Jump to content
Студентський Форум

thoughtless

студент +
 • Content Count

  165
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About thoughtless

 • Rank
  магістр

Освіта

 • ВУЗ:
  National

Контакти

 • Сайт
  http://
 1. Мені ніколи не вистачає однієї зустрічі чи розмови для того, щоб робити якісь висновки. Тому перше враження для мене є досить відносною річчю...
 2. Щ(о ти маєш на увазі, говорячи про "корисне для наповнення душі"?
 3. То доводить, що перше враження - не завжди вірне.
 4. Немає "пустих" людей. Аксіома. "Щось корисне" не завжди винагороджується наповненням душі.
 5. Але то лише іноді... Далеко не завжди...
 6. Але знак лише для того, кому є де шукати... Нема сенсу шукати в порожній кімнаті.
 7. У мене є принципи. Їх не багато, але й не мало. Так зразу назвати їх не зможу, бо вони йдуть скоріше зсередини. Хтось скаже, що принципи гальмують розвиток особистості, але я з цим не погоджусь. ІМХО безпринципність ні до чого хорошого не приведе. Треба вчитись керувати своїм життям і діями.
 8. Ледве не впала зі стільця. Хто тобі таку дурість сказав? Правильно, Чорна кицька, дозволяй сідати собі на голову. Дозволяй всім себе юзати, розтринькуй себе на інших, живи заради них. Це ж так цікаво! А вони будуть плювати на тебе, але ж ти сама дозволиш їм це зробити, нє?
 9. А мені завжди було цікаво - чи справді думки мають здатність матеріалізуватись? Я дуже рідко вірю в свої мрії на 100%, тобто мсподіваюсь на їх втілення. Може, тому вони і не збуваються...
 10. Я сьогодні вичитала, що перше враження складається на протязі хвилини спілкування, а закохуємось після дня спілкування. Отакі справи.
 11. Каву пити треба однозначно у "Каффі", у тій, що на Хрещатику. За мізерну ціну отримуєш багато кави!=) Та ще й смачнющої. Мммм=) Якби не було так спекотно, я б завтра пішла...
 12. Ага, тільки щось тема у глухому куті... Хоч би дійсно пояснили, про що мова..
 13. Повернусь назад і скажу кілька слів щодо свого НАУ. 1. Платити за форму не треба відразу. Це можна розтягнути, що я і роблю. Весь свій 1 курс проходила без форми, поки не вигнали=) 2. Гуртожитки. Для нас побудували нові корпуси, я там була. Нове все - меблі, склопакети, все чудесно. 3. Інтернет. точно не знаю, але поки нам обіцяють. Побачимо. 4. Страховка, яку платити необов"язково. Я не плтила, поки шо не померла. Щось згадаю - допишу.
 14. Це вже з психології. Як кажуть розумні дядьки - хвілософи, ми завжди обираємо у супутники(друзі,кохані) людей, що подібні до нас.
×
×
 • Create New...