих осіб здобути освіту в сфері фінансів. З цією метою наша компанія започаткувала дві щорічні стипендіальні програми «Майбутні бізнес-лідери України». Ми пропонуємо найкращим стипендіатам використати здобуті знання для отримання практичного досвіду роботи в наші компанії. Стипендиальный комитетA.Сандул, Генеральный директор, Foyil Securities Е.Велика, Директор департамента стратегического планирования и инвестиционной политики, ОАО «Страховая компания «Универсальна» E.Хиль, Руководитель отдела маркетинга, Foyil Securities Умови подання аплікацій На навчальний рік 2007/2008 аплікації приймаються до 30 вересня 2007 року. Виплата стипендії Стипендія виплачується двома рівними частинами протягом навчального року раз на семестр. Стипендія еквівалентна 3 300 USD за один навчальний рік. Максимальний період виплати стипендії не перевищує 2 роки. Вимоги Компанія Фоїл виділяє дві стипендії для студентів денної форми навчання 4го курсу економічних факультетів вищих навчальних закладів України (не нижче 4го рівня акредитації). Відбір кандидатів буде здійснювати відбіркова комісія компанії Фоїл. Стипендію буде продовжено на наступний навчальний рік залежно від успішності кандидата протягом поточного року. Майбутні бізнес-лідери будуть обиратися серед студентів, що продемонстрували відмінні успіхи в предметах їхньої спеціалізації, а також проявляли активність в створенні власної справи чи розробці і/або втіленні власного бізнес-проекту. Кандидати на отримання стипендії повинні відповідати наступним критеріям: Студенти денної форми навчання 4го курсу економічних факультетів вищих навчальних закладів України (не нижче 4го рівня акредитації) Академічна успішність кандидата не повинна бути нижчою оцінки «добре» або «відмінно», а оцінка з предметів спеціалізації не нижчою за «відмінно».
 11. Бі Бі Сі пише «Бізнес: привид рецесії після падіння ринків» Пару місяців тому я була на конференції, яку організувала група Фоїл; на конференції йшлося про те та інше, і про інвестиційний клімат в Україні. Прозвучала фраза, що український ринок майже не реагує на проблемну економіку США і "dipping" на європейських біржах (це казали, коли зазивали інвесторів). Маємо шанс перевірити «відірваність» українського ринку від світу на ділі Показники PFTS можна переглянути на сайті тієї ж групи Фоїл. Докладніше про сьогоднішню ситуацію на Уолт Стріт та в світі читати ТУТ, ТУТ і ТУТ. (Не те, що Економіст і Нью Йорк Таймс - єдині джерела, але мені подобаються найбільше)
 12. народ, це ж не до розділу "Політика, Економіка, Бізнес." Більше схоже на психологію і бульварщину. Тому переміщаю тему до "Філософії життя".
 13. НАТО - клуб "хороших". ось і роль в економіці. не те, що НАТО як організація мала сенс для мене останні кілька років. аж поки пан путін оголосив про нову гонку озброєння нещодавно.
×
×
 • Create New...