Jump to content
Студентський Форум

Solliana

студент +
 • Content Count

  164
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About Solliana

 • Rank
  магістр

Освіта

 • ВУЗ:
  ТДПУ ім. Драгоманова

Контакти

 • Сайт
  http://www.ukrainians.ch

Інформація

 • City
  Switzerland
 1. Як недоторканість з депутатів знімуть - то вже буде великий прорив!! Як на мене - набагато більший, аніж "прорив" від БЮТу. Голосуйте за НУ! Я вже почала визначатися помаленьку. Давай зі мною http://intv-inter.net/v/article/?id=531131 - а тут - немає слів, одні букви. ХТО ТАМ БУВ ЗА ЛИТВИНА?!!! Агов! (І навіть не важливо, чи це чергова "качка" від ЗМІ, чи продуманий PR-крок опонентів. Насправді ж таке практикують давно й успішно: пригрозити пенсіонерці, вмовити молодь, мовляв, усе одно ваш голос нічого не змінить.) і тут http://www.intv-inter.net/v/article/?id=530972 (кажуть, що його не змогли показати по 5-му повністю)
 2. Можна було б організувати щось на зразок дитсадка. Опікуни-родичі працюють і частково оплачують послуги такого закладу. Зранку приводять їх туди, а ввечері - забирають. Частково заклад може оплачуватися спонсорами, частково державою. Частково ці заклади можуть бути забезпечені волонтарями (підкажіть слово українською, якщо є - люди, що виконують роботу безкоштовно). То лише в Україні постає видно ще тільки питання - хто ці люди та як їм бути. В інших країнах це цілком нормальне явище і подібні заклади дуже поширені (фондуються частково державою, частково грошима родичів (страхуванням точніше). Знаю людину, що працює на повну ставку, а ввечері, після роботи один раз на тиждень проводить свій час з неповноцінними чи як ви їх назвали - неповносправними. Читають їм книжечки дитячі вголос, грають в ігри, малюють, щось виробляють тощо. Роблять це безкоштовно, бо їм це просто подобається.
 3. Ну так працює все в цивілізованому бізнес-світі. І серйозні зауваження називаються конструктивною критикою. Тому ображатися ніби і нема на що. А ось емоційні зауваження можна сприйняти за образу і образитися. Напевно так. Тож - тільки посміхаючись, без емоцій і чітко та прямо.
 4. А в законах і не потрібно сильно розбиратися. Люди і так знають, чого хочуть. По-перше, гадаю кожен підписався б під питанням - недоторканості депутатів. Тож голосувати проголосували б за це, хоч якими словами то напиши. А як не знатиме бабця з дідом, то онучків запитають де саме галочку ставити. Бо то питання було б святим. Наші люди знають, чого хочуть, але їм не дають висловитися. Знаєш, якось то таки вдається на практиці вже 150 років мінімум. І особливо не потрібно бути освіченим у питаннях політичних. Коли отримуєш питання - то вже знаєш, про що йдеться. До часу референдуму і в газетах і на телебаченні опонентам різних полюсів вдається таки висловитися. А народ лише слухає і для себе робить висновки. Тож, впевнена, аби була можливість, а люди поганого для себе не виберуть. А якщо десь і помиляться, то знову ж таки - пиняти не буде на кого, а швиденько будуть думати як виправити і за яке рішення далі віддати голос.
 5. Дуже рідко згоджуюся з цим паном, але зараз мушу сказати - прислухайся Семе. Вчитайся у кожне речення і спробуй зрозуміти. Спробуй зрозуміти, що то його право розмовляти з мамою на вулиці навіть і Львова його рідною мовою. Навіть коли випадково ти опинишся поряд, змушений то слухати у Ль-во-ві! Коли ж він спробує відкрити рота і вимагати щось в муніципалітеті російською, а потім ще й другої державної - тоді лише можна буде сказати "ч-в-р".
 6. LMax-е, ми ж вже вище вияснили, що у людини інші цінності від наших й інше розуміння добра і зла. Але виріс він на одних з нами словах, тому і свої (відмінні від наших) речі називає такими самими словами. Але хлопець він не зовсім дурний і бачить відмінність, тому і каже, що совістей багато: його і моя, його і твоя, його і наша.
 7. Та я не про корисність роботи - я про корисність взагалі і НЛП зокрема. Ти ж доводиш, що нлп безглузда справа, обман і т.д. А про інші речі не заперечуєш користі Сто пудів... Птахи, робота... Я думала спочатку, що ти навмисне за слова з прикладів чіпляєшся, щоб по суті нічого не сказати. А ти просто не розумієш мене. Я скінчилася. Як треба на кусок хліба, а ще як до того й дітей годувати, то багато думати не будеш варто чи не варто на цю роботу влаштовутися чи чекати іншого поїзда. Але я все сказала під цитатою вище. Аде!
 8. А сказати їй про це? Є ж люди, котрі навіть думки не допускають, що така річ може бути недопустимою. Дивуюся сама, як можна про це не знати не чути, але коли й очевидніші речі з 10 заповідей народ не вважає чимось поганим, то про що вже тут можна вести мову? Одним словом - просто підійди і скажи в лоб. Без емоцій, спокійно, доброзичливо, посміхаючить. Вженеш в ступор, звичайно. Але тобі то що?
 9. А ти не замахався ще від безвиході, що вимушений довіряти комусь своє майбутнє і надвоє ворожити - кине-не кине цього разу, продасться-не продасться? Я не замахаюся лише з цієї причини. Виділити годинку часу - то не так багато. А референдуми можна проводити і 4 рази на рік. Як показує досвід - цього цілком достатньо. Голосують пакети питань. Тільки не пакетами, а в одному пакеті, конверті, тобто. Звичайно, голосуються не регламенти обговорення того чи іншого питання у парламенті. Голосуються самі важливі питання. Ініціювати котрі може кожен громадянин. Вампірус, я знову на протилежному від тебе березі. Я б навпаки їм зарплати ніякої не платила. Нехай живуть на свої прибутки з фірм тощо, а за роботу у парламенті платила б. Але лише за ті години, коли вони там знаходяться фізично. Поєднавши з прямою демократією і остаточним правом вирішення важливих питань за народом, багато для своїх фірм вони не вигадають. А окрім того, участь у владі стане справою ідейною більше, ніж прибутковою.
 10. Ну все зрозуміло. Ти вже зробив свій вибір. Тепер лише захищатимеш його. Литвин себе так само стримано дипломатично і при Кучмі поводив, і так само стримано і тактовно він з усіма дружить. Знаєш чому? Бо біля кормушки всидіти хочеться як можна довше. Не старий же ще дідуган, щоб на пенсію йти. А при нинішніх розкладах (ще з 2004) дідько голову зломить у прогнозах на майбутню владу. Тож і доводиться тактовно дружити з усіма. Сам же на більшість претендувати не може, а запроданцем тепер не вигідно буде бути.
 11. Обидва виділені речення твої з одного поста. Зробиш висновки сам? От ти не хочеш думати (чи не вмієш) думати логічно і абстрактно. Ти - мислію по древу. Ти точно ще логіки не вчив. Навіть не брався, скажи чесно. Може тільки начитка лекцій і почалася, що ти так тут слово "логіка" тренуєш. Усі птахи білі, деякі ворони - не є чорними. Ворони - не птахи. - класичний приклад з підручника (чи щось у цьому дусі, а слова інші можуть бути). А тепер давай йди посперечайся зі своєю логічкою, що ворони у даній задачці - то таки птахи. Так і з нашими кандидатами на роботу. Двох людей одинакових не буває, двох резюме одинакових не буває... Та буває!!! Ще й як буває. Спробуй 350 штук резюме передивитися і вибрати одне і сам побачиш скільки подібних резюме на світі буває. А ще якщо у тебе обмаль часу, то всі ті кандидати тобі - на одне лице, повір мені. То кандидати думають, що вони всі унікальні, а насправді - одинаковісінькі. Але я мову навіть не про те вела. Я з тобою, як у задачці з логіки (чи арифметики) мову вела: на дереві сиділо 3 ведмеді, 2 з них полетіло, скільки залишилося? І не хочу я у даному прикладі сперечатися з тобою, що ведмеді не літають. Ти суті задачки просто не розумієш елементарно.
 12. Можна. Можна користуватися інтуїцією, шостим чуттям, відчувати душею чи як собі то можеш назвати. Є ще й інші речі, крім розуму та логіки. Ну люди то різні. А як кандидати для роботодавця згідно з його критеріями - однаковісінькі. Пунктики відмітив - обидва ідеальні просто, а вибрати треба одного. Ти і твій одногрупник. Резюме у вас буде одинаковісіньке - один і той самий вуз. А хобі роботодавця не колишуть. Один сказав своє прізвище і воно в одне вухо дядькові влетіло, а в інше вилетіло. А другий показав своє прізвище. І коли потім дядько дивиться на список з вас двох ідеальних кандидатів останнього туру, то обирає другого. Бо.... перший - не знаю щось, що там було... ніби добрий... А другий йому видається ближчим, бо його прізвище влетіло йому в око і засіло у потилиці. Бо такий вже дядько - очима слухає, а не вухами. Ти ж теж маєш свої особливості: вчиш тільки, коли слухаєш або тільки (аудіо), коли читаєш (візуальна), або тільки коли сам напишеш (моторика). То де ж там обман скажи мені чітко нарешті?!! Роботодавець отримав те, що хотів відповідно до своїх критеріїв. Кандидат його не обманув, бо таки дійсно вміє і знає все, про що написав. Де тут обман? Ага, давай домовимося нарешті чітко: 2 одинакових резюме: КНУ, школа, все. Один розказує (прочитує з виразною інтонацією написане), інший мовчить і лише показує те написане. Все! Вибрали другого. Де тут обман? Ну за допомогою логіки багато чого можна довести. То ж не означає, що то буде добре (морально, вірно, справедливо) апріорі. Знаєш про шоколад - овоч? Ні? Какао - овоч (фрукт) - корисно для здоров"я, цукор - цукровий буряк - овоч, корисно для здоров"я... і так далі... висновок - шоколад - овоч, корисно для здоров"я. Чи там про спорт і томатний сік - щось з цього точно мусиш знати. То хай слухають - він же не мовчить, просто додав елемент, щоб і інша частина вчилася. Ти так кажеш про мотивацію навчання, ніби сам жодного дня у школі чи вузі не був або не вчився. Бо інакше би знав, що цікаво чи не цікаво значним чином залежить від викладача. При чому в одній групі думки про нього можуть кардинально відрізнятися. Ну я це вважаю само собою зрозумілим. Ти що? Я думала ми тут на трохи вищому рівні спілкуємося. Ай! Забула, що в сусідній темі ми ще розбираємо що красти негоже. Та і вище якісь очевидні речі пояснювала, як дура. Все, тема закрита "на переучот".
 13. ЛеМакс он ще інші слова використав. Дуже влучні, до речі. А ми вертаємося до виноградника і моєї подруги: "Якби вони хотіли, щоб їх винограду не їли, то позагороджували б". А вони якраз тому і не загороджують, бо думають, що нема таких, що полізли б його обривати. А коли люди хочуть, щоб у них щось забрали, то коло речей виставляють табличку: "Забирайте з собою". Колись і це ще сфотографую у себе в під"їзді. Буває час від часу викидають люди таким чином непотрібні, але добрі ще у користуванні речі. І в магазинах так само. Так можна набрати вішаків для одягу чи різних пробників. Коло них обов"язково буде табличка: "Безкоштовно" або "Пригостіться" або "Обслужіть себе" і подібне. А головне правило - чужого брати не можна.
 14. За українців я ще більше думаю. Тому і написала те, що по світу доброго побачила та бажала б Україні ("чужому научайтесь"). Якраз то і була мета. Але народ видно то лише як казочки читає без жодних висновків для себе. За блог дякую. Ти своїми словами спробуй. Читати і розуміти прочитане будуть усі по-різному. Ти нам своє розуміння покажи. Може ми не під тим кутом дивилися? А чого тебе НУ дістала? Тебе Президент наш влаштовує ще чи ні? Як окрема людина влаштовує? Якщо ні - то так, треба думати кого далі обирати. А якщо ще влаштовує - то нащо ти йому лівих людей хочеш набрати, а не його ж партію? Думаєш інші йому допоможуть краще, ніж свої (особливо при загальній думці, що вибирати нема з кого)? Тим більше, що його партія ще досить прохідна.
 15. Та і лінукс тут до чого в війні з віндоусом? Якщо у них і війна, то лише виключно як прикладних ОС. Війну з майкрософтом зараз ведуть хіба розробники прикладних програм. Бо неможливо писати щось до речі, котра фактично не має стандартів, ерго - є бардаком ні з чим несумісним. Так як Соларіс більше у крупних підприємствах використовуюється, де потрібна підвищена безпека даних, так само лінукс широко застосовується у більш функціональних речах як навігації, системи на бортах літака і подібне (де Віндоуз теж є конкурентом, але дуже слабким). Кожному своє місце і призначення одним словом. Нащо тут пенісами мірятися хто кого? Усі ж різні. А є ще ОС АйБіЕмовський, БіеСДі і величезна купа, що теж є ОС, але між собою катастрофічно відрізняються (лінк). Єдиний мінус цього чудового списку - лише комерційні звалили до однієї купи. Ті ж Соларіс і Віндоуз використовуються у банках разом. Але, Соларіс обслуговує важливі вузли баз даних та обміну інформацією, а Віндоуз - лише людей, котрі добре, що кнопочки та квіточки Майкрософта вивчили і є фактично інтерфейсом у роботі на місцях (робочих). Хто реально хоче і пробує конкурувати з ними у даній області то Макінтош. А решту - у кожного своє місце.
×
×
 • Create New...