Jump to content
Студентський Форум

Rostuslava

студент +
 • Posts

  134
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Освіта

 • ВУЗ:
  ВДУ

Інформація

 • City
  Lutsk

Rostuslava's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Привіт! Я з Луцька.
 2. Краків - казкове місто...!!!!!!!!! Знову влітку туди збираюся... спогади приємні... є що побачити
 3. Цінуються спеціалісти, які досягли чогось у нас. А простого пересічного спеціаліста з дипломом мають найчастіше ні за що... Наші лікарі за кордоном по-новому перевчаються і .... питання спірне.., але факт є фактом..
 4. Сказати, що наша система освіти най-най, трохи несправедливо, бо зараз ця система стоїть напорозі або розрухи або чогось нового , а в голові наших мужів (тобто міністерства освіти) такий самий хаос як і в студента, який вивчає купу зайвих предметів , (при чому за 1 ніч)
 5. В мене довге волосся, недавно підстригла стало коротше, але вистачає.... Мию шампунем Nivea колись мила VO5, але тепер не можу в Луцьку його знайти.. потім втираю бальзам, з Польщі мені привозять (одживка називається), а потім бальзам для кінчиків волосся, щоб не сіклися.... влітку мию кропивою... Сивина теж є трішки..., спадкова... Люблю своє волосся!!!!!!!! :girls kiss:
 6. Христове Воскресіння - то велике диво! Хай у Вашім серці живе радість щира, Хай надія щира в ньому не згасає, Хай Вашу родину Бог благасловляє!!!! Христос Воскрес!!!
 7. Остання фішка... правда не від викладача, а від студента.. перевіряю я першого квітня модульну контрольну з англійської: студентам пропонувалося перекласти речення з англ. на укр. з інфінітивним комплексом... They saw me make my bed. переклад був наступний "Вони бачили як я працюю на ліжку.... "
 8. корисно мати справу з дівчатами....
 9. Сашко, я розумію, що ти хочеш,щоб все стало зрозуміло скоро і довго тебе не мучило.. Але , можливо, треба дати трохи часу і подивитися як підуть справи. Інколи справи сердечні лікуються часом...
 10. Чесно кажучи, не чула про такий твір... відстала,... хоча Фаулза люблю почитати..
 11. Все залежить від настрою... подобається червоний, чорний, теракот... , кавовий, світло-сірий...
 12. Привітик..!!! Я завтра збираюсь на сходини у Луцьку.. А ви???
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };