Jump to content
Студентський Форум

Muzon

cтудент V.I.P
 • Posts

  328
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Освіта

 • ВУЗ:
  Життя

Muzon's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. можна бути філософом і без бумажки, і з бумажкою не бути .... навіщо воно тобі? зрозумій для себе, що головне і до цього йди, якщо головне філософія-будь філософом, гроші - навчись їх здобувати, влада-стань достойними її. Філософія це стан душі, а не запис в бумажці, це вміння задавати питання, відповіді на які вже відомі, але не нам, і заново іх для себе відкривати. В побуті ці люди - не пристосовані, коли ти думаєш про існування людства, яка мова може йти про такі земні речі, як грязні носки чи білизна. Більшість з них самотні і асоціальні, вони інші, не краще і не гірші за простих людей, просто інші. Простим людям краще важати їх божевільними, чим зрозуміти, те, про їм розповідають.... ЦЕ ТВОЄ????????????????????????
 2. Реально! відсотків на 200% ))). Але я іронізую. Було б не погано, як би ти спочатку поставивив свою стать, а то нік жіночого роду, а пишеш від чоловічого!! ))) А тпер по сутті: якщо ти хочеш тільки знайти роботу за фахом, ти її матимеш, але потрібно думати більш глобальніше. Чому саме Політологія? Чого ти хочеш досягти років через 10? Що для тебе головне (гроші, статус, принципи і т.п.)? Відповівши на ці питання зрозумієш, що твоє, а що ні.. Трохи заздрю тобі, памятаю себе, в твої роки - хороші часи...
 3. ох, дітки у вас і питання ))). Хочу подорожуати на білій яхті, пити найкраще вино, купатися в синьому морі, розважатися з найгарячішими дівчатами, мати все що, відповідає такому статутусу, попасти в шторм, втратити яхту, опинитись тільки з НЕЮ, сам на сам в бурхливому океані.... Спастися на безльодному острові, помирати від холоду і голоду, зігріватись теплом наших тіл, брати і віддавати, жити і помирати, а так майже нічого. Ой чуть не забув, ще чашку міцного запашного чаю.. )))))
 4. кохання, шмання ... а може просто пристрасть? що як ураган зриває дах, а потім настає спокій і розуміння ситуація? кохати можна і в трьох!!! на повному серйозі.
 5. СПОКІЙ. життя прекрасне!!! P.S. а що ви зробили сьогодні, щоб воно було таким..?
 6. зрада? а хто, кого зрадив? зрадили ваш егоїзм? ха, ха. людина не річ, вона нікому не належить, - і людина зробила, так, як зробила....
 7. одні емоції!!!! а спробуйте відповісти на це питання без емоцій? без штампів, які вам вбивали протягом вашого життя, яка тоді буде відповідь? хотів би побачить, щоб ви зробили, бачачи, як помирає людина в муках. підняти руки і сказати це не моя справа, я не можу - саме легше, ніхто не любить і не хоче робити СВІЙ вибір....
 8. моя ціль занадто глобальна, щоб мати конкретний образ, і остаточне бачення її буде формуватись протягом її встановлення. Badro чим ти можеш пожертвувати заради цілей? Shewolf: я завжди думав, що головне, як ти живеш, а не скільки! Достойно прожити, а не існувати!!!
 9. мої думки змінюються щодня, під дією прочитаної книжки чи події... Я шукаю таких людей, які знають, що життя не вічне, які не хочуть витрачати його на примарні цінності, які бажають, щось зробити нове, а не йти по протореній кимось дорогі, я шукаю ВАС!... я хочу, щоб ти, Спостерігач і інші, не бачили на своему шляху проблем, а бачили тільки кінцеву ціль. Щоб зробили все, що від них залежить і якщо, в щось не получилось тільки тоді казали, що це нереально.
 10. Badro: Я не знаю, як має виглядати життя. Але не так, як зараз!!! Чого я домагаюсь? Розворушити людей, обєднатись, створити суспільство в суспільстві, заставити їх рахуватись із думкою народу, а не вирішувати питання в одні ворота. (тільки не кажіть, що мої ідеї схожі на фашизм). Shewolf: нажаль ми виросли в суспільстві, яке не поважає особистість, нас заставляють робити так, роблять інші, відступ же від загальноприйнятих канонів, визиває супротив суспільства. І щоб ти не робив ти підсвідомо вже є його частиною, і мислиш по його законах.
 11. scorp_ua людські бажаня, в порівнянні з її можливостями - дрібниці!!!!
 12. в мене мізки давно киплять і без фільму, а фільм це тільки висловлені в слух мої думки. А якщо - легше просто жити, працювати і не часто задумуватись про такі глобальні речі, то нахрена таке життя? ти віриш в долю? Чи ти сама господар свого життя? Хіба це життя коли ми всього навсього ляльки в руках кукловодів?!!!
 13. я його читав! І зробив висновок. Цю репліку переглянули 25 раз і тільки одна людина відповіла, хоть би хтось підтримав чи виразив незадоволення. НІЧОГО. Тільки 1 із 25, 4%, так що не треба кричати про аборти, корупцію, побиття міліціонерів чи про чисті руки ющенка. ВИ ЦЬОГО ВАРТІ!
 14. праця на себе і праця на інших-це дві різні речі, дві кардинальні речі. Коли ти не можеш працювати на себе, ти працюєш на когось. От на кого ти працюєш і залежить, що ти отримаєш через 10 років.
×
×
 • Create New...