Jump to content
Студентський Форум

NORBY

студент +
 • Content Count

  76
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About NORBY

 • Rank
  бакалавр

Освіта

 • ВУЗ:
  LDTY

Інформація

 • City
  Lutsk
 1. бо Ти життя спрощуєш вірою в Бога?
 2. А в мене зараз страшна ненависть до людей, які піддаються психологічному впливу інших людей, які реально живуть за рахунок цього. Нову теорію розробляю.
 3. Якщо чесно то дуже в багатьох такого поняття нема. В мене навіть нема поняття !дівчина на пару ночей! Я матиму тільки одну за все життя !
 4. чай Страйкболом займаєтесь?
 5. В поведінці чоловіків не подобається: Панти, надмірна самовпевненість, зверхність, грубість, наглість, надмірна серйозність. В жінок: надмірна гордість, неуважність, хтивість, "казати ні з думкою що так і що хлопець до цього додумається", підвласність до впливу посторонніх.
 6. А я хочу провести літо з соєю коханою людиною і не грає ролі де, аби разом!
 7. В шоці... як можна боятися кохання??? Кохаєш, але не бачищ в цьому логіки... звучить дико. От і сиджу думаю як пояснити що це брєд!
 8. Життя дає тріщину... хочеться посваритися зі всіма ... щось просто перемкнуло! А я все-таки спробую все завалити до самого низу...
 9. Хм... в мене питання тоді виникло :) Напишу в приват якщо хоч... А сам вірю, бо маю таке чудо :)
 10. Хм... тут ще нюансик може бути в мене! Є шанс що в нас буде відкриття сезону зранку! Якщо встигну то буду, або якщо взагалі не буде нічого, то тоді точно буду!
 11. Везе тобі! Я от пофігіст. Якщо встаю зранку навіть якщо ліг годину назад, то настрій залежить від бажання, а воно в мене довго не думає і настрій тримає на 164%. Так що я просто починаю сміятися :) Гнати з всіх хто поруч совається як цілу ніч вагони розгружав. Коротше кажучи моя порада - це просто зробити як в фільмі Дік і Джей зробив Джим Кері! Так посмикався на ліжку, що коли я сам так роблю то ніякий сон в голову не лізе!
×
×
 • Create New...