Jump to content
Студентський Форум

Lila

студент +
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About Lila

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  НАУ (аграрний)

Інформація

 • City
  Kyiv
 1. А мені дуже сподобався. в стилі Квентіна тарантіно
 2. Мены обидва Бумери сподобались
 3. Нєа. На bereznyaki.org.ua є з українським перекладом
 4. Черновецький на Майбаху.
 5. Коли здала на права, то мій хлопець був в шоці і сказав, що ніколи в житті він дівчині не давай за рульом сидіти і не дасть. Так ,звісно, спочатку були "компліменти" на дорозі в мою сторону, але то все проходить. Досвід бере своє.
 6. Lila

  BMW 325 TDS

  Їздила на ній (за рульом). Машинка класна. Але якшо думаєш купляти, то нище 2000р. не бери.
 7. BMW Hurricane RS - 370км/год. Лялька
 8. Віддам за човен мах 2000грн. Якщо продавці не з Києва- заплачу за доставку вантажу.
 9. Lila

  Emo

  Зараз всі голівудські молодіжні фільми з наявністю емо-стилю. Це зараз не стиль поведінки і не стан душі. Це мода.
 10. Lila

  Сайти знайомств

  Я за знайомства вживу. Хоча моя подруга познайомилась в "вКонтаке" з хлопцем,просто почала шукати по спільних уподобаннях і вже живуть з ним 2 роки. Раз на раз не приходиться.
 11. Lila

  Хто ти?

  Оксана. Вже 5 курс Національного Аграрного універу. Закінчую спеціальність, яка дозволить мені бути логістом по автотранспорту. Живу в Києві. Люблю спорт і людей які ведуть здоровий спосіб життя.(в Киієві такова малавата )
 12. Інтелект не збільшується від того чи навчаєшся ти в університеті чи ні. В мене є знайомі, яких втикнули в престижні універи, а дуб дубом. Я думаю всі знають шо таке зараз наші університети. Корупція!!! А знанням можна і самому збагачуватися.
 13. Lila

  Самогубство

  Таке враження ,що ця тема присвячена не самогубству, а "Богу". Світ один. Погляди на нього різні. Комусь він жорстокий, комусь смішний. Буває люди задумуються над такими дрібницями і цілими роками не можуть їх вирішити , а насправді не розуміють,що їм мішає жити щось інше. І вони ніяк не можуть зрозуміти, шо не так. Як на мене , то в цьому повинен допомогти чужий , свіжий погляд. Бо в противноу випадку людина ходить по кругу. І кінечному етапі заходить в глухий кут. Короче кажучи суть в тому, що запобігти цьому може підтримка іншої, не обов"язково своєї людини. сам ніколи з такої параші не виберешся.
 14. Lila

  Що робити

  В мене теж таке буває. Таке враження, наче "опускаються руки" і починається пофігізм. Мене постійно з такого стану витягували друзі. Або можна на двір вийти , прогулятися. Але точно не залишатися один на один з цією проблемою.
 15. Шанувальники, об"єднуємось!!!
×