Jump to content
Студентський Форум

lizard

студент +
 • Posts

  48
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  )

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Berezhany

lizard's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Мати Тереза доказ протилежного, не бажала користі для себе, робила добро для інших, прожила довге і щасливе життя, має багато послідовників, які втілюють її ідеї в життя, так що навіть після смерті, за допомогою своїх ідей існує і має вплив) Роблячи зло комусь - робиш його собі, яка ж у цьому користь?
 2. Я залежність від ком"ютера здобуваю швидко, тому для профілактики часом відмовляюсь від задоволення посидіти за ним тиждень-другий....
 3. Просто Гріша намацав слабку сторону тесту і доказав, що людина це істонта, яку важко передбачити)
 4. Кохання має свою особливу логіку - логіку любові)))
 5. Напевно спроба логічно зрозуміти кохання - це лише бажання зберегти його, щоб воно не було подібне лише до спалаху, такого класного і яскравого, але не довготривалаго.
 6. Якість стосунків виявляється (щодо міцності, а також наявності любові), на мою думку, у вмінні долати конфлікти, бо у кожних стосунках вони мають бути. І це не є погано, а лише означає що наші стосунки вже виросли з тих "штанів" (рамок) в яких їм було добре вчора, і сьогодні їм тре нові - це розвиток. І ті конфлікти треба долати компромісом, а не авторитетом когось одного, бо коли таке є, то означає, що однин з партнерів не росте в цих стосунках і вони не йдуть йому на користь.
 7. Якщо не старатися їх приховати, до буде само по собі видно. Здається, психологи кажуть, що тільки 15% інформації ми передаємо словами, решта поставою, жестами, діями...
 8. Зрада починається в думці... Коли тільки зустрічаються, то я згідний з тобою. Але коли це сталося в подружі, то, вважаю, потрібно шукати порозуміння. Бо, думаю, часто в зраді ввинен не тільки той хто зрадив, але кого зрадили. Бо якщо чоловік не звертає увагу на свою жінку, не цінує її, то підштовхує її до зради, бо обов"язково знайдеться той, хто буде її цінувати. Так само є коли зраджує чоловік...
 9. .... І дощова... але за то є веселки)))
 10. Я так запутався з ти, що таке кохання, що був змушений, принаймі для себе, створити маленький словник із слів: кохання, закоханість, любов. Закоханість - це початок, симпатія між хлопцем і дівчиною, "взльотна" смуга для кохання, почуття, які важко пояснити, що змушують робити дивні, сміливі, а інколи смішні речі. Але воно може швитко зникнути як і появилося, якщо не робити нічого для того, щоб воно переросло у кохання. Любов - це не почуття, це спосіб життя, любов без умовна, вона не зникає, а існує завжди проявляється у творені добра іншому, інколи навіть збитково для себе, вона нічого не вимагає для себе. Кохання - (це певно найскладніше), це любов між хлопцем і дівчиною, але щоб вона була вічною вимагає праці і зусиль, і ще воно очікує взаємності. І зникає якщо цього немає.
 11. Мені здається, що робити зло це завжди програш. Коли робимо зло, то лише доказуємо наскільки ми бідні і слабкі. Впливати на людину, яка очікує користі набагато легше і ніж на ту, якій це не потрібне. Так хто по-справжньому вільний?
 12. Я нещодавно теж думав, що піст це лише стара традиція, яка не дуже вже актуальна сьогодні. Потім я вважав, що піст це класна дієта, і якщо її регулярно дотримуватися то можна зберегти гарну фігуру. Тому я ставився до посту дуже ліберально, тай зараз так ставлюсь. Але вже мені піст подобається, бо це класна можливість виховати свою силу волі, не тільки щодо страв, але починаючи з них. Просто маленьке обмеження себе в чомусь (правда парадокс? Обмежуючи себе стаєш вільним) допомагає насправді стати господарем свого життя). Не думайте, що я агітую і заохочую до посту, просто цікаво почути вашу думку, що піст дає особисто для вас, а не тільки терорії його виникнення)
 13. Щастя - це коли ти знаєш, що тебе хтось дуже-дуже любить, і через це ти починаєш любити себе, а потім інших, неочікуючи цього взамін, принаймі не від всіх, і далі продовжуєш любити навіть, коли це є важко)
 14. Історію пише конкретна людина, творять її всі, і кожен зокрема, бо має свій вплив на історію менш відчутній чи більш, помітний чи не дуже. Але пише її одна конкретна людина, яка дивиться на все крізь призму свого світогляду. І хоч як не старається писати об"єктивно, все одно її особистстість лишає відблиск на написаній ним історії)
 15. ТИ би ще сказав, що щастя це коли п"єш Соса-Соla))
×
×
 • Create New...