Jump to content
Студентський Форум

Soulb

студент
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Soulb

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  Медична академія Дніпропетровська
 1. Привіт всим, з прошедшим дне Святого Валентина, кохання, великого щастя і гарячого сердця в грудях. В мене таке питання! Коли вже будуть сходини в місті Дніпропетровськ?!? А то Києв, Львів, давайте сюди тут місця, пива і дівчат( а для дівчат-хлопців) на всих хвате. Давайте, думайте. Чикаю!
 2. Нічого сказати, я надіюсь на краще зі зміною президента і составу влади, але все одно треба не тіли надіятись, а і самому робити. Ось прошлого року розмовляв з чоловіком він має намір створити організацію для допомоги молоді у навчанні і роботі, але покишо не може зібрати достатньо людей для цього. Але вважаю що це буде можливо.
 3. Я поки цю тему прочитав чуть з тільчику на звалився, кути рота досі болять, сміятися не можу. Гонючи блін. Доречі, місце пастуха для тьолок ще є? Я не проти попрацювати, в мене як раз дві тьолки є, створимо КОЛХОЗ. Ну і для теми. Роботу шуков, працював зубним техніком 3 місяці, у отчима, принижиння, заробітня плата за всі 3 місяця 50 грн., так я на ці 50 грн пішов та напився, мене хлопці домою заносили, проснувся в вечері, згадав як зі мною повелися недобре, хоть і мутило не по дитячому, пішов і ще раз нажерся, потім вже все гроші закінчились, ось так працювати на своїх, майже рідних. Падло він короче, нічого скати. Але я не сумую, мені навіть добре стало, тепер я обачніше відношусь до люде навіть яким уже не мало років, але все одно роблять такі вчинки, що не очам не сам собі не віреш що так може бути. А коти все одно скребуть, що я долбнем окозався і повірив йому. Будь обачні люди, лиходії бувають не тільки серед незнаємих і нерідних людей. Життя прекрасне. :)
 4. Дякую вам. Це мені і було потрібно почути, я вже вагався чи взагалі я правильно вчиню, що піду навчатись на іншу спеціальність. Коли з батьками розмовляв про це то вони мене навіть слухати не хотіли і казали, що я думаю тільки про себе. Тепер залишось знайти роботу в Дніпрі, тільки на вечір бо я все-таки повчуся рік в мед інституті, бо кушати хочиться, а батьки по іншому лаве не додуть. Піти адміном працювати на ніч, мало платять, в супермарке- уже більше, але теж час убиваю дарма, чув хлопець в нічну вантажівки розвонтажує, за ніч 200 грн заробив, цікаво таке можливо? Якшо так то треба полазити по Дніпру, там роюоти дофіга, але хочу таку, щоб максум напряг, мінімум час, звісно і гроші за роботуне справедливо платили.
 5. Маю намір навчатись на мікроелектроніку і напівпровідникові прилади, я знаю що це таке, читав, вивчав схематику, фізику твердих тіл, ....... ну і таке інше. Але проблема не в тому що я не знаю, що там буду робити, чи взагалі мікроєлектронщики потрібні. Після закінчення більшість не можуть знайти роботу, якщо розуміти, то ця професія повинна високо оплачуватись, бо вона висококваліфікована, але дуже богато рєзюме молодих робітників, 23-25 років, які працюючи на заводах напівпровідникових приладах вже шукають собі іншу, бо мало платять. Та в нас нема жодного заводу який би виготовляв продукцію , яка могла конкурувати з іноземною. В мене було бажання навчатись на радіо-фізичному, працювати на заводі інжинером і почати виготовляти конкуретноспроможні коплектуючи як для орг. техніки для і для побуту, але в нас виготовляють лише діоди та тіристори, навіть жодного транзистора немая, я вже не кажу про інтегральні мікросхеми. Завів тему на те, що в нашій країні тим у кого такіж великі плани виходу немає окрім навчатись на найбільш вигіднішу професію, якщо тобі родичі місце піготовили і паралельно навчатись і робити те що подобається, бо так і померти можно.
 6. Вчитись полюбе треба, але треба знати куди ідеш. Хочу щоб моя професія була справа всього мого життя, треба хоч трохи знати просвою професію, може де опис цієї професії чи хтось розповість, щоб я мав уявлення.
 7. Всі мабуть знаймі вагані перед вибіром куди піти навчатись далі, і в мене такіж вагання, тільки бракує достатньо інфи, щоб об"єктивно мислити. Короче папа стомотол мама зубний-технік, синок слухняний пішов в мед училище на зубного-техніка, два роки собаці під хвіст, тепер мене пихають в мед інститу на стоматолога, зубки пиляти. Поки я навчався зрозумів одне це не моє, душа сеце і розум прагнуть до технічних наук, точніше на факультет радіо-фізики кафедри мікроелектроніки, я с таким питанням підійшов до батьків, а вони мені давай мозги промивати, що я ще молодий не розумію що в житі це не головне, закінчу на стомалога, буде жанка, діти, а годувати їх треба, короче передвчасно жинили мене. Сказали, що інжинери, темпаче мікроелетронщикив нашій країні не потрібні, ніде ти роботу не знайдеш, будеш подвір"я прибирати. Так ось хочу отримати правду про цю професія, чи справді інжинер-електронщик така уж погана професія якщо є знайомі чи ви самі знаіте чи працюйте по цій жахливій спеціальності, поділіться своїми думками, бо я не маю об"єктивного уявлення про цю професію. Буду дуже вдячний.
×
×
 • Create New...