Jump to content
Студентський Форум

Sulamith Lusor

cтудент V.I.P
 • Posts

  416
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  Запорізький Інститут Економіки та Інформаційних технологій

Контакти

 • Сайт
  http://sulamith.deviantart.com

Інформація

 • City
  Запоріжжя

Sulamith Lusor's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Do you remember the university she studied? I'd give you an advice to find forum of that institution and post the same message there. Or register in some social networks, as vkontakte.ru or odnoklassniki.ru and search there. Good luck :-)
 2. Наше Радіо (Москва) тільки російська музика: Пікнік, Агата Крісті, Наутилус, Сплін, ДДТ, Аліса, Нічні Снайпери, Сурганова, Мельниця, Fleur та інші. Слухаю от вже місяць ))) Правда, там іноді про Україну видають всяку пропаганду, але заради музики я згодна закрити на то вуха )
 3. indi, в твоїх словах є протиріччя. спочатку ти кажеш, що ставиш перед собою глобальні проблеми, потім кажеш, що у тебе нема цілей, а ще потім кажеш, що тобі все до ..... ну і як тобі після того можна вірити? ото пішов би краще ділом зайнявся, ніж маячнею страждати. індіго-не індіго... а чи не пофіг? що ти зробив, щоб знайти реальних друзів? інтернет не рахується. бо справжнє життя - воно там, за монітором. і якщо ти - ледачий пофігіст, котрий страждає через свою незанятість, то треба починати з себе.
 4. оце так пояснення. :-D було погано, стало ще гірше ))) можливо, там і є якась правда, але не забувайте, що на форумі треба писати більш зрозумілою мовою.
 5. колись було багато таких тем. навіщо створювати нову? дописували б там. заради чого варто жити заради чого? для чого ми живем?
 6. я не розумію. ти казав, що знаєш правду. то кажи, навіщо розводити пусті теревені? тоді вже і посперечаємось-пофілософствуємо. правда завжди відносна. скільки людей, стільки і думок.
 7. казати можна багато чого ))) в мене друг сам рибу сортував, навіть фатка є ) у халаті, гумових рукавицях і всяке таке )
 8. фу, лаф - фігня. за час користування просто зненавиділа )))
 9. філософія - це любов мислити. це не віра і не наука. це - риса характеру, з якої потім зробили казна що.
 10. чекаю звіту, бо поїхати у Київ немаю змоги. )
 11. якщо вже ті способи не допомагають, сходи до лікаря. певне, там може бути якесь гормональне порушення.
 12. це інстинктивне. не знаю, сама колись хотіла "піти", але потім, коли наснився просто сон в якому мене пропонували забрати, то стало страшно і я прокинулась зі сльозами на очах. тут діло стрьомне, це ж не хухри-мухри )
 13. ага. жити, як рослина. аби тільки ти нічим не парився.
 14. а навіщо запитуєте, шановний? З.І. не знаю, як там з добром і злом, а корисної інфи - нуль )
×
×
 • Create New...