Jump to content
Студентський Форум

Spineratko

студент +
 • Posts

  17
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛНУ

Spineratko's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Це для Спостерігача: Так, буду за неї радий якщо знайде, бо хочу щоб була щасливою. Це для mike: Можливо ти правий. Знаєш, це певно моя розплата за всі мої попередні великі і маленькі "грішки". Видно є Бог на світі, бо справедливість торжествує. Досвід, хоч і гіркий.
 2. Natalo4ka, я ще якось неможу це усвідомити, невіриться ще мені якось. Сказала, що вона так більше незможе, що її батьки теж починають діставати дурними розмовами і що нам краще розбігтись (я шокований!!!) ну і ще про певні речі... (з твого дозволу я в тебе про це запитаю тет-а-тет).
 3. Дякую всім за поради, справді дуже дякую. Але вона здалася, незахотіла чекати невідомо скільки, ми розійшлись... і такий якись тепер вакуум а трохи вище здоровенний комок який все підступає догори....
 4. Власне в цьому і проблема - нема нам де вдвох жити окремо від батьків. І вона це теж розуміє. Завтра або вирішу або рішуся.
 5. Запитай у її інших подруг чи друзів (навіть колишніх), подзвони їм. Ох вже ці мобільні акції та пакети >(
 6. Маю в тому досвід тому розкажу ЯК. Запроси її на побачення, тільки не прямим текстом. Запитай чи нехотіла б вона піти у неділю в кіно (спрацьовує майже завжди - цим ти її ні до чого не зобовязуєш, ну просто підете в кіно, приємно проведети час), (попередньо взнай який йде цікавий фільм, бажано комедійний, не бойовик чи жахи). Але зроби цю пропозицію так щоб вона тебе не злякалася, якби між іншим. Якщо погодиться то все ОК, бо вона сказала ТАК, а могла сказати НІ. Дівчата як правило зразу оцінюють хлопця (подобається чи ні). Далі просто не запори все. Якщо скаже НІ, то варто тимчасово утриматись від залицянь, АЛЕ НЕ ПРИПИНЯТИ ВЗАГАЛІ!!! І ще одне - поводь себе спокійно, не показуй що вона для тебе ВСЕ. Пам"ятай, що особистість - це ти. І запрошуй коли вона буде сама, БЕЗ подружки.
 7. Дякую за пораду. Та я мабуть серед двох вогнів - мені і батьків моїх шкода і дівчИну кохаю. Мені було сказано "офіційно", що я неодержу жодної підтримки з їх сторони. Та і взагалі якось певно неприємно буде чути від них докори... А уявіть як буде моїй дівчИні з такими батьками. Дивився стрічку "Prime" або "Best Lover" - майже один в один моя історія - тільки головні герої розійшлись. Ну гаразд. Дякую всім, в понеділок розставлю всі крапки над і, а то вже 2 тижні мордуюсь. Аж легше на душі стало. Всім па-па.
 8. Хех, компроміс..., та я шукав - все марно. Я такого з їх сторони за все життя ще ніразу небачив. Кажуть ненадто красива. АЛЕ ЦЕ Ж МЕНІ ВИРІШУВАТИ!!! Вони вважають, що вона мене недостойна (Боже як мені язик повертається таке писати).
 9. Навіть незнаю... Потрібна порада! Я зустрічався з дівчиною 2 роки, ми один одного покохали, АЛЕ Батьки МОЇ КАТЕГОРИЧНО ПРОТИ. І що тут робити???
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };