Jump to content
Студентський Форум

todkrank

студент
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НУ "ЛП"

todkrank's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Товаришу Макс, прошу, почистіть філософсько-релігійні форуми, бо теми повичерпувались і страшно багато читати.

 2. 1. радіо "Ера" :) 2. МН 3. Ні 4. Ні А можна і мені питання, шоб форум не застоявся?: Чи знає хто, як можна тільки за номером студентського та прізвищем визначити, де навчається студент?
 3. Я тут почитав ваш форум 2-річної давності на початку, всередині і в кінці, і вирішив додати 5 коп.: Запитувати в людей, хто такий Бог - невдячна справа, приречена на невдачу. З якою метою таке запитується? Чи справді хтось надіється почути єдину відповідь, чи досягти її формулювання в діалозі? Така тема форуму стабільно закінчиться пустотою - один розчарувавсь, бо не зміг довести своєї думки, інший - бо запропоновані теорії чогось не викликають відчуття досягнутою істини, прогресу. Сократ би тут все зразу звів до абсурду. Якщо б сюди зарвався товариш з IQ=200 і почав доводити, що Бог - це командний центр високорозвиненої іншопланетної раси, що слідкує щоб була якась справедливість на Землі, або що з огляду на то, що існування позбавлене сенсу, а вид Homo став недосконалим вже відтоді, коли став erectus, всім варто вчинити масовий суїцид, то ніхто б не переміг його в суперечці, і ніхто б не прийняв його точки зору, хоч би вона була 100 раз Істинна. По-моєму ліпше ставити такі питання зоряному небу абощо... Шукайте Бога, і знайдете.
 4. Полюбому пробачати, але слідкувати за поступом людини, і впевнюватись, що в Н-тий раз тебе не образять, шукаючи точки впливу. :/
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };