Jump to content
Студентський Форум

Mad Sick Girl

студент
 • Posts

  3
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  Приватний вищий навчальний заклад "Запорізький комерційний технікум"

Mad Sick Girl's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Твій нік нагадує мені епізод з книжки Дереша "Архе", там також один вуйко був, який свою дружину викинув з другого поверху у кущі агрусу. Ось як треба хіпувати!

 2. Увага! Відкривається у місті Запоріжжі новий Клюб, чи то пак організаційне об'єднання, - "Товариство Вивернутих Кишень"! Щоб стати учасником потрібно лишень ходити з вивернутими кишенями у там, де Вам не соромно, стільки, скільки Вам заманеться! Можете організовувати такі збіговиська у кожному селі-місті-країні-материкові-планеті-галактиці... Товариство Вивернутих Кишень - І весь світ у Вас в кишені!
 3. У звязку з присутністю відсотності наявності будь-якого натяку на застілля у моєму місті на цю честь, вважай моє поздоровлення найкращим, бо я найрозумніше та найкрасивіше дівча! Щоб тобі жилось так скромно, як і мені! Гавсь! :girls pardon:
 4. Привітулі від Стьонки! Нік - то просто прикол від друзів-родичів-знайомих-панків-пісеньок... Бомки! Мо', в мене негаразди з головою? Нєєє! То просто гарний настрій! Цілую всіх і вся! Прикинь, через те, що полетів камп, доводиться тепер сидіти у технікумі та писати листи всім друзям-знайомим після пар... Буеее!
×
×
 • Create New...