Jump to content
Студентський Форум

Rafail

студент +
 • Posts

  108
 • Joined

 • Last visited

4 Followers

Освіта

 • ВУЗ:
  Львівська Духовна Семінарія Святого Духа

Інформація

 • City
  Lviv

Rafail's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Складна дилема: - або смерть уявного музиканта в людині - або смерть людини (навіть маленької) А багато хто в світі обирає друге. Навіть в Україні кількість таких людей близька до пів-мільйона.
 2. Тому, що - людина. Відповіді на твої запитання закладені саме в цьому слові - "людина". Дивно, я мушу говорити про закони, які виконують навіть звірі.
 3. Якби ж життя можна було б розкласти так по пунктах.
 4. Подібне ставлення до людини лякає, тому що в ньому втрачається взагалі ціність людини як людини. Подібних поглядів вже дотримувались в історії. Коли одні визначали вартість інших відносно цілком умовної "користі". Так було знищене населення Мексики іспанцями (близько 20 млн.), запровадження рабства, фашистські чистки, і також яскравий приклад Радянський Союз - коли ціність кожного визначалася кількістю благ, які той міг виробити. Зараз є конфлікт цінності людиги і умовної одиниці. Або ти живеш, щоб заробляти гроші, або гроші тобі потрібні, щоб жити. Питання тільки: що важливіше: гроші чи життя. Бідність існує не від неспромоги Землі прогодувати чи дати все необхідне - Земля иоже забезбечити населення набагато більше від наше. Бідність існує через егоїзм і жадібність інших людей.
 5. Я тебе так розумію, бо відчуваю теж саме Але мені вже непросто хочеться, я вирішив із цим не відкладати і просто почати жити на повну вже зараз, в принципі вже живу.
 6. На користь не тільки тобі, але й іншим. І, напевне, бажання виникають за участі розуму.
 7. А мене приймете? Хоч ненадовго. Я, можливо, буду. Але не обіцяю. Може й не вийти.
 8. Щодо фізіології, то якраз навпаки. Якщо не зреалізувати покликання до материнства, то зявляється багато різноманітних проблем.
 9. А хіба життя вимірюється роками?
 10. Свобода - це завжди добре, якщо не називати цим словом тих речей, які нею не є. Кожний досягає свого рівня свободи. Можна ж знайти свободу від правил і свободу від хаосу, але котра з них дійсно свобода, а котра просто словесний витвір?
 11. Я не боюсь вмерти, я боюсь не жити.
 12. У війні немає глузду. Але злом подолати зло - не можливо.
 13. Мораль - це привілей людей.
×
×
 • Create New...