Jump to content
Студентський Форум

T-Rex

cтудент V.I.P
 • Posts

  478
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛДМУ ім Д.Галицького

Інформація

 • City
  New Jersey

T-Rex's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. В зраді завжди прийнято звинувачувати того хто зрадив і жаліти зрадженого. Я вважаю це не правильним. Зрада не буває з вини одного. В зраді завжди винні обоє. Той хто зраджує не знаходить того на що розраховував, те що йому потрібно... тоді шукає десь на стороні. Це стосується як фізичної так і моральної зради. Щоб її не трапилось, потрібно максимально відкриті відносини. Ніяких секретів і комплексів, все мусить обговорюватись.. я не сперечаюсь, такого досягнути важко, не кожен може відкритись повністю... не кожен може відкрити найглибші куточки своєї душі, найпотаємніші бажання... але це можливо, повірте... і тоді не виникне навіть думки про зраду... і не буде що пробачати.
 2. Залежить які фільми дивитися... фільми різніх жанрів з різним відсотком добра і зла. Як на мене, тема не має сенсу.
 3. Швиденько світогляд змінився. Тиждень тому ідеалізувався Христос, сьогодні Ніцше, а за тиждень хто, сатана? :)
 4. Електронна альтернатива цигаркам . Як запевняють розробники , повна сатисфакція без шкоди здоров"ю , загрози раку легень, і запаху з рота. Цікаво)
 5. Прочитав 24 сторінки , перепрошую , вашої маячні. Вибачте за різкість, але ви небезпечні для оточуючих і не виключено що до самого себе. Щира порада - зверніться за кваліфікованою допомогою, бо проблема саме в вас.
 6. Реєструєшся, далі встановлюєш utorrent або azureus собі в комп. Тепер ти можеш качати з того сайту все шо завгодно, але зверни увагу : якщо хочеш користуватися тим сайтом надалі, то намагайся підтримувати співвідношення розданих і завантажених файлів не менше 1.01 (Для цього найкраще спочатку позакачувати файли з позначкою "золото"). В іншому випадку попадеш в бан за кілька днів. Якщо щоось не зрозуміло , стукай в аську чи приват .
 7. Sulamith Lusor, не зрозумів твоєї тези. Тобто хто працює в офісі, працює нечесно? А що до рАдянської влади, то вона вела надзвичайно хитру політику. Дала дешеву горілку і купу грошей, з якими народ не знав шо робити , бо ніц в магазинах не було тікі горілка. А п"яному що... все по барабану, і культура і мова і.... аби рано було чим похмелитись. Що до політиків, сперечатись не буду, але вірю що та ментальність (до речі пришита нам тою самою рАдянською владою) крок за кроком зміниться. до речі, підівчаюсь тут трішки в коледжі. Нежодавно мав вільну дискусію на тему "Стереотипи". Були присутні представники всіх континентів крім Австралії. Відгадай які стереотипи про нас у світ? 1. Ми частина Росії. 2. Ми п"ємо з ранку до ночі. 3. Надзвичайно працьовиті. 4.Дружелюбні. Як на мене, моє з тобою завдання - змінити перших два пункти. І починати треба найперше з поваги до себе, далі мова, бо то основа культури. Все в нас відродиться , тільки треба працювати над тим, хоч трішечки, хто скільки може. Raidyga
 8. економія це звичано добре, але шо в ньому найкращого? мо в мене психологя інша, але я б таке не взяв навіть якби мені ше доплатили
 9. shoot_mc, Зареєстрований, ні він не платний. Злюки Бобри завантажились годин за 6 ( таку швидкість мені дозволили сідери) і ще : цитата :" Для роботи з сайтом Вам необхідний торрент-клієнт, наприклад µTorrent чи Azureus. " перечитай шо написав LaSet і сайт... складного ніц нема
 10. Злюки бобри 42 серії, українською, 3.03 GB
 11. натрапив на аудіокнигу Намір, читає автор. Сприймається зовсім по іншому ніж би сам читав, прослухав 6 розділів, сподобалось, навіть дуже. Зручно те, що можна слухати ( читати) за кермом, та й взагалі будь де.
 12. і як воно? я теж збираюся за то взятися.
 13. цей дуже підходить)
 14. Скачати можеш тутечки. До речі там крім "Украденого щастя " ще багато укр. кіно, літератури і музики.
×
×
 • Create New...