Jump to content
Студентський Форум

Myshka

студент +
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Myshka

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  lviv

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Lviv
 1. Може тому, що організація міжнародна...А може і тому, що там всі самі російськомовні (наскільки я знаю). Як на мене - це не має значення.Головне, що справа добра. Доречі про сайт. Вже декілька разів хотіла висловити захоплення "зимовим" оформленням цього сайту. Я багато де вештаюсь, але такі красиві кнопки (може вони мають якусь іншу назву, не знаю) ще не бачила. Просто супер! )))))
 2. Супер! Обов"язково зв"яжусь. Сьогодні немає часу, тому ось такий линк - http://www.Italia2003.narod.ru - персональна сторінка Андрія Трофименко - багаторазового волонтера. А свої враження і думки - наступним разом. Доречі ті, що мене відправляли теж мають сайт на візитці . www.union-forum.org (зараз перевірю) ............................... так, працює. На цьому поки що - бай.Біжууууууууу
 3. А з яких це пір AIESEC - об"єднання студентів - навчає? Це ж не заклад. Вони тільки дають можливість практично застосувати те, чому вже навчили інші ВУЗи. Нас завжди краще навчає досвід, але він не замінить ВУЗів. Я навчаюсь у ЛНУ, але як і у всіх - друзів є всюду. І як на мене гірше ніж в Парнокопитному, Медичному і Політесі до студентів ніде не відносяться. І Політех в тому сенсі все більше деградує - все більше зневаги до студентів.
 4. Супер! Отсканую- надішлю. А до речі щодо "усідчівості" (на канапі з пивом) теперішнього студенства - глянь, ніхто тут до нас не приєднуєтся... Гей, Студенти! Вимикайте монітори!Їдьмо по Єпропах!
 5. Ще не зробила - відразу занурилась у сесію. Як зроблю - покажу. Але маю з попередніх таборів. :-))))))))))))) А як показати?
 6. Всім-всім добрий день! Довгонько я тут у вас не була. Але в мене поважна причина - я їздила у міжнародний табір в Берлін. На їх Різдво та Новий рік! (а потім сессія....оххх) Що Вам сказати - то було просто супер. До речі, коли я просила Админа відкрити рубріку про подорожі, я якраз хотіла вам всім розвісти про таку унікальну можливість для нашої братії - міжнародні табори волонтерів. Я була там вже втричі. І вже не уявляю собі іншіх подорожей. Коротенько це виглядає так - табір, на який збирається біля 15 молодих хлопців та дівчат і усього світу, але спілкуються всі англійською. Цього разу
 7. Я англ філолог. Не заперечую - "принизливо", це не зовсім те слово. Але як бачу у місті хлопців "Вам сьогодні пощастило", якось незручно себе почуваю і розімію, що це не для мене. Я думаю, не варто порівнювати ці роботи - вони є різні. Я би казала - зовсім різні. А 100 грн на ровному місці не платять - тобто не так вже і легко, мабуть іх заробити. Хай кожен обирає сам.
 8. У Космо були, як і обіцяли, призи, шоу програма, музика, танці, пиво... Гуляти завжди класно, тільки чомусь на наступній день вставати тяжко... ;) Я так подумала....., передивилась форум......., і надумала, що може краще відкрити ще одну цікаву рубріку в цьому розділі - "Відчиваємо і працюємо за кордоном". Або щось таке "Відпочиваємо активно і подорожуємо", або ще якось так... Мені здається. що багатьом студентам то цікаво, тому що нема де дітися на канікулах і тому що подорожувати взгалі то супер... А їхати десь в Турцію, смажитись вдень и дригатись ввечорі, і вмирати від нудьги вже на
 9. Да, уж..... Зовсім незрозуміле голосування.... Чому і що треба обирати? Хто це придумав?
 10. за 100 анкет платять по 1 грн.шт, за 50 - по 80 коп.шт... а де більше?
 11. Thanks for your kind hospitality! Сподиваюсь, вас можна вітати із успішним іспитом? Іздила в Англію і Німеччину в волонтерські табіри. Це по типу таборів праці і відпочинку. Працюєшь умовно (ми в одному замок реставрували. а в іншому у дитячому таборі допомагали). отримуєшь бескоштовний дахі харчі. Кльво і справді весело! Багато нових друзів, вражень, фоток і т.н. А вчора було справді супер у Космо. Людей забагато, але обачні замовили столи наперед і не мали проблем із місцями. Але саме сьогодні щось тяжко розповідати про неї багато.
 12. ВІТАЮ ВСІХ СТУДЕНТІВ ІЗ МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТА!!!!!!! Бажаю веселої вечірки! Зустрінемось! :drinks drunk:
 13. І так і ні. Я знаю їх вже третій рік. Багато іздила по їх програмах. А зараз як волонтер трохи допомагаю в офісі. По вільному графіку, бо ще дипломну пишу. Але сподіваюсь, що буду працівати. Вже ось засвоюю інтернет. У вас класний форум. Можна і мені з вами? Я можу бути корисною, не тільки тому що сама ще студентка, а тому що знаю багато студентських фішек - що, де і як.
 14. Ой, забула там ще студентська акція на сайті www.isic.lviv.ua
×
×
 • Create New...