Jump to content
Студентський Форум

Lila

студент +
 • Posts

  23
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  НАУ (аграрний)

Інформація

 • City
  Kyiv

Lila's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. А мені дуже сподобався. в стилі Квентіна тарантіно
 2. Мены обидва Бумери сподобались
 3. Нєа. На bereznyaki.org.ua є з українським перекладом
 4. Черновецький на Майбаху.
 5. Коли здала на права, то мій хлопець був в шоці і сказав, що ніколи в житті він дівчині не давай за рульом сидіти і не дасть. Так ,звісно, спочатку були "компліменти" на дорозі в мою сторону, але то все проходить. Досвід бере своє.
 6. Їздила на ній (за рульом). Машинка класна. Але якшо думаєш купляти, то нище 2000р. не бери.
 7. BMW Hurricane RS - 370км/год. Лялька
 8. Віддам за човен мах 2000грн. Якщо продавці не з Києва- заплачу за доставку вантажу.
 9. Зараз всі голівудські молодіжні фільми з наявністю емо-стилю. Це зараз не стиль поведінки і не стан душі. Це мода.
 10. Я за знайомства вживу. Хоча моя подруга познайомилась в "вКонтаке" з хлопцем,просто почала шукати по спільних уподобаннях і вже живуть з ним 2 роки. Раз на раз не приходиться.
 11. Оксана. Вже 5 курс Національного Аграрного універу. Закінчую спеціальність, яка дозволить мені бути логістом по автотранспорту. Живу в Києві. Люблю спорт і людей які ведуть здоровий спосіб життя.(в Киієві такова малавата )
 12. Інтелект не збільшується від того чи навчаєшся ти в університеті чи ні. В мене є знайомі, яких втикнули в престижні універи, а дуб дубом. Я думаю всі знають шо таке зараз наші університети. Корупція!!! А знанням можна і самому збагачуватися.
 13. Таке враження ,що ця тема присвячена не самогубству, а "Богу". Світ один. Погляди на нього різні. Комусь він жорстокий, комусь смішний. Буває люди задумуються над такими дрібницями і цілими роками не можуть їх вирішити , а насправді не розуміють,що їм мішає жити щось інше. І вони ніяк не можуть зрозуміти, шо не так. Як на мене , то в цьому повинен допомогти чужий , свіжий погляд. Бо в противноу випадку людина ходить по кругу. І кінечному етапі заходить в глухий кут. Короче кажучи суть в тому, що запобігти цьому може підтримка іншої, не обов"язково своєї людини. сам ніколи з такої параші не виберешся.
 14. В мене теж таке буває. Таке враження, наче "опускаються руки" і починається пофігізм. Мене постійно з такого стану витягували друзі. Або можна на двір вийти , прогулятися. Але точно не залишатися один на один з цією проблемою.
×
×
 • Create New...
; ipsSettings['maxImageDimensions'] = { width: 1000, height: 750 };