Jump to content
Студентський Форум

Siharulo

студент +
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About Siharulo

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  МАУП

Інформація

 • City
  Kiev
 1. ностальгічні пісні ОЕ і ПЄ... чомусь так згадується осінь 2004... мокрій сніг... перше кохання... усміхненні люди в помаранчевих стрічках без сумнівів і розчарування... а ще сцена на майдані не попсова а якась... інша... і надія і щастя... навіть міліціонери посміхаються і відбивають руками у такт пульсу
 2. посмішка Кличко
 3. поділись зі мною... доречі так здивувалась що хтось позитивом ділиться... бо довкола в усіх настрій просто жахливий, чи це зміна сезонів і чорний місяць? ех... а завтра на роботу...
 4. http://www.donor.org.ua/ P.s. вибачайте за помилки в темі дуже соромно просто ручний драйвер вже полетів....
 5. Країні потрібна кров!!! скільки щодня помирає людей від того що в банку крові немає потрібної... скільки дітей потребує нашої допомоги? що потрібно знати донору. 1. донором може бути особа віком від 18 до 50 рокі 2. до здавання крові допускаються особи з виразними венами на обох руках. 3. здавання крові протипоказано особам які хворіли на венеричні захворювання та хворобою Боткіна (вірусний гепатит). 4. У донора не повинно бути жодних хронічних захворювань (от цікаво тільки до них включено тонзіліт і т.п.?) 5. донор повинен бути психічно здоровим 6. донор повинен регулярно та збалансовано харчуватись. за декілька днів перед здаванням кровві потрібно дотримуватись спеціально дієти (вказано нижче) 7. донору потрібно вживати багато рідини . 8. донор повинен виключити вживання алкоголю за 48 годин до процедури здавання крові. 9. 9. за 72 години до процедури здавання крові донор повинен виключити вживання аспірину, анальгіну та ліки які містять аспірин та анальгетики. 10. донору заборонено палити тютюн за 2 години до процедури давання крові. 11. донор обов"язково повинен мати при собі посвідчення особи (паспорт, водійські права,) 12. Еритроцитарна маса може здаватись не частіше 1 разу на 60 днів. здача крові на тромбоконцентрат має відбутись не частіше 1 разу на 14 днів. 13. у донора від останньої вакцинації має бути проміжок не менше 28 днів. 14. донор має виспатись, відпочити! Як харчуватись перед здачею крові: за 2 дні до здачі крові, не вживати спиртні напої (повтореное мать ученья!!!! та ще й в такому питанні!!! ПИВО це теж АЛКОГОЛЬ!!!) за добу до здавання крові виключити із раціону жирне, смажене, гостре, копчене, молочні продукти, яйця, масло. Рекомендовано: солодкий чай, варення, хліб, сухарі, сушки, відварні крупи, макарони на воді без масла, соки, морси, компоти, мінеральна вода, овочі, фрукти (крім бананів) так що можна поєднати корисне з приємним підлікуєте печіночки гастрітики і дівчата мо схуднути)))))) і най головніше!!!! ДЕ здавати кров!!!!! 1. "Охматдит" тел. 236 26 99 час прийому з 9:30 до 13:00/ пн. вт. чтв. вул./Шолуденко 10. /ВПК (віділення переливання крові) 2. дитяча клінічна лікарня №1 тел. 412 02 06 час: з 9.30 до 11.30/ пн. вт. ср. чтв. /вул.Богатирська, 30/ ВПК 3. Науковий центр радіаційної медицини пр-кт. Перемоги, 119/ тел. 450 81 92/ з 9.30 до 11.30/ щоденно/ обстеження за направленням на станції переливання крові вул. М. Берлінського, 12. 4. Міський онкологічний центр Верховинна, 29/ тел. 450 92 64/з 9.30 до 12.30/ щоденно/ обстеження за направленням на станції переливання крові вул. М. Берлінського, 12. 5. Міський центр крові. вул. Берлінського,12 / ВПК/ 440 66 33/ з 8.00 до 14.00/ пн. птн. 6. Київський обласний онкологічний діспансер/ вул. Богоутівська,1а. відділення гострої онкогематології 489 49 82 / щоденно/ здається до обіду як і скрізь. нажальмаю інфу тільки по Києву можливо кожен поцікавиться де це можна зробити у Вашому місті і додасть інформацію для ознайомлення іншим.
 6. Ніхто так не покаже і не розкаже про місто як місцеві тільки вони зможуть показати місто своє місто так що ніякий екскурсовод не зрівняється!!! Шановні форумчани давайте ділитися найкрасивішими та найулюбленішими місцями наших міст і розвивати український туризм! я з Києва. недоліком і позитивом міста є те, що воно велике і для того щоб побачити справжнє треба добряче находитсь)) а воно ясна річ починається за хрещатиком і майданом))) воно причаїлося в стареньких дворика,х на набережних, серед тінистих алей))) моїми улюбленими місцями в Києві є Подільські дворики, зкинуті будинки з вкритими віршами дахами вцентрі на Печерську, ще дворик з Воронами, усі парки старий ботсад де можн з рук годувати птахів, новий ботсад де можна зайти подалі від гамірної юрби.... іще багто багато чого кожне місце буду окремо описувати із адресами))))
 7. я теж щось проминула перекличку! я теж з Києва)))) і правильно треба гуртуватись, в приклад судентів із західних областей, вони є більш активними і більші патріоти своїх міст тому пора виравлятись)))
×
×
 • Create New...