Jump to content
Студентський Форум

Mikirose

студент +
 • Content Count

  27
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About Mikirose

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛДІ НТУ ім. В. Чорновола

Інформація

 • City
  Львів, Сихів
 1. Я проти знайомства по рпимусу. Багато людей прожили життя за себе і ще раз хочуть прожити його за своїх дітей, внуків. Це не правильно. Я вважаю що кожен повинен обирати свій шлях.
 2. Шлюби по розрахунку, на мою думку приречені. Оскільки чим сильніше кохання тим міцніший шлюб. Спочатку потрібно перевірити своє кохання на міцність. А потім щось думати, я маю на увазі шлюб.
 3. Так бувало. От наприклад моя мама захотіла поговорити з моїм хлопцем по телефону. І от що вона сказала вона так тебе кохає, що просто нічого більше не робить окрім того що говорить з тобою по телефону.
 4. Я придержуюся старих традицій, що рахунки повинен оплачувати хлопець. Але нічого страшного , що інколи в кафе платить дівчина. Ну всяке може статися там не вистачило грошей або щось інше, але мені деколи і самій приємно що я можу зробити таку річ як запросити хлопця у кафе і оплатити рахунок. Звичайно коханого хлопця.
 5. Коли ти кохаєш людину, то твої очка блищать, з лиця не зникає радість. Наприклад радість зустрічі, радість від того що тебе люблять, радість того що ти знайшов свою половинку. Ще щоб показати свої почуття можна просто погладити коханого по лиці, поцьомкати, усміхнутися, міцно стиснути його руку у своїй руці, міцно обійняти а далі вже без слів не обійтися. Далі сказати я тебе кохаю моє сонечко, я не можу жити без тебе мій хрумчик, мені не вистачає тебе мій місячок. Тільки ти один мені потрібний на цілому світі, і життя без тебе я не можу.
 6. Ось я дуже болісно переживаю розлуку з коханим. Мені сумно коли його немає поруч. А особливо коли він їде кудись з-за місто, коли я знаю що не зможу з ним зустрітися або він не може зі мною розмовляти по телефону, бо зайнятий. Порадьте як тоді бути, що мені робити?
 7. Я зараз дуже хочу зустрітися зі своїм коханим хлопцем. Він зранку хотів зустрітися а я не змогла бо була на роботі. Тепер я дуже цього хочу бо він аж на три дні їде за місто і я просто дуже сильно переживаю розлуку. Я його дуже сильно кохаю і три дні для мене це просто вічність.
 8. Я є екстремалкою, хоча не займаюся такими видами спорту. Просто люблю екстрім. Найнебезпечнішими своїми пригодами я вважаю коли я не втрималась на сходинці трамвая і і на великій швидкості випала з трамвая на проїжджу частину. Цікава була історія, я лежу на проїжджій частині, темно, ніч а на мене їде автомобіль і світить фарами мені в очі. Так вийшло, що я сідала у трамвай ссаме тоді коли він відїжджав і водій не закрив двері і різко рушив, а я була на останній сходинці
 9. Щоб відповісти на це запитання потрібно спитати думку обидвох половинок. Наприклад я люблю природу. У медовий місяць я би хотіла поїхати там де тепленько, наприклад на море. Погрітись на сонечко, покупатись, подивитись з коханим як заходить сонечко. Ще також хотілося не тільки моря, а й море, море кохання.
 10. Щоб вижити разом потрібно по-перше так не думати що ти з коханою виживаєш. Треба думати що ти з коханою насолоджуєшся кожною миттю життя. По-друге має бути палке кохання. Не просто флірт чи захоплення. Ти маєш усвідомлювати що без цієї людини не зможеш прожити своє життя. Що життя без тієї єдиної коханої буде не цікавим, одноманітним. По-третє ти повинен піклуватися про свою половинку. По-четверте тобі з нею має бути комфортно. По-пяте ти маєш жертвувати чимось заради неї (наприклад бути більш спокійним). І це ще не все. Біля неї ти маєш почуватися самим собою, от таким простим хлопцем, якого теж сильно кохають.
 11. Оченятка мого коханого - це два озерця в яких я тону. Очі багато що говорять. Через очі, погляд я можу зрозуміти який настрій у мого хрумчика. Сонце я люблю твої зелені очка, вони просто заворожуючі.
 12. Просто бути самим собою. Жити, любити, втілювати свої мрії в життя. Життя - це прекрасна річ, як не крути.
 13. Найбільше, що не люблю це брехню і зраду. Напевно не змогла б пробачити зради коханої людини. Тому що коли любиш то таке поняття як зрада відсутнє. А коли коханий зрадив - значить це була не любов а захоплення. І про це не варто жалкувато. Ось така я не пробачаю зради. Я навіть злюся коли коханий хлопець заглядає на інших дівчат.
 14. Коли хлопці жаліються......... Що от наприклад палець поранив чи ще щось. На мою думку хлопці мають бути сильними. Не люблю, коли хлопець через кожну дурницю нирвується. Взагалі не люблю нервових хлопців, а спокійних, лагідних, турботливих. Можливо я теж не є ідеальною, але хотілося б спокійного чоловіка котрий би негальмував машину, або не їхав раптово з великою швидкістю через те що його хтось рознервував. Але якщо люди люблять один одного вони якось стараються бути кращими заради своїх половинок.
 15. Побачення вважаю зіпсованим коли хлопець прийде не охайно одягненим, буде говорити про те що ось таке то задоволення є дуже дорогим і т.п. Не люблю коли хлопці говорять про гроші. І взагалі хдлопець має продумати все до деталей, якщо це наприклад якась дата (пів року зустрічання чи інше), але також має бути щось зроблено експронтом. Ще також думаю що не треба їсти цибулю і часник. Бо якось я прийшла на зустріч з хлопцем а він наївся цибулі. Це був просто жах.
×
×
 • Create New...