Jump to content
Студентський Форум

Shewolf(Kiev)

cтудент V.I.P
 • Posts

  405
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  UA

Shewolf(Kiev)'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Так і є. Прощення заохочує людину діяти тим самим чином. А жертву заохочує терпіти. Пробачити зло неможливо. Можна його виправити, або йому запобігти - але воно ніколи само нікуди не подінеться. Доречі, зло не робиться "за щось", а роблячий його не "винен", щоб його пробачати...
 2. Не треба знов про "добре і щасливе" життя у трущобі. Це якось не вражає. З чого ти взяв, що ти його робиш собі?
 3. Насправді не дуже важливо, кому що здається. Користь є користь... На людину, що не хоче для себе користі можна взагалі не впливати. Вона загине сама собою. Можна лише почекати..
 4. А буває, що зло іншим - це саме добро для себе. А взагалі, краще справді знайти оптімум - отримувати користь и і не отримувати непозитивних наслідків. А якщо хтось дозволяє робити йому зло - нічого з цим не зробиш. Він/вона все одно жертва.
 5. Нехай собі сидить.. А "рабом матеріалізму" - це сильно сказано.
 6. Людина вільна, коли може взаємодіяти з оточенням, отримуючи з цього користь. Чим краще вона влаштувалась у житті, чим менш її експлуатують - тим більш вона вільна. А сидячі у трущобі та віруючи в бога, можна лише думати, що ти вільний. Можна з тим же успіхом думати, що ти пташка, чи ще хтось..
 7. Як ти будеш вільний, якщо всі ці заповіді ведуть до отримання з тебе користі іншими? А тобі вони майже нічого не приносять? Любов взагалі часто непозитивна для самої людини і позитивна для інших. Добро, (ще й до усіх підряд) - це точно на користь іншим. З цим можна погодитись. Тільки не "ворогів", а конкурентів, чи непозитивних для тебе людей. Буди "уразливим" неприпустимо в житті. Це дуже непозитивно для людини. А інші знов - отримають користь. Чи не краще будувати те, що не руйнується? Деяким людям ніщо не допоможе, окрім неприємностей. Звісно. Віддай світу, що маєш. І живи у трощобі, як мати Тереза.
 8. Чому не серйозне? Бо інші люди створили таке враження? І чим шлюб "серйозніший"?
 9. Думаю, якби ти усвідомлював користь від навчання - ти б навчався без всяких "стимулів". Хоча, якщо це справді "той" універ, який ти свідомо вибрав - то варто взяти себе в руки.
 10. Я не підтримую таке гуляння. А наслідки звісно, аборту, а не власного розуму..
 11. Я не про себе. Може ви вб"єте у собі музиканта...
 12. А може в собі вб"єш музиканта чи вченого, повісивши собі на шию таку "купу щастя"...
×
×
 • Create New...