Jump to content
Студентський Форум

teresita

студент +
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About teresita

 • Rank
  бакалавр

Освіта

 • ВУЗ:
  ВМуРоЛ "Україна"
 1. я мала ту фотку але потім видалила, там нн тільки дупа... Просто жахливо! Чи вона не бачила, що без спідньої?
 2. я взагалі постійно в такому одязі шо в кішені важко шось засунути...
 3. хлопці і дівчата! шкода звісно, що так багато постингів просто собі зафлудили і все!Але давайте виправлятись і кидати свої прекрасні враження від подорожей в прозі і у віршах чи за допомогою малюнків і фото. Цікаво подивитись на Україну і інші країни очима форумчан!
 4. Люди! давайте свої враження від подорожей "від варяг в греки" і назад... Цікаво! і так ми зможемо намалювати Україну "від Сяну до Дону", як її хто бачить. Приєднуйтесь!
 5. мій нік то похідна від Тереза - це моє імя в реалі.
 6. Мене гнітить Київ. Особливо метро. І люди, котрі абсолютно байдужі до тебе і можуть переступити коли ти падаєш і піти собі далі. Для мене Київ - місто куди їду у справах чи до друзів але поітм страшенно хочу назад!
 7. Хочу до моря! Необхідне йодоване повітря і солона вода
 8. Взагалі ми всі прекрасні Кожен з нас є унікальний І тому немає сенсу Застосовувати силу... Пропоную нову тему: Переключимо канали, Поговоримо про хобі, Якщо має хто такі...
 9. я за Віче, за команду і план розвитку країни
 10. та вже що найдеш. я і не надіюсь уже...
 11. я за те щоб рос. мова була офіційною, як і англ. мова, вивчення якої потрібно запровадити з трирічного віку. (Віче. План Розвитку Країни)
 12. мій улюблений - колір морської хвилі а також комбінації синього, блакитного білого і чорного.
 13. люди допоможіть знайти рецепти італійських страв! ну дуже потрібно!!!
 14. я подивилась фільм. як на мене - досить жорстокий і якісь наіграний.
 15. ось сподіваюсь вийде надіслати вірші Олени Збарської які мені подобаютьсяОЛЬГА ЗБАРСКАЯ ПУТЬ ТВОРЦОВ Вечность влюблена в творения времени... У. Блейк Черноглазая ночь в тёмном бархатном платье Разноцветное варево буден и красок Заключила в немую темницу объятий, Увлекая в небесное празднество масок. Там на млечном пути, на дороге к признанию Сиротливыми звёздами тени отмечен
×
×
 • Create New...