Jump to content
Студентський Форум

sunny

студент +
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НПУ імені М.П.Драгоманова

Контакти

 • Сайт
  http://

sunny's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Як на мене, то інтелект дуже важливий у спілкуванні. Можливо, навіть, не так рівень освіченості і обізнаності людини, як безпосередньо рівень інтелекту. Бо я хочу отримувати задоволення від спілкування, а коли людина, вибачте, "тупить"...мене це нервує, чесно. Так, це її особисте і я не маю права їй вказувати на це, я і не вказую. Але з такими намагаюсь не спілкуватися, бо...було пару випадків...помітила, що людина не намагається дотягнутись до мого рівню, а, так як найкраще спілкування то на рівних, я підсвідомо починаю деградувати до її рівня.
 2. Найобразливіше те, що люди абсолютно спокійно їм допомогають у цих спекуляціях. Такий гам підняли...ну що, невже корінне населення України геть не розуміє української? А щодо того одного квитка...як на мене, то це просто вони пішли на принцип, до того ж не без підбурювання зі сторони кримських політиків(та і інших, які підтримують російську).
 3. Так тут і немає нічого поганого. Я, от, сама розумію, що місто гамірне і, до того ж, коли їду десь...хай навіть у київську область, то мені через певний час починає бракувати того ритму, руху, шуму київського. До того ж, кожному підходить якесь певне місто, а усі подобатися не можуть.
 4. Треба активно займатись нашою рідною мовою, її станом у країні. Особливо зараз, коли Росія недвузначно позіхає на наші території, людей, культуру... Вибір буде. Наразі, ніхто не штрафує тих, хт о спілкується російською, чи не так? А взагалі-то...в деяких країнах хоч і є кілька державних мов, але більш привілейованого статусу тримаютьс я ті, хто знає істинно державну. Наскільки мені відомо, наприклад, в Нідерландах просто необхідно вивчити їх мову і здати екзамен з неї і з історії країни. По-перше, слід навчити поважати рідну мову українців, по-друге - інший світ.
 5. Не бачу нічого гарного у популяризації НЛП та ЕГ(Еріксоновський гіпноз). Чому? Та тому, що, на мою думку, це має використовуватися лише спеціалістами у терапевтичних цілях. До того ж, для використання цих технік слід мати хоч би психологічну освіту, а в ідеалі - і медичну.
 6. Я мала на увазі відсутність віри саме у даному контексті - я не вірю в Бога. А це так прийнято - чіплятись до слів? Я вірю у людину і мені добре живеться. Не можу щось сказати проти того, що, можливо, колись я і приду до віру в Бога. А на разі...маю право.
 7. Не ходжу до церкви бо не є віруючою.
 8. А я займаюсь степ-аеробікою. Ну і паралельно ходжу до тренажерної зали. Дуже подобається, бо мені довподоби відчувати свої м'язи і аби заняття були драйвові під веселу музику.
 9. Моє улюблене місце це причали. Обожнюю там ходити і дивитись на воду...
 10. Образливо якось. Не подобається Київ - їдьте додому. Я тут народилася і живу вже 20 років. І не планую звідси їхати. Це чудове місто, у якого, як і у кожного іншого, є свої певні мінуси. Ну справді образливо...
 11. Спати я хочу. І відпочити.
 12. Я в першу чергу звертаю увагу на руки...на долоні, на пальці... Ну, це коли я розумію, що між нами може щось бути. Він же буде доторкатись своїми руками до мене... А взагалі-то, як на мене то питання стоїть неправильно - у кожного хлопця найсексуальнше щось своє.
 13. Шукала новий приємний форум для спілкування, бо виник конфлікт з адміном іншого (я хороша дівчинка і майже ніколи не порушую правил , а то просто особисте було). Знайшла ваш. Він мені сподобався.
×
×
 • Create New...