Jump to content
Студентський Форум

Nemo

студент +
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Nemo

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  НТУУ "КПІ"
 1. Слова, обставини, вітряність, серйозність... банальності життя. У мене дуже багато залежить від випадку, обставин. різні знайломства бували, починаючи з Інету і занінчуючи нічними клубами і тролейбусами, з різними продовженнями. Я не маю ніяких категоричних принципів і переконань, сприймаю знайомства у всіх їх проявах. Просто по-моєму по тому як до тебе підійде людина і про що запитає робити висновки про її собистість трохи рановато, хоб дуже багато можна сказати тільки по зовнішньому виду і одежі... А взагалі людину характеризують перед усім по вчинках, ставленні, відпошені. Останнім часом з багатьма знайомився в асьці, потім зустрічався в реалі... А ще думаю було б класно знайомитись через знайомих знайомих...
 2. "Велике, пристрасне, романтичне кохання в різних позах, тобто різних його проявах"..! Не знаю чи можна тут говорити про безкорисливість... Напевне кожна закохна людина мріє про те, щоб на її почуття відповідали взаємністю... Хоча, по-моєму, кохаючи людину можна їй бажати тільки щастя, але як можна, кохаючи, змиритись з тим, що ви не будете разом..?
 3. Супер! Я тиждень назад захистив достроково бакалаврат, - майже 4 роки в КПІ уже провчився, тому сказати можу таки багато! По-моєму, перед усім вища освіта - це школа життя! Звісно вистачає напрягів, загонів, всілякого лівого парива, якого нафіг ненада вчити для здобуття кваліфікапції. Але якщо людина дійсно розумна, за кілька років вона без особливо великих напрягів навчиться правильно вичитись, здавати, впарювати, списувати, відпочивати, займатись улюбленими справами, бухатись, і кохатись, зуміє прожити цікаве і змістовне студентське життя..! А якщо вже мова йде про технічні вузи, - 90% необхідних для роботи знань можна без особливих напрягів отримати самостійно, головне вміти знайти, вивчити. розібратись. Точніше навіть не можна, а прийдеться... Кожного року випускають нові середовища програмування, компонентну базу, технології... Винаходять щось нове, змінюють стандарти, але ж суть залишається та сама! Особисто я зараз крім стаціонару універу і воєнної кафедри працюю ще на 2 роботах і заробляю досить пристойну грошу..! А головне займаюсь однією з улюблених справ! Коротче, я про те, що не все золото, що блищить і не все добре, що правильно. Можливо нас і не зовсім правильно вчать, але чомусь ніхто з буже багатьох знайомих просто не може себе уявити в іншому вузі і на іншому ф-ті, не може... Напевне тому, що за роки навчання вони чимось стають рідними..? Ладно, но все дрібниці... Просто я про те, що я просто вчуся, я реально останнім часом ходжу в універ як на свято (ну якщо не рахувати, що багато на що забиваю)... І типу не можна навчити, а можна навчитись, - тут багато чого залежить від самої людини!
 4. Прикро, але фільм "Нескорений" мені не подобається... Вишневі ночі я, нажаль ще не бачив. Хотілося б знайти десь "Козак Мамай", але ще ніде не знаходив також. А з приводу патріотичності - ти трохи не в тему на мене наїхав, просто смаки це річ неоднозначна й особиста. Чи не так?
 5. Привіт, All! Спало на думку створити рубрику, в яку кожен може вписати свої улюблені фільми, по можливості їх короткий опис і все таке. Як ви дивитесь на таку ідею? У мене дуже багато фільмів, які можна відносити до цієї категорії, напишу тільки деякі з них - ті, що є на CD-R і ті, що знаходються на вінті (компі, який є сервером в локальній мережі універу). Фільми Batterfly Effect Pearl Harbor Амелі Смаматра Блакитна лагуна Божевільна і красивий В движении Война Восток - запад Втеча з Шоошенка Гардемарины, вперьод! Джентельмены удачи Діамантова рука Зелена миля Іван Васильович змінює професію Інтуїція Кавказька полонянка Кейт і Лео Леон кіллер Людина дощу Москва слезам не верит Операцыя Ы Реквієм за мрією Серця трьох Сімнадцятирічний Сладкий ноябрь Служебный роман Сонце ацтеків Танго утрьох Траса 60 Холодное лето 53-го Прощай, Ленін Бандитский Петербург (Адвокат) Догвіль Самогонщики Пес Барбос Жінка астронавта Титанік Lilja Forever Мультфыльми Льодовиковий період Корпорація монстрів Імператор Як козаки… Планета скарбів Енеїда Шрек 1 Ну постривай, Жив був пес Лилу и Стичь Том і Джері Атлантида В пошуках Немо --- От так от... Приєднуйтесь!
 6. Ну і, як зустріч? Як провели час? Жду вражень!
 7. Я також вважаю, що варто знати міру, але не завжди добре те, що "правильно"... Інколи просто хочеться просто "забухати" і забутись, навіть цілком усвідомлюючи, що це гробить твій організм.
 8. Дивно, але першокурсниками ми колись таки були також! Приєднуюсь до привітань, бажаю успіхів (припасти міцні насадки на зуби, щоб без напряга гризся граніт науки). Бажаю щоб було багато шари! Студентам свого вузу (КПІ) бажаю довчитись до кінця, отримати дипломи! --- Не провтикай цікаві моменти, - навчайся, студенте!
 9. Напевне варто було б намутити окрему рубрику, в яку б поміщались привітання форумівців з BD, а то розкидаємо все кудипопало... що ви думаєте з цього приводу???
 10. Г. Знову горе... попри те, що я не є особливо активним форумівцем, але на цю зустріч хотів би попасти! Але своє щастя провтикано, нічого не поробиш. надіюсь попаду на наступну! Бажаю всім провести класно час!
 11. Вітаю! Форум дуже класний! Сьогодні подачий його інтерфейс у всій його повноті (з малюнками й іншим, а то я плачу за Інет по трафіку, тому прозвичай це все вимкнено...) просто супер! Є сто одна причина казати добрі слова в сторону його засновників, але все й без того зрозуміло! Продовжуйте в тому ж дусі! Всього найкращого!
 12. Привіт, всезнаючий All! Я студент київського вузу, сам родом з Вінниччини. Вже давно мрію відвідати славетне місто Львів, про яке чув, читав багато чого цікавого. І от нарешті настав час, коли нарешті можу собі це дозволити! але виникло чимало проблем: 1. Цікаво, в яку пору року найкраще їхати в це місто, адже хочеться піти на екскурсії в різні замки і все таке, і можливо, скажімо, зимою деякі цікаві місця не вийде відвідати. 2. Хотілося б побути в цьому місті декілька днів (приїхати рано, а поїхати ввечері - це не для мене). Тому можливо хтось може порадити якісь готелі, мотелі чи якийсь інший вар"янт. 3. Ну і звичайно цікаво, що саме варто відвідати, які цікаві місця, як туди можна добратись? 4. А можливо в самому Львові є якась організація, що організовує екскурсії по місту, проживання, і т.д. і т.п.? Хоча, напевне, такий вар"янт також буде не цікавим (штучним). 5 Ну і можливо хтось може порадити ще щось корисне з цього приводу - буду вдячний! Жду ваших відповідей на форумі, можна також написати на мийл [email protected] Наперед спасибі. З повагою, Nemo.
 13. Подорожі пішки - це ідея ціккава. Без гоп-компанії тут не обійтись. Але попри те, що цікаво й весело відпочивати пусовкою все ж інколи хочеться відпочити від всіх і всього і провести хоча б трохи часу "в обіймах природи, там де мало народу, де чистая вода, недоторкана врода, там де листя зелене, де трави духмяні, де зорі вночі, де зранку тумани". Прикро, що в столиці і її околицях мало таких місць... Є багато непоганих парків, але лиш в кількох з них можна зайти в такі місця, де не чутно шуму міста... Треба якось зібратись в Бучу з товаришами: кажуть там є непогані місця!
 14. Знайомства!?? Для мене це пямо якась глобальна проблема... Навряд би я зміг підійти просто на вулиці до незнайомої дівчини і запропонувати їй познайомитись, хоча можливо б в деяких випадках це б зробив. А от якби до мене підійшла дівчина - не здивувався. Прикро, але на київських дискотеках, де народ дозволяє собі поводитись розкуто, також ще познайомитись з дівчиною (щоб все не закінчилось тільки знайомством) не вдавалось... Інтернет, сайти з анкетами? Все закінчується 2-3 листами... От так от... Навіть не знаю... Можливо хтось щось може порадити?
 15. З приводу того, де легше вчитись можна багато чого казати в і про бюджет і про контракт, але те, що на контрактних вузах менше грузу - це не обов"язково добре... На те вона й освіта, щоб чогось навчатись: навчатись викручуватись в умомах сучасного життя, самостійно вирішувати свої проблеми і все таке. Хоча, напевне, тим, хто має змогу навчатись на контракті все в житті влаштують і напрягів таких буде не багато. А з приводу того, в комерційних чи дершавних вузах (навіть на контракті, але в державіних!) - без сумніву в державних, адже як там не є, в Україні покищо нема хороших універів.
×
×
 • Create New...