Jump to content
Студентський Форум

IP09

студент
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About IP09

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  Національний університет "Львівська політехніка"

Інформація

 • City
  Львів
 1. Stin ти, звичайно, правий. Потрібно все робити законно, але ж тоді постає заканомірне питання чи варта шкура вичинки? Чи не занадто дорого буде підтримувати цю інфраструктуру?
 2. Я не казав що я це буду робити в ЛЬвові. Я сам із села на Рівненщині, у Львові навчаюсь в політехнічному. Ти не смійся що я із периферії, село то воно село, але в лан сітці уже 68 компів, ще 6 по DSL модемах. А Wf-Fi хочу зробити щоб кинути сітку на другу половину села, там ще 23 компа є. Ось мені і цікаво чи варто робити це, цікава думка інших. Доречі, інтернет в нас частково на Wi-Fi, тобто передача по наземному радіоканалу(УарНет), прийом йде по сателіту.
 3. Звичайно при опадах чи тумані будуть перешкоди, але я ж не збираюсь передавати на 8км. Щодо опор то дахи будинків підійдуть.
 4. В мене на даний момент є антена, що здатна при прямій(дерева за перешкоду не рахуються) видимості на іншу передати сигнал на 8км з швидкістю (лабораторною) 11Мбіт/с. Ще маю всенаправлену антену, яка в усі напрямки (залежно від кількості і характеру перешкод) передає стабільний(!) сигнал в радіусі від 300 до 1300 метрів. Звичайно ці антени не дешеві (190у.о і 230у.о), але вони мають окупитись, надіюсь, оскільки ціну за них розіб"ю на всіх юзвірів. Ца одноголосно краще за дріт, звичайно на відстані більше 300м. Єдиною проблемою залишається УкрЧастотНагляд
 5. Чому? Невже мені буде вигідніше тягнути майже 1000м дроту, ставити свічі, молитись щоб телефоністи не обрізали мій дріт з опор? На мою думку потрібно розглянути усі за і проти. Ну вже тоді робити висновок. PS: Я не можу знайти закон про частоту 2,4ГГц на сайті УкрЧастотНагляд! Чи я не там шукаю?
 6. На даний час у світі стрімко розвиваються бездротові мірежі. Чим ми гірші? Пропоную обговорити чи можливо простим студентам зробити Wi-Fi мережу.
 7. Народ, маю план зробити бездротову сітку в себе в селі. Не смійтесь, село то воно село, але в лан-сітку зібралось, на даний момент, 58 компів і по DSL ще дюжина (інтернет по реверсному сателіті з швидкістю 4Мбіт/с) . Через Wi-Fi хочу підключити компи до яких тягнути кабель далеченько (мінімум 600м+свіч через 100м). Якщо на обладнання ще якось стягнув гроші, то на УкрЧастотНагляд ніяких фінансів не вистачить! Як думаєте, засічуть незаконне використання частоти?
×
×
 • Create New...