Jump to content
Студентський Форум

kYula

студент +
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About kYula

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  Київський Університет Права НАН України
 1. Перший свій екзамен склала після того, як попередньо підготувала всі відповіді на питання, а потім встала о 3й ранку і до восьомої готувала відповіді. Нині сижу і не можу змусити готуватися до наступного екзамену, який відбудеться через 2 дні. І це мій серйозний недолік!))
 2. ВВ "Країна Мрій"
 3. І я з Києва (ще ж не запізнилась з перекличкою?)!
 4. ))) Така цікава міні-дискусія розвилась про "що краще Львів чи Київ"... Ось що я можу сказати про своє рідне місто, в якому живу всі 18 років..Київ - жорстокий. В столиці дуже важко, всі кудись завжди поспішають (в тому числі-я), тут панує сама нечемність. Багато машин. З Хрещатиком постійно щось роблять. Мітинги: там знесли туалет, тому будемо страйкувати перед міськрадою. Кіпа машин, маршруток. Аварії. Моє місто дуже зарусифіковане і мене, як українку, це дратує! Але. Тут комфортабельно - навіть спальні райони мають нормальне постачання проточної гарячої води (а у Львові, на скільки мені відомо, з цим є певні труднощі). Та люблю я саме Львів через спокій, архітектуру, каву, через вихованих та доброзичливих людей (навіть до російськомовних), через відчуття себе в Україні, та водночас і в Європі, через Львівський Національний Університет, через розповсюджену рідну мову і т.д. От ще трішки подорослішаю і переїду туди! :)
 5. Я не розумію: чому на цьому форумі так негативно налаштовані на Б.с.?
 6. Подобається радіо One. Колись часто слухала "Перець"фм, та останнім часом вони почали змінювати українську музику на російську попсу. А взагалі, мого улюбленого радіо ще не створили, де було б весь час українські пісні (знаєте, в мене це як відчуття голоду) :(
 7. Віддала голос за Rio-martini. До речі, першу її фотку десь в інеті (форум?) вже бачила. :)
 8. Це нормально, коли "криво", головне - намагаються її вводити, а там вже далі процес буде вдосконалюватись і з часом це буде справжня Болонська!
 9. Ви маєте на увазі в.о. ректора Бошицького Ю.Л. чи почесного?
 10. Не хочу тут нікого ображати, але чула що після МАУПА дуже важко знайти роботу, бо їхні дипломи не шануються. Щодо хабаріництва. Вони є вскрізь. Та про МАУП постійно щось таке випливає. Ось нещодавно розповідала історію знайома вчителька, котрій запропонувала одна викладачка з МАУПА прийти на її місце, бо вона "понабирала в конвертик від групи за оцінки", але виявилось, що не вона мала ті оцінки (чи заліки?) ставити, а оскільки там була гарна сума і яку вже було важко повернути, вона вирішила йти звідти.
 11. Привіт! Я з Київського Університету Права (1 курс). Не поганий заклад. Хороша бібліотека, поважні викладачі. Університет має розвинуті зв"язки з іншими країнами. Є практика, і в залежності від того як ти себе на ній проявиш, результатом може стати твоя майбутня робота. Ходять чутки, що викладачі мають солідні юридичні фірми і дуже пильно придивляються до студентів, бо можливо комусь пощастить туди потрапити. Але, також, я побачила мінус в Університеті. Це відсутнісь Болонської системи.
×
×
 • Create New...