Jump to content
Студентський Форум

Sifanus

студент +
 • Posts

  12
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Міжгалузевий Інститут Управління

Інформація

 • City
  Україна, Місто-герой Київ

Sifanus's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Зі священником не говорив про це. Казав деяким друзям, так вони щось не повірили мені :) Розмовляв с одним віруючим, так він каже, що таке буває досить часто, що це нечиста сила гонить мене з церкви і треба частіше бувати в церкві. Я взагалі то віруючий не на всі 100%. Я не відстоюю службу, не молюся і т.д. і т.п. Але спостерігаючи деякі події що творяться з людьми та і зі мною, цей відсоток збільшуеться. Доречі учора по інтері була цікава передача про екзорцизм.
 2. Я кажу що стояв на службі 1 раз. А в церкві я був багато раз, і кожного разу ставало пагано.
 3. під "тим демоном" я розумів нечисту силу в цілому :) Я тільки один раз відстоював Службу Божу, ще в дитинстві з бабусею, та за 10 хвилин мені стало погано і я відійшов.
 4. Прочитав три сторінки, а як побачив що їх тут кілька десятків, далі перехотілось читати =)) На мою думку бог є. І я радий, що народився в православній країні. =) Я думаю, що багато чого описано все ж таки не правильно. Наприклад, я вважаю що Бог створив не тіла людей, а їхні душі. Хоча я могу помилятися. Якось давно я зайшов у церкву і через хвилин 20 мене почало трясти і паморочитися у голові. І я тікав з церкви. І це повторялося не один раз. Я думаю то той демон, що в мені почав тривожитись, чи він намагався зробити так, щоб я не ходив до церкви. Я вже давно там не був... До речі, я навіть не знаю як правильно хреститися православному, з права на ліво, чи зліва на право?
 5. Взагалі то потрібні, для загального розвитко. але я не розумію нащо в нашому інституті, де вивчають ліше економічні спеціальності вдаватися в подробіці хімічних і фізичниїх особливостей матеріалів і ще й робіти по цьому предмету екзамен
 6. Те що я писам це мої домисли. Я ж незнаю чому через 12 годин сну я був дуже стомлений. Я же не створюю всілякі історії.
 7. А мене можливо вночі сьгодні викрадали ці пуголовки Бо я спав 12 годин підряд і зовсім не виспався. Вони мабудь проводили наді мною досліди а потім віитерли пам'ять. Ось так
 8. Артемчику, а хіба ти знаєш моє міло? Скинь мені на РМ трохи дурі.
 9. Артемчику, ти мені скажи, яку траву ти сьогодні курив? Може поділишся?
 10. Оце настрочив. Нічого крім назви теми не прочитав. Можу сказати тільки одне - Омельченка на мило
 11. Кажуть гарна передача. Та я завжди забуваю її послухать. Треба буде не забути.
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };