Jump to content
Студентський Форум

oskladana

студент +
 • Content Count

  45
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About oskladana

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  Університет культури

Контакти

 • Сайт
  https://www.instagram.com/skladana/

Інформація

 • City
  Київ
 1. Кілька днів тому на Різдво збулась одна з моїх мрій - я побувала в Єрусалимі та у Віфлеємі - де народився Христос.
 2. А в якій ситуації не цінують?
 3. А навіть якщо і спить, то це не означає, що ти дівчина під ряд. Я теж жила в гуртожитку, бачила різне. Але ж, не обов'язково бути таким, як більшість. Та й, часто, дівчата в гуртожитку люблять хвастатися історіями невірності - коли і на яку суму хлопців розкрутили. Але почасти, це просто вихваляння. Хлопці більше цінують віриних. Чи не так?
 4. Я хо, але не мо. 26 січня не буду ні в Києві, ні у Львові :( Їду завтра в Сімферополь. Проте у Львові буду 16, 17 лютого. У вас в який час і в які дні ковзанки працюють?
 5. а що, у вас у гуртожитку щось спонукає до невірності?
 6. Може, вже запізно відповідаю, але, раптом, наступного разу знадобиться - напиши йому листа про те, як тобі з ним класно і що для тебе значив той перший поцілунок, та про інші приємні согади. А потім, на прощання, вручи йому в конверті, й візьми обіцянку з нього не читати доки, поки не буде вдома, або - не читати до завтра :) Заінтригуй! Я от вже подумую про День Валентина - перший раз йому щось в цей день даруватиму. Ще не придумала що.
 7. Я думаю, що біда не в тому, що ми спортом не займаємось, чи в полі не робимо, бо ми ще рухаємось, порівняно з з деякими іноземками, які всюди їздять на авто і щоденно сидять в офісах. Біда в тому, що екологія в нас погана. Коли я була в іншій країні 1,5 місяці, то ніякого пмс не було.
 8. мамуню, а що, допоможе? справді, дехто спокійно емоційно переживає пмс, а для декого це трагедія... хлопці, а ви якщо не розумієте про що ми тут розмовляємо, то не варто сунути свого носа і писати якісь недоречні віршики
 9. Дякую, то це щодня треба таку біду пити? Я раніще пила просто ромашковий чай чи м'ятний, але щось не допомагає. Також пробувала приймати заспокійливу ванну, коли хотілось плакати. А з дієтою, що - цілий місяць себе в чомусь обмежувати, щоб на кілька днів пмс забезпечити собі нормальний емоційний стан? І в чому саме тоді? Що так впливає на гормони, що потім плакати хочеться? Я й незнала, що існує щей постМС, мені передМС з головою вистачає! Це вже про самі критичні дні, а я запитую, як боротись із подавленим емоційним станом перед ними.
 10. Любі дівчата, що вам жопомагає пережити дні пмс легше. Коли все виглядає поганим, сірим, коли прості речі стають складними, коли думаєш про все песимістично. Коли починають снитись еротичні сни. Коли розумієш, що через кілька днів без обезболювальної пігулки не обійтися. Ну, ви знаєте, про що я. Кожен це переживає в меншій чи більшій мірі.
 11. Бажання кожної дівчини - бути в безпеці, бути захищеною чоловіком. Якщо він наркокур'єр - ти постійно відчуватимеш себе в небезпеці - а раптом хтось його підставить, раптом хтось помститься, раптом що... А ти пліч-о-пліч з такою людиною. Справжню любов може тобі дати той чоловік, який може тебе захистити, а не наражати себе і тебе на небезпеку.
 12. Вірною може залишитись людина, якщо вірність є її цінністю.
 13. Дівчата, одружені з іноземцями, поділіться, будь ласка, на що в першу чергу треба звертати увагу в міжкультурних шлюбах і стосунках взагалі. До чого треба бути готовим?
 14. Бачу, без творчості з гарним подарунком не обійтися. Мені щоразу доводиться думати - що б його подарувати? Близький моєму серцю друг знаходиться зовсім не близько - аж за океаном. Отож, якось я створила на одному сайті для нього фотоальбом і замовила його, щоб надіслали прямо йому. Отже, віртуально я той подарунок бачила, а як він виглядає, який він на дотик - не знаю... На Різдво надіслала йому коробку українських цукерок і диск із колядками. На Новий рік вишила для нього серветку. Ще вона по дорозі - перелітає в конверті океан. Для мене дорогоцінному другові чоловічо
 15. Також відіграє роль батько, якщо він є. Якщо батько алкоголік, то яким прикладом він може бути? Якщо батькові просто начхати на сімю, він зайнятий роботою, то й сином займатись не буде. У таких сім'ях теж виростають мамині синки. А, взагалі, я думаю, що ще й багато залежить від поведінки нас, дівчат. Чи ми беремо всю ініціативу на себе, чи дозволяємо навіть немужнім чоловікам взяти ініціативу і помужніти. Про сльози. Якось так повелося у пострадянському просторі вважати, що сльзи, - то прояв слабкості. Тому чоловік не знає як реагувати, коли дівчина плаче, почасти чоловіків це дратує.
×
×
 • Create New...