Jump to content
Студентський Форум

myrowka

студент +
 • Posts

  36
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  СумДУ

myrowka's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. У мене був чудовий екватор. Тут все просто. Чим більш купа люду, тим краще. Особливо коли збираються люди з різних факультетів та спеціальностей. До речі, на носі мій полюс))
 2. СИстеми і методи прийняття рішень халяво. 5 курсач! Ну і МЕЕСП сьогодні дифзалік посталю 5.
 3. Rio-martini - бест. Це так очевидно..
 4. Хто їде на етнофестиваль "Підкамінь 2007" на львівщині. Хто ще не чув про це, читати тут
 5. Стосовно Фактично Самих. Ось їх останній ( в плані більше не буде) альбом. форум української шари
 6. Мені сподобалося їх нове кругельце. Гарні пісні! Чекаю їх 8-го в Сумах
 7. 1.ОЕ, Бумбокс, Крихітка Цахес, Бабкін С.(а що не Україна?), Talita Kum, Niagara, АННА, Скрябін, ТНМК, ФС
 8. Дуже файний фільм "Мертвец" ( певно "Мрець" укр)). Чорнобілий і...з Джоні Депом. Раджу всім, та на люителя певно..
 9. прям зараз Монте Крісто, Бумбокс та Greg Joy в листі
 10. Нещодавно слухав Greg Joy - Celtic Dancer. Всім раджу, дуже весела та прикольна музика). Взагалі не зациклююсь на напрямках. Можу і Скрябіна слухати днями, і SOAD, і Бумбокс...окрім шансону
 11. Не переношу лестощів. Не роблю цього і нікому не раджу; коли ж застосовуть їх до мене, то, як казали вже, така людина нібито автоматично відокремлює від себе( а хоче звісно ж зворотнього). А стосовно теми: і серед чоловіків, і серед дівчат є ті, що нормально до них відносяться(здаються під ними ). А лестощі до жінок - взагалі жах), як на мене.
 12. Це точно. Ніколи б не подумав, що така ситцуація в країні, та майже скірзь є такі ж проблеми :(
 13. Привіт, народ! Мене звати Олег. Навчаюся в Сумському державному універі на мех.-маті. Обожнюю музику в усіх її проявах та напрямках(окрім шансону). Люблю своїх друзів, та наше життя. Нещодавно зацікавився укр. мовою( сайти, музика, статті, література, все). Просто в Сумах нею майже ніхто не розмовляє, і це дуже сумно...Ще я дужа добра людина(так всі кажуть), іноді наївна). Мрію, бути редактором журналу чи то якогось видання ( і поперло ж на мех.-мат, хоча все знадобиться)
 14. Цитата(negeroy @ 13.09.2006, 15:22) Ми залишалися друз'ями. Але цієї весни, коли я прийшов до неї і вона сама була у свої кімнаті в студ.гуртожитку, куди вона сама запросила, трапилося одна історія, яку я не можу зрозуміти. Спочатку розмовляли про усяке різне. Але потім почали розмовляти про секс: який у кого досвід, хто про що знає і таке інше. Я не зрозумів: ЦЕ ЩО БУЛО, тонкі намьоки на товсти обставини? То була точно првокація, треба було перести розмови в дію
×
×
 • Create New...