Jump to content
Студентський Форум

scorp_ua

cтудент V.I.P
 • Posts

  809
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  Державна Льотна Академія України www.glau.kr.ua

Контакти

 • Сайт
  http://scorp-ua.livejournal.com

Інформація

 • City
  Єлисаветград-Львів

scorp_ua's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. А тут таки було цікавіше, ніж зараз у фейсбуках. Які були теологічні дискусії, зачитаєшся :)
 2. Це всі так протестують проти закриття "Флейму" Ех, а раніше тут на форумі було весело. Затишніше й цікавіше, ніж в отих вконтактах з фейсбуками. Його б оживити... Дядя_Вася, як ся маєш? :)
 3. Всі втікли після закриття "Флему" :) Справді добре було б дати форуму нове життя, але слабо уявляється, як це можливо зробити. Тут було затишно.
 4. Черги-то там немає, але квиток коштуватиме гривень на 10 дорожче, як і в будь-якій іншій "невокзальній" касі.
 5. Найчастіше знайомлюся з дівчатами через спільних знайомих. Це, на мою думку, найбільш легко та невимушено)
 6. Останнім часом трохи зайнявся перекладом улюблених веб-коміксів xkcd на українську мову. От що з цього вийшло:
 7. Атож, блоги захопили всесвіт Інтернет :) Новоприбулі, вітаю! На вас вся надія
 8. Хочу, щоб нарешті закінчився той карантин, і я переїхав-таки до Львова. Дядя_Вася, не хворій!)
 9. сходини переносяться, отже мої шанси потрапити на них збільшуються :) ага, теж хотів би знати)
 10. Чорт, ностальгія замучила, скучив за форумом і за вами усіма.) Народ, розказуйте як поживаєте і куди ви всі позникали :) cindarella, думаю, що як раз тебе пам'ятають усі :)
 11. Малоймовірно, що буду на цих вихідних у Львові, але не виключено. Подивимось, як карта ляже)
 12. Страшенно не хочеться відмовляти собі в речах, до яких вже звик, тому знайшов альтернативний вихід. Став більше працювати, відповідно й заробляти трохи більше. На найнеобхідніше поки що вистачає)
 13. LaSet, це вже крайнощі. Так, платна інформація є і буде платною, і я поважаю авторські права. Я кажу про те, що якась група людей, які назвались Національною експертною комісією України з питань захисту суспільної моралі, тепер отримала можливість фільтрувати для нас інформацію. Інфостор - це не поодинокий приклад. Ця ж комісія заборонила трансляцію по телебаченню багатьох пісень (Крихітки Цахес, Скрябіна та інших). Нещодавно одне з харківських видавництв відмовилось випускати вже надрукований тираж журналу ШО, мотивуючи це тим, що там, знову ж таки, розміщено порнографію. Тепер ніхто не гарантує, що у нас не повториться російська ситуація з державною забороною мультсеріалів "Сімпсони", "South Park", "Futurama" і т.п. Якщо вже зайшла мова про порнографію, то я також проти того, щоб вона була присутня в Інтернеті. Але у користувачів принаймні має бути право її розмістити! Дивитись це, чи не дивитись - то вже особиста справа людей. Згоден, це накладно, але інших варіантів не бачу)) Я стараюсь просто роздавати те, що скачав на торентах, тобто після закінчення закачки не вимикаюсь, а чекаю поки з мене скачають принаймні стільки ж, скільки скачав я. Швидкість, на щастя, дозволяє)
 14. Хіба? А чому хтось має вирішувати, що я можу дивитись/читати/слухати, а що - не можу? Хіба це не моя особиста справа? І мова йде не про вседозволеність, а тільки про вільний доступ до інформації. Як раз це я й вважаю однією з основ демократії. Якщо вже казати про свободу слова, то вона має бути повною, тобто її мають обмежувати тільки власні моральні принципи громадян. Якщо ж вона регулюється штучно, якимись зовнішніми структурами, то це не має сенсу. Для мене, принаймні. торенти ще ніхто не відміняв)
 15. LaSet, я ні в якому разі не виправдовую дитячу порнографію, мене тут зачепило дещо інше) Інтернет в нашій країні завжди був "вільною" територією, яка стояла осторонь від усіх інших ЗМІ, і не була контрольована жодними інстанціями. Тут будь-хто міг висловитись, опублікувати майже будь-яку інформацію, і т.п. Не кажу, що це добре, але я до цього звик :) До того ж, знаючи наш уряд, цілком можна очікувати, що наступними "жертвами" контролю стануть матеріали, які порушують авторські права, за ними - будь-яка інформація, яка не влаштовує урядові структури, і т.д.
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };