Jump to content
Студентський Форум

Tamriel

студент +
 • Content Count

  22
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Tamriel

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  Київський коледж зв'язку

Контакти

 • Сайт
  http://
 1. А ще можна набрати в Яндексі слово "Лохи" , і зліва подивитись на їх фотки!!!!!!
 2. Не вірте тому люди!!!! СМС щас є найдешевшим засобом спілкування і тому всякі погані хлопці в яких нема часу писати повідомлення займаються антиагітацією. Це все є брехня. Чи не так? А може так!!! Все більше не одного СМС. Тепер тільки звінки.
 3. Суржик, на мою дкмку не є проблемою як такою. Хай кожен розмовляє, як схоче. У нас вільна країна і діє свобода слова.
 4. Псих, NFS це є та гра де працюють тільки рефлекси, 4 кнопки і очі. Якось не приємно грати в те , де не потрібно думати.
 5. Смерть, то є те , що рано чи пізно до вас добереться. І якщо вона вам посміхнеться, вам залишиться лиш посміхнутись їй у відповіть.
 6. Янка- На дорозі п"ятак
 7. Непогано... Мені подобається!!
 8. Маленький, біленький віршик В пам"яті моїй спалахує той день, Коли я в перше відчув свободу. Я йшов по чорній, неораній землі, Насолоджуючись її незримим простором. В моїх думках панувалв тиша, І розум мій був вільний від суму. Мене не бентежила зоряна ніч, Я був втомлелений і вів якусь думу. Тоді я вперше відчув те, що зветься воля. ЇЇ п"янкий смак, аромат- одним словом свобода. Я знаю лиш те, що немає навколо нікого Я вільний і маю достатньо часу, щоб прийти до бога.
 9. Висотский- Альпіністка:)
 10. Король і Шут--- Мисливець
 11. Вибач Son, але тема там "Чи писали ви вірші?" і потребує конкретної відповіді: так або ні. І віршів, як таких там мало. То нехай ми повторимось і будемо писати їх сюди:)
 12. Можливо й нагадало.... Але тої пісні я не чув.
 13. ЗЛАМ То було так давно, майже на зламі сторіч, Коли йшла свята війна але не втому річ. То були темні часи - часи грому й злив, Ми боролись проти людства долаючи його вплив. Ми не терпіли гуманості і вбивали без слів. Ми не любили ідеали, в нашім серці був гнів. Не звертали уваги ні на слова, ні на сльози Нас не могли спинити ні бурі, ні грози. Цінували святу силу, призирали страх, Божевілля і мудрість відбивались в очах. Ми не хотіли жити і не боялись смерті Ми завжди каялись і слова наші відверті. Лиш пройшовши війну я почав цінувати, те паскудне життя, яке звик відбирати. Банально прийшлось змиритися з тим, Що по світу тепер маю йти я один. P.s. Війна ,то є жорстока штука. Чи не так?
×
×
 • Create New...