Jump to content
Студентський Форум

KORVIN

студент +
 • Posts

  19
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  КНУ ім. Тараса Шевченка

KORVIN's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Часто, коли ти читав книгу, у тебе виникало бажання змінити щось в ній? Часто, коли ти читаєш роман, хотілось підказати щось автору? Хотілося, щоб він почув твій голос? Прагнеш стати свідком процесу творіння? Тепер у тебе є така можливість! Увага! На сайті http://undersoul.ucoz.ua/ ти станеш свідком безпрецедентного літературного експерименту. Два відомих письменника під псевдонімами починають свою роботу для тебе. Вони будуть писати роман у тебе на очах. Поглянь письменнику просто в слова! І не пропусти жодного!
 2. А по небу бегут. Видиш, чьи-то следы. Это. может быть, я, это, может быть, ты... И не последняя любовь. (7Б) Що ж це я що ж це я не зумів зупинитися вчасно все ясно зі мною тепер і назавжди пізно не йди не йди від мене
 3. Стосовно хроніки -- не зовсім зрозумів. Що за професор? Цитату наведу -- просто Біблію не взяв :) Я бачу -- тут атеїстів нема.
 4. В книзі "Как приобрести друзей" сказано, що Дейл Карнегі помер за незрозумілих обставин. Карнегі однозначно йшов не тим шляхом, хоч і вибрався з такого лайна в люди, що за будь-яких обставин гідно поваги. Дізнатись істину неважко, важко робити те, що вона каже.
 5. Блін, ви знаєте, поки що фактів я не знайшов. Це єдине http://kingsley2.com/archives/2003/11/25/d...-commit-suicide Взагалі-то, таку інформацію я чув від одної визначної людини. Ну, звичайно не особисто. Зрештою (для прискіпливих), якщо подумати логічно, то приховувати інформацію, про самогубство Дейла було б життєво необхідно і вигідно багатьом. Ось ще на що натрапив: http://www.dorogadomoj.com/z20kar.html Продовжую пошуки. Колобок, може посперечаємось хто більше мов знає? No seas tonto!
 6. Про що ви тут говорите? Яка релігія найстаріша? :) Питання таке: Бог є чи нема? Не треба ставити християнську релігію, як прівелюючу. Це велика помилка. На Біблію теж не слід гнати: ніхто з тут присутніх достеменно не розбирається в ній і її трактуванні. Ніхто, навіть не читав її повністю. Стосовно начебто двох різних Богів в двох Завітах скажу таке: в першому було сказано -- око за око, зуб за зуб; в другому прийшов Ісус і сказав -- полюби ворога свого, бо ж якщо ти любитемеш того, хто тебе шанує, то яка тобі за це подяка. Стосовно теорії еволюції давайте по фактах. Наприклад: один з давніх черепів, що представляв одну з проміжних ланок і був одним з найпоказовіших прикладів в Антропологічній енциклопедії США виявився фальшивкою. Не забувайте: атеїзм комусь завжди вигідний, як і релігія. Але щоб припинити будь-які можливі майбутні ссилання на великого Дарвіна та прочу комуністичну фігню, я раджу всім почитати книгу "О начале человеческой истории" академіка Поршнева. Колобок, шо там в підручнику? Мені так цікаво, аж руки сверблять, але не маю звідки книжку дістати. Почитай нам вголос, будь ласка!
 7. Правильно -- всіх любити! З америкосами не спілкувався -- не знаю тої клятої мови.
 8. Щастя не в грошах, але без грошей щастя не буває!
 9. Для фанатів: Дейл Карнегі покінчив життя самогубством. Не думаю, що варто вчитися перемагати проблеми в людини, яка сама не змогла справитись із своїми труднощами. Окрім того, Дейл дійсно орієнтувався на америкосів. Я нічого проти них не маю, я би просто їх стріляв. Разом із арабами.
 10. Щастя -- це коли людина насолоджується своїм життям. Primum vivere, deinde philosophary (якщо я не помиляюсь), що означає -- спочатку живи, потім філософствуй.
 11. Цитата(LMax) Ну то що краще залежність від наркотику чи від Бога? Однаково. Звичайно, що від Бога -- він є символом любові, а наркотики -- саморуйнації. Цитата(LMax) Але існує уявлення, ніби ця книга особлива. Вона й є особлива. При чому жодна книга по популярності в історії людства не була першою за Біблію. То вона особлива, тому що популярна? А чому б і ні? Хіба тут є суперечність? Цитата Ваші уявлення можуть "довести" щось лише вам особисто. А ваші - вам. Висновок: розвивайте уявлення. Геніально!!!!!! LMax. З мавпологією я хотів постібатись,а ви всі такі серйозні. Просто мене смішать ті люди, які й досі грунтують свої думки на теорії Дарвіна, котра в світі вже давно розгромлена. Зрештою, я їх не звинувачую: в нас відбувається страшенна блокада інформації. Зокрема, наші знання здебільшого грунтуються на книгах за 1950-ті роки, які грунтуються на досягненнях науки за 1850-ті роки. Прикольно, правда? Тому й мавпологія. Тепер давайте конкретно визначимо хто такий атеїст, бо дехто починає поволі плутати його із агностиком. Атеїст -- це той, хто знає, що Бога нема. Принаймні вони так пишуть в себе на сайтах. До речі, раджу поцікавитись -- там прикольно. І вони основуються якраз на наукових фактах виключно, бо ж на чому ще.
 12. ЩО ти називаєш непотрібним п....ж? А, що взагалі доведено? І що значить доведено? Як доведено? Мабуть, оце. Взагалі-то, ви мене так всі дістали, довбані нігілісти на зразок тебе. Ти думаєш, що дуже розумний? А що значить розумний? А що значить мудрість? А ким краще бути? А чи треба?
 13. Релігія себе не може виправдати, бо священники теж люди. Люди все поганять. Навколишній світ гармонійний і дисгармонія (гріх) береться лише від людини. Зрештою... Сама думка про те, що Бог є -- це вже ***! Подерв"янський Я обожнію мавпологію!
 14. Не намагайтесь все змішати в одну купу. Що доведено, те доведено. Ми беремо наукові данні на даний момент. Саме на цих фактах і стоять атеїсти. Але я не збираюсь захищати їх -- я з іншого табору!
×
×
 • Create New...