Jump to content
Студентський Форум

Natalo4ka

cтудент V.I.P
 • Posts

  1000
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛНУ ім. І.Франка

Контакти

 • Сайт
  http://voloschka.deviantart.com/

Інформація

 • City
  Львів

Recent Profile Visitors

1387 profile views

Natalo4ka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. В іграшки не бавлюсь - мені терпіння до них не вистачає. Більшість моїх ресурсів для навчання лежать саме на комп"ютері, тому відмовитись від нього не зможу ніяк. Плюс два моїх безмежних захоплення - музика та фотошоп. щодо спілкування - залишила лише аську, веб-блог видалила, з цього форуму теж пішла. мене просто браузер випадково сюди знов закинув. віртуальність втомлює.
 2. ти де пропала?

 3. Маю Відень, Франкфурт, Вісбаден, Мюнхен в горнятках :) Але то так само безцінно, як і спогади з тих міст.
 4. моє фе Ласету: я не вчусь, бо конкурс величезний, а тому, що лінгвістика - це моє, і моє на все життя. до речі, коли вступала, конкурс був 10 на 1 місце. вступала тільки своєю головою, через це вчусь на контракті. конкурс, до речі, зараз ще більший, тому б не ризикувала. добре, кинеш одне, не поступиш на інше - і шо далі??? 2 Лайф: вибір тільки за тобою.
 5. а чого це у дівчат диплом має бути тільки "аби був"? Лайфе, вчись, якщо є можливість. зараз так важко вступити, стільки людей на місце, конкурс величезний.
 6. однозначно вчитися до кінця, якщо є така можливість. Це не західна європа, де коли тобі не подобається те, що вивчаєш, можеш абсолютно легко й безболісно перевестись на щось інше. перший курс - завжди найважчий, потім піде легше, все-таки здобудеш вищу освіту, вона тобі пригодиться в житті. тримайся.
 7. хочу назааад до Німечччииииниииии!!!!
 8. а жовті портали, на яких роблять дешеві сенсації на пустому місці, яким ти чомусь віриш, - не ЗМІ?
 9. Якщо я не помиляюсь, ми ще мали врізати дуба в далекому 2000-му році.... всякі паради планет були, затемнення, астероїди падали - і нічого... Максе, читай новини ВВС, там таку фігню не пишуть.
 10. звучить як в дешевих американських фільмах кіко тих кінців світу мало вже бути??? і нічо, живем. навіть досить непогано живем порада: читай менше жовтих сайтів і всякої подібної фігні. знаю я, як такі "заявочки" пишуться...
 11. Скачай собі Firefox - хороша штука і мороки з нею менше.
 12. вже скільки часу сиджу на цьому форумі, ще жодного трояну не схопила. може, це звідкись деінде, а не з самого форуму?
 13. є одна ідея - не сприймати це як хворобу чи як проблему і не забивати мізки байдою про кальцій і всяку травичку (хоча іноді просто так попити корисно), а просто оточити себе в такі дні чимось приємним, радісним, веселим. хочеться плакати - поплач в подушку перед сном. вранці стане набагато легше.
 14. ненавиджу пмс, тоді попереджаю народ, щоб до мене не наближався, я тоді прибити можу, а потім ревіти годинами, що ніготь зламався. багато хто цього не розуміє, на жаль, а потім каже: не треба спихати свою неврівноваженість на пмс. :girls pardon:
 15. Хороші у мене батьки)) Звичайно, ота generation gap іноді вилазить, але якось миримось))
×
×
 • Create New...