Jump to content
Студентський Форум

Miranda

студент +
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Miranda

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  НТУУ "КПІ"

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  FROM RIVNE
 1. Привіт! Я не спеціаліст в галузі нерухомості, а лише вчуся. Моя бакалаврська робота тісно стосується цієї теми, так як я пишу про ринок будівництва в Україні і мені необхідно буде побудувати модель динаміки зміни стану ринку. Намагаюсь розібратися з механізмом формування бюджету будівництва (тобто основні джерела фінансування будівельних робіт). Якщо тут бувають фахівці, або просто хтось знає де можна надибати таку інформацію, будь - ласка, напишіть!
 2. Хм.. знаєте, а є це все-таки зробила!!! Я перевелась і зараз навчаюсьв Києві, в політехнічному.... Та ж спеціальність, той же з-тій курс (тобто я повторно навчаюсь на 3-тьому, бо мала бути вже на 4-му курсі), контракт... Загалом, задоволена, бо провчилась вже семестр і пережила всі труднощі, пов"язані з переїздом, переводом, переоформленням, влиттям в новий колектив, вуз, місто.... і тд і тп. Якщо когось цікавлять подробиці - запитуйте! Все розкажу! ;)
 3. Е, безсовісні, закрили ту тему. Ось подібна : http://www.univer-sity.com/index.php?showtopic=2935

 4. хм.. 1) я не думаю що так має бути;

  2) та тема цікава... створиш? )

 5. За що?((

  Тоді давай тему...або...чому ти думаєш, що жінки не мають рівності з чоловіками і чому так має бути?

 6. це провокація! ((

 7. Про віру. Напиши причини, через які ти віриш в Бога.

 8. давай почнемо якусь тему? Тафу файну, затяжну, щоб посперечатись мона було...

 9. Тут не посперечаєшся, бо дійсно старі пісні практично усі дивують своєю мелодійністю та змістом, що в поєднанні з звучанням глосу Вакарчука створює неповторний ефект на слухачів - любителів творчості гурту. Проте завжди хочеться чогось новенького та свіжого... До того ж пісень такого змісту, як у новому альбомі, ми ще не чули... Особисто мені дуже подобається цей альбом, можливо ще й тому, що його зміст мені зараз є актуальним... А порівнюючи два останні альбоми гурту, "Міра", як на мене, значно переважає попередній своєю глибиною, змістом, звучаням... тому не можна казати про те, що Океани зіпсувались і стали нецікавими - вони просто змінились, як і все має здатність змінюватись з плином часу та під дією обставин. Також з нетерпінням чекаю на концерт у своєму місті! ))
 10. не люблю чекати
 11. Я також!! Мене ці пісні "лікують"... Скільки б разів їх не слухала і яку б пісню не слухала - весь час щось нове в ній знаходиш... причому, в залежності від мого власного настрою, сам зміст пісень також сприймається по-різному... Тут щось говорити є зайвим - треба просто послухати!!!! Мене дуже вразила пісня "Коли тобі важко" - глибиною та своєю філософією, а ще щирістю, правдивістю та простотою водночас. Також пісні - "Не Можу Без Тебе", "Моя Мала", "Міра", "Ночі і Дні"... і всі решта ))) Цей альбом просто зе бест, навіть не очікувала такого ... ось.
 12. зіпсовані...фе(
 13. щирості і тепла в очах, словах і діях часто дієте проти правил?
×
×
 • Create New...