Jump to content
Студентський Форум

Svetlyachok

студент +
 • Posts

  87
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  ЧДТУ

Контакти

 • Сайт
  http://

Svetlyachok's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Навіть більше, ніж десь так. Якщо в моєму місті типові представники гопоти з барсетками, "кепками" та "семечками" зустрічаються досить рідко, то там на кожному кроці.
 2. До речі, натрапила на цитату Гоголя, яка дуже точна передає мої думки з цього приводу: "Позаботься прежде о себе, а потом о других: стань прежде сам чище душою, а потом уже старайся, чтобы другие были чище". І далеко не егоїзм я бачу в цих словах. Від себе завжди потрібно вимагати більшого, ніж від інших.
 3. Прощати потрібно завжди, бо "не судіть, да не судимі будете". І тут не "прояв егоїзму", а бажання стати краще, бо, як кажуть, хочеш зробити світ кращим - почни з себе. Не наша справа когось карати. Можна лише дати пораду, або навчити власним прикладом, але не злом, не карою. А життя одного разу саме надасть нагоду розувіритись в безкарності. Просто людина не доросла ще до того, щоб зрозуміти свої помилки. Гріх потрібно ненавидіти в собі. А допомогти людині можна лише тоді, коли позбудешся власних вад і станеш краще. Тоді любов'ю, милосердям можна допомогти і іншому.
 4. Як на мене, то пробачати варто перш за все заради себе. Щоб не отруювати собі душу поганими думками, злобою та образою. А та людина, якщо визнає свої помилки, то добре, а якщо ні - то вже її проблеми. Піклуватися потрібно про свою душу, мораль та самовдосконалення, бо, намагаючись примусити інших виправляти їхні помилки, можна наробити свої власних, набагато гірших. Коли хтось ображає, необхідно бути набагато духовно вище тієї людини. Тоді навіть думок про образу та помсту не виникає. Просто розумієш, що той, хто образив, - слабка й нещасна людина...
 5. А мене завжди приваблють очі, погляд, посмішка. Люблю, коли він посміхається, і в чорних, наче кава, очах грають веселі хитруваті іскорки)))
 6. Та й дуже вже важко відрізнити "знайому" від подруги, якій довіряєш дуже довго і вважаєш її найближчою подругою...Останнім часом приходжу до висновків, що не варто дуже вже сурово судити людину. Іноді бувають випадки, коли просто потрібно пробачити, ала мати на увазі, що ця людина може підвести.
 7. Чомусь всі говорять лише про зраду в коханні...Мене недавно зрадила найкраща подруга, якій я безмежно довіряла, ділилася з нею секретами((Пробачити її - я пробачила, але от тепер не знаю як бути: довіряти їй більше не можу й не хочу, на душі лишився осад...В дружбу (жіночу) взагалі вірити перестала: що то за дружба, коли подруга заздрить і починає робити пакості..?
 8. Аналогічно...Такий жахливий семестр, що нічтого не хочу, крім спати і нічого не робити.
 9. Що жах, то жах...Люди вже не вміють спілкуватися, знайомитися в реальному житті...Все замінює комп'ютер.
 10. Привіт, я в тебе теж,здається перша))

 11. ги-ги а я тут перший! привіт!!! як ся маєш?

 12. Важко, але в більшості випадків, на жаль, можливо...
 13. А я тиждень-другий не витримую....Діяльність така, що вимагає постійного "спілкування" з однооким товаришем...А потім звикаю і мені без нього погано)
 14. Зрозуміти його логічно, мабуть, просто неможливо. Бо логіки в ньому нема і бути не може. Скільки не думала на цю тему в результаті приходила до того, що заперечувала сама собі(( Напевне, для кожної людини визначення кохання своє індивідуальне: для когось - це шалені почуття і життя перевернуте з ніг на голову, для когось - стабільність і спокій...
 15. Ну тоді це якийсь Гріша неправильний, що більше думаю про ворога, ніж про кохану людину
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };