Jump to content
Студентський Форум

Poet

студент +
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  КПИ

Інформація

 • City
  Kyiv

Poet's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ніфіга, Бригада РуЛиТь! Цей фільм, будучи малим, переглядав разів 6 і зараз теж непроти переглянути!
 2. Так Григорій Лепс класний співак, особливо пісня "Наталі", дивився цей кліп він там з довгим волосям( кумедно виглядав), а кліп чорнобілий, дивися по М2!
 3. "Свеча" ( в моём окне горит свеча, такая яркая она, сечас уйдеш ты и в ответ, ты снова бросеш слово нет) І там ще є пісня, моя улюбдена там такі слова( Я отгоню тупую боль, что серце ранит словно нож...) Якби міг то наспівав би мілодію:-)
 4. Так, а ще є Стас Михайлов- класний виконавець!
 5. Це мабуть і Енштейн би не вирішив би!
 6. До людей, які подали свої роботи я відношусь, як до колег тому айда всі разом !!!... Хоча ти маєш рацію, а ну нікому не підходити до моєї стипендії
 7. Я вірю в свою вдачу, чесно кажучи мені по жтттю щастить, нехочу на каркати( плюнув 3 рази через ліве плече). Щойно зайшов на сайт стипендіальної програми "Завтра.UA" і з'ясував, що термін прийому заявок завершується за 3 (!) дні -- тобто 21 вересня 2007 року!!! Я-то вже встиг подати свою заявку (8-), а тим хто ще не встиг, раджу постаратися і зробити це. За моїм досвідом, для переробки якісної курсової на 8-сторінкову заявочну роботу треба десь годинка-дві, ще стільки ж - на заповнення всіх аплікацій. А стипендія буде радувати вас - як і мене, я сподіваюся! - цілий наступний рік! -) Ні пуха всім нам!
 8. Я слухаю шансон, коли на душі, якось важко ( хтось слухає Мерлін Менсона, хтось Бітлс і Елвіса, доречі уважуха Елвісу та Бітлс), а я отак розслабляюсь, коли в вечері їду машиною кудись, то всюди вогники і музику ставлю-Клас!!!!
 9. Я в жарти , а ти в серйоз. Но-но. Ні ну звичайно, "щось" вже є! Буду сподіватись, що робота пройде критерії конкурсу!
 10. Моя фізичка в універі сказала геніальну( на мій погляд фразу), коли я запізнився з чіпка (кафе) на пару. - юначе ви, як ходячий шлунок, тому що люди їдять, щоб жити, а ти живеш щоб їсти!!
 11. Сьогодні вранці увімкнув канал M1, а там серед запрошених гостей були минулорічні переможці стипендіальної програми "Завтра.UA" Олексій Бараш (координатор стипендіатів) та Андрій Клещок. Хлопці розповідали, як проводиться конкурс на кращу роботу та про журі, які оцінюють їх. Андрій написав роботу за спеціальністю (сам він фізик), а тема роботи "Орієнтаційна бістабільність у ферронематичній комірці" . Чесно кажучи, половину слів я так і не зрозумів -) Олексій працював над темою „Вивчення потенційних можливостей ранніх ембріональних клітин формувати ембріоїдні тільця в культурі клітин in vitro " - взагалі відвал башки. (не думайте, я ці теми не запам"ятав - я зараз на сайті подивився, бо дуже вже назви мене вразили своєю милозвучністю -) Незважаючі на такі високоінтелектуальні назви тем, хлопці теж мають свої слабкості, от наприклад Андрій, під час ефіру, переплутав вольтметр з амперметром Хоча, з ким не буває!. Я на наступному тижні теж подаю свою роботу. Скоро і в мене будуть брати інтерв'ю та автографи! -)
 12. Я взяв би 9 жигулі новеньку і вистачілоб на б/у мотоцикл десь на 600 кубіків, або той самий БМВ не нову , але в гарномустані!
 13. Хтось дивився вчора підйом на новому? ??. У студії були минулорічні переможці стипендіальної програми Віктора Пінчука. Уявляєте, дівчина обрала тему „ЧАКЛУНКИ (відьми) 18-го сторіччя”, це навіть не транзистори в стані відсічки, або реагування мікро частинок на ультрафіолетове опромінення . Виявляється не треба бути генієм в математиці чи хімії, а досить просто написати роботу, на цікаву для тебе тему. Я у шоці. Вже почав працювати над темою по моїй спеціальності, але, але після побаченого сильно призамислився. Так як я давно займаюсь спортом, то думаю написати роботу, присвячену спорту - „Духовна та фізична сила напряму залежить від характеру та настрою людини”, часу ще трохи є, і мені це буде цікавіше. І робота буде швидше писатись.
×
×
 • Create New...