Jump to content
Студентський Форум

Sashyk

студент +
 • Posts

  30
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Львівіський професійний ліцей комп'ютерних технологій

Sashyk's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. К твоему аватару калаш так и пляшет. )))))
 2. Буває. Якщо тебе не розуміють, то постарайся щось пояснити, якщо тебе хочуть вислухати. Якщо не хочуть - залишайся при своїй думці, хоча на іншу думку не треба плювати.
 3. KATI - а я чую дуже рідко, тому дещо інакше сприймаю цю музику. Білі рози також непоганий варіант. :flowers:
 4. А що армія?!.. Після неї часто виходять звірями. Часто просто змінюються. Я рахую, що нехай ідуть ті, хто вважає за потрібне туди йти, от тільки насильно не потрібно туди пхати. Здається, з 2015 року вже не будуть туди викликати, якась там нова система буде.
 5. Мдя, обідно, коли потрібна квартира дешева , нормальна більш-менш то нічого знайти неможливо, а коли радієш теперішнім житлом, то пропозиції попадаються часто такі під руку...
 6. Мені у Львові більше всього архітектура подобається.
 7. Останнім часом все частіше чую про те, що Політех стає не навчальним закладом, а місцем, де викладачі лишей думають, якби то скоріше відчитати (часто бездушевно) лекцію, скоріше дочекатись сесії, і отримати чим побільше грошиків... Натомість у Франка можна багато чому навчитись... Який би Ви зробили вибір ?
 8. Виключно "Славутич" (безалкогольне). :)
 9. Давайте не будем обсуждати ці теми, кожен розмовляє тією мовою, якою хоче і яку вважає легшою або більш доступну для співрозмовника (якщо рахуєтесь з думкою його).
 10. А про закони краще не говорити! Про фм не знаю, а от куріння водіїв точно заборонено, про музику взнайте, я без поняття. А за куріння можуть відібрати і ліцензію.
 11. На подібну тематику мені сподобався фільм "Список Шилдлера". Дійсно, коменти недоречні. Пісєц, що робилось колись. :(
 12. Хоча виборча кампанія Ющенка, як на мене, привабливіша, більше схиляюсь до кандидатури Януковича. І не питайте чому. Тому що...
 13. Ги. Усе він чудово розумів з самого початку, от тільки робив так, як підсказувала йому головонька. Як на мене, не вартує осуждати такі вислови, так як складає їх не він, а по-друге перед народом залишитись "гарнима" президентом, який намагався виправити ситуацію в державі а також мав здоровий глузд.
 14. Це не любов, це просто натискання на болючі місця громадян з його сторони у вигляді обіцянок і старань покращити ситуацію. І не треба робити з нього святого, добре що зараз є мізки в голові, а дивись прийде до влади, так гроші й його зіпсують...
×
×
 • Create New...