Jump to content
Студентський Форум

negeroy

студент +
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About negeroy

 • Rank
  бакалавр

Освіта

 • ВУЗ:
  Донецький державний економіко-технологічний технікум

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Донецьк
 1. Ну, що мабуть і я залишу тут свою майже Історію. У мене є одна екс- з якою ми розмовляємо по мобільці по декілька часів, а можемо і взагалі всю ніч порозмовляти. У неї вже дитина від іншого, але це не дає поводу робити нас ворогами, чи не розмовляти зовсім. Ми коли розійшлися не розмовляли близько півріччя. Подзвонити їй і сказати щось -- щось не то було. А зараз все по іншому. А одного разу взагалі зайнялися сексом по телефону. Взагалі-то, про дружеский секс ніяк, але це було зовсім інакше. Друга екс- зараз зустрічається з моїм дуже близьким другом, але ми також продовжуємо розмовляти з нею. Інколи навіть краще ніж я з другом. Прикол: коли вона поруч, я свого друга готов порвати на куски, і взагалі починається третя мирова війна. А коли разом без неї - водку глушимо. П.С. Вона також вже вагітна від мого друга. Третя екс- ... Взагалі ні хочу розмовляти про це. Із-за неї мої друз*я попали в небезпечну ситуацію. Те, що я попав, мені було якось до дного місця, але коли із-за якойсь сучки страждають мої друзі. Цього я не пробачаю. Так що я післав її куди подалі. ИТОГО: якщо бажаєте і можете дружити з екс-, ДРУЖИТЬ! Ні, краще тоді не треба, потім пожалкуєте. А взагалі є одна пословиця - Тримай своїх друзів близько, а ворогів ще ближче! Людина, яка знає мене хоч на йоту більше ніж інші, може застосувати проти мене щось не дуже добре.
 2. А хіба очищувальний крем або молочко, тонік (це два мінімальних препаратів, які потрібні для очищування кожи обличчя) не входить до Косметики. questX, скажи чесно: ти користуєшься гелем для душу? Мабуть, відповідь буде погоджувальна. Таким чином, виходить що ти також користуєшься косметикою, просто це не декоративна. Декоративною косметикою користується дівчини. Помада, пудра, тональна основа, тушь, тені або карандаши для очей - усе це дійсно Декоративна Косметика. Дуже багато хлопців вважають, що це є вся косметика і тому єю повини користуватися тільки дівчата. Але на теперішньому кроку суспільства косметика розширила свої "повноваження" Лесь, не треба ображати компаніі, які може і дешевше продають свої косметичні засоби ніж Мері Кей, але не всі серед таких компаній погані. Є ще і навіть дуже добрі.
 3. МОЛОДЕЦЬ!!!!!!! Повністю з тобою погоджуюся. А ти впевненний, навіть твій дезодорант, будь хоча б спрей або шаріковий(чи твердий) також вважається косметикою. Піна для бриття також. А шампунь куди відноситься, як ти вважаєшь? Та і взагалі, ти навіть не представляєшь, що таке КОСМЕТИКА! Кожна людина користується кометикою. Але тут ти повністью правий: дівчина без СИЛЬНОЇ нанесенної косметики аж ... бррррр... аж представити важко, такий жах!! Але коли косметика наноситься із розумінням, то це.... БОЖЕСТВЕННО!!!!! А тепер тільки уяви на які вони ідуть жертви, лише тільки б для того, що б подобаться нам ЧОЛОВІКАМ! НІ, дівчина і косметика - це вещі не розривні!!!!! s.York
 4. Читаю, і просто сміюся. Проти жіночої логіки я нічого не маю. Мені навпаки більш довподоби жінки з "ізюмінкой", а ніж інкубаторські. Але я хіба не прав, коли сказав, що не у кожної дівчини є логіка (або настільки продвинута, як у де яких представників тієй ж статі). Згадую, лише одну присказку: "З ким поведешься, от того і наберешься". Навіщо мені тоді спілкуватися з дурними дівчинами? Я не такий як деякі представники сильного роду, яким лише тільки і треба, щоб затягти когось до ліжка. Ні, мені більш до вподоби дівчата, з якима можна посперечатися, поспілкуватися, щоб кожний привів свої думки і роздуми. А якщо дівчина не має НІЯКОЇ, нах, логіки, то відповідьте мені будь ласка, ЧИ БУДУ ТАКОМУ ЯК Я ЦІКАВО РОЗМОВЛЯТИ З ЦІЄЮ ДІВЧИНОЮ???
 5. Скажу прямо! Жіноча логіка Є! Але вона заховалися у жінок десь дуже глубоко. Тільки у єдиницях вона проявляється, але якщо проявляється, то це мабуть ВСЕ!!! Навіть чоловіки отдихають. Але таких проявленнь дуже рідко буває. Я ось наприклад, таких проявлень на своє життя зустрічав лише 3 рази. Більш того, мені навіть розмовляти з такими більш пріємнише ніж з іншими. В основному, такі проявлення бувають у жінок, які не такі уж тупі, тобто мають інтелект. А знаєте, яке це задоволення, коли давишь її своїм інтелектом і вона розуміє, що програла і їй навіть сказати нічого. ЛаСет, я розумію, що Анастасія сама винувата у тому, що вона пішла і сама нарвалася на неприємності, але дуже прошу (і не тільки його!!!), коли хтось подібна появиться, дайте мені знати. Просто я хочу з такими поговоріти. Мені такі більш подобаються. хе-хе-хе.
 6. Прийшла мабуть і моя черга Назвали мене Юрієм майже 21 рік тому (через півтора місяця буде) Цього року закінчив технікум на програміста у Донецьку. Так що ще? Люблю дружні компанії, де приємно просто посидіти і побалакати на різні теми. Маю дуже не стандартний погляд на світ і життя... Мабуть і все, якщо коротко про себе. York.
 7. А мені взагалі краще розмовляти з людьми через інет. Не зна чому, але моя сила у словах, які я можу сказати. Хоча мені і кажуть моя досить красивий хлопець, але усьо одне це не те... У реалі тебе майже постійно оточують люди, які постійно п'ють, гуляють, а щоб просто посидіти порозмовляти на якусь тему вони не можуть. А так по всій Україні таких людей хоча б трохи, но більше, ніж в одному містечці.
 8. А я вірю, і завжди буду віритию. Хоча інколи цих дівчинок щось починає трохи глючити. розповім одну історію. У мене одна подруга, з котрою ми вчилися разом ще у 5 класі. Потім ми побачились у 10 класі (вчилися у паралельниїх класах). Потім, коли поступили до ВНЗ на 2 роки потерялися, але коли зустрілися були дуже раді бачити один одного. Але ще у 10 вечерці, присвяченій Новому Році, яка проходила у нашій школі, вона мені сказала, що ми лише друзі. Часто проводив її додому, хоча вона жила за 3 кілометра від школи (а то й більше), з-за чого пішли слухи, що між нами щось Є!!! Як ми не питалися відкрутитися, але слухи продовжувалися. Хочу додати, що вони залишилися лише слухами. Ні яких кроків на зустріч ні з моєї ні з її сторони не робилися. Ми залишалися друз'ями. Але цієї весни, коли я прийшов до неї і вона сама була у свої кімнаті в студ.гуртожитку, куди вона сама запросила, трапилося одна історія, яку я не можу зрозуміти. Спочатку розмовляли про усяке різне. Але потім почали розмовляти про секс: який у кого досвід, хто про що знає і таке інше. Я не зрозумів: ЦЕ ЩО БУЛО, тонкі намьоки на товсти обставини? Дуже цікаві получаються тоді. А ви кажете, що хлопці починають думати про секс!!! СМІШНО!!! Будто ви дівчати не такі!!!
 9. Три роки я покинув школу у рідному місті, а в цьому році покинув рідні стіни Технікума. Хоча до мене і не дуже добре відносилися у шщколі, але після випускного усе змінилося. Якщо на вулиці когось зуструнимось, то можемо досить довго простояти і поговорити. Але для мене найбільше приятні спогади про технікум. За усіми ними я дуже скучаю. А так хочеться побачити де яких із своєї групи. Мабуть ВУЗ завжди більше запом'ятовується, тому що коли ми вчимося в ньому, ми вже більш дорослі люди і вже прекрасно розуміємо як це теряти контакти з людьми, з якими провів самий прекрасний час твого життя.
 10. Коли у 2004 році почилися вибори президента, то група ТАРТАК випустила пісню "Не хочу", звідти і пішло мій нік "Не герой". На той час я дійсно був приблизним таким, вважав, якщо тебе вважають героєм, то тобі буде скалдніше жити, бо від тебе завжди будуть чекати героїчних поступків, а коли тобі захочеться відпочити, то тобюі скажуть:"Що браток, устав? Постарів ти вже, пора тобі вже на пенсію.". А це ой как боляче чути. І в пісні розповідалося про переміріє між двумя лагерями: між "біло-сіними" та "помаранчевими". А я теж за це, бо в крові тече западноукраїнська кров, а разум східноукраїнським. І мене вже починали звати ... Ну, не дуже гарно, вяк і западних, тому, що я їх захищав. А взагалі, зараз мене друз'я зовуть по імені. Колись звався Yorik - це від імені(не ту літеру поставив). Але після того, як мене почали дразнити "Бідний Йорік, де ж твій Гамлет?". Взяв та поміняв нік. Тепер я зовусь s.York. "s." - означає "sir" - сер, бо так кличуть людей в Англії, а я дуже люблю цю страну, а особливо Шотландію. А York пішло від колишнього, тільки убрав літеру. А чьо, ПРИКОЛЬНО виходить! Сер York.
 11. ТІЛЬКИ ORIFLAME. Чому? МАбуть тому, що тільки цій фірмі довіряю. Користуюся більше рока і ніколи не жалів о цьому, а по іншим: Avon - дешева, невідомо із чого робиться косметика, яка заробила собі ім'я тільки завдяки маленьбким цінам. Якістью вони не блещать: Тушь обсипається, гель для душу береться в комочки (своїми очами бачив) і взагалі чув багато жалоб! MARY KAY - гарна, дуже рідко приходилося чути про неї щось погане (раз чи два), але ... занадто дорога: тушь,помада і крем для рук за 150 грн. НЕ ЗАНАДТО ЧИ БАГАТО??? Фаберлік - нова, нічого не чути: мабуть не добра і не погана!Або ще ніхто роспробував. Руби роуз - не смішить мої тапочки, 5 років може і була, але зараз вже підробка - ФУФЛО!
 12. Що не кажіть, а рідне місто завжди рідне. Я хоча і з Донецьку, але моя душа повертається завжди тільки в одне місто: моє рідне місто, де я народився. Це маленьке таке місто (приблизно 30 тис.чол.) на відстані 50 км. від Донецьку, але природа там найгарніша. А забув сказати як це місто називається - Курахово. Знаходиться у Мар'їнському району, який вважається самим екологічним чистим і аграрним (по аграрному - це точно: їдеш на авто чи автобусі, а вокруг одні тільки колхозні поля, гиги) районом у області. Ось так.
 13. Дуже цікаво. Я вже проходив це і навіть медитував (чи як це буде правильніше сказати). Так ось. Дійсно, під час медитації (без ніяких там "поз лотоса" і "м-м-м-м"), ваша душа відходить у інший світ. Вірити чи ні, але той світ надзвичайний. Не має ніяких турбот, переживань. Є тільки ви і Сила, яка вас окружає. Медитація це взагалі потрбіно для заспокоєння души і щоб набратися сил. Чому ж під час депресії людини раджуть зайнятися медитацією!? А мені якось до ... (якщо образив, іскрене вибачаюсь). Розумієш, для мене існує тільки Сила, яка збогачує мене тим, чим я дійсно живу і допомагає зрозуміти це життя. А якщо хочеш дійсно зрозуміти, чому я так кажу, зайди на питання, яке знаходитися також на "Аномальне та Паранормальне">В мене відкрилося вміння лікувати людину. Ти там все зрозумієш, чому саме так я кажу.
 14. Буду по черзі. Але перед усім всім дякую, що пітримили мене. 1) Псих, жити з цим не так уж і легко. Коли бачиш людину і знаєш, що можеш допомогти, але розумієш, що потім це може встати проти тебе. Тоді просто сидіш із складинами руками. Перед тим, як почати лечіти людину, я повинен відчути (сам не знаю ЩО), що повинен допомгти. А коли сидіш дома і розумієш, що ти маєш такий "дар", теж стає якось не по собі. 2) Спостерігач, я б хотів поїхати туди і порозмовляти з такими же народом, як і я. Які зрозуміють мене і навіть можливо дадуть пораду. Але я живу не в Київі, а попросту сісти і поїхати у Київ не має не тільки средств, але мене не зрозуміють ні батьки, ні друзі. Така картина: я зриваюся з місця і їду до Київа, навіщо - хто його знає, куди - Київ. У мене нмеає родичів, які б пустили б переночувати. Але дякую. Коли буде можливість, я відразу поїду туди, бо в мене вже виникли занадто багато питань, які вже просять , а вимагають відповіді. 3)T-Rex, усіх тих людей (Софія, Мартина, чи як їх там ще) я не важаю цілителями. Справжні обдаровані люди ніколи не дають оголошення у газети чи куди би там не давали. У мене наприклад, фізичне лікування. А у свому житті я зустрічав тільки одну людину, яка лікувала душу. Це був священник. Взагалі-то, к ним відношуся не з великою повагою. Але к тому священнику... В ньому дійсно відчув Силу. При чому Білу Силу. Більше я нікого із подібним не зустрічав. 4) LMax. Такі люди, які беруть грошей за їх "дар", не довго буду мати його. Є деякі закони, які повини виповнюватися. У іншому випадку ... Одного часу я допоміг людині, і дуже поплотився за це: на протязі приблизно півроку, у мене не було ніяких сил. І що саме головне, хворів без перестану. А по-поводу того, що такі вміння треба використовувати на силу Добра... Я гадаю, ви знаєте, що таке "состояние афекта". Там вже просто не контролюєш свої вміння (бо їх буває декілька: і добрі, і погані), їх силу дії на що-небудь або кого-небудь. Є такі вміння, завдяки людина може контролювати погодою, або навести невезіння людині. Можливо, вам буде здаватися смішно, але таке дійсно є. Я з цим живу, і бачу це кожний день. Озорниться вокруг себе з розплючими очима і побачте те, що бачу я. Нас окружає Велика Енергія, або як ще кажуть Велика Сила. Вона не біла і не чорна. ЇЇ можна використовувати за власними бажанням.
 15. Побувати на сходинах форуму! Але це на даний момент не можливо тому, що я живу на Донбасі, а всі сходини відбуваються на Заході України. Саме ближче, що було, це Київ. А так хочеться познайомитися з ким-небудь з форуму.
×
×
 • Create New...