Jump to content
Студентський Форум

HeRmiT

студент +
 • Content Count

  72
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About HeRmiT

 • Rank
  бакалавр

Освіта

 • ВУЗ:
  ЛІМ
 1. З фільмом повністю згоден. Нами керує купка людей, над нами чинять геноцид і це роблять так, щоб нам подобалось, щоб ми до цього звикли, а якщо не подобається - щоб ми винили в цьому себе, когось іншого, але мало хто здогадається хто за цим всім стоїть. Дуже давно продуманий план і на багато років вперед. Кому цікаво, можете подивитись лекції з курсу Концепція суспільної Безпеки, де розкриаються метди глобальної політики. http://pravdu.ru/lessons/petrov/
 2. Більше того скажу - вона не може існувати за тілом, а існує за ним
 3. дуже цікаві речі. Я вважаю інакше. На мою думку, якщо змінити минуле - сьогодення не зміниться. Зміни відбудуться там у минулому. Зараз спробую огрунтувати. Ми зараз в 2008 році. Вносимо зміни до 2000 року. Зміни відбуваються в минулому, але щоб вони відобразились на 2008 році, повинно знову пройти 8 років, а за цей час ми уже будемо в 2016 році. Я собі це уявляю саме таким чином.
 4. З чого ви взяли що у тварин немає душі? У них немає свідомості (а може є, але не така виражена як у людей), але душа є. Причому тварини прекрасно відчувають енергетику. Є навіть народна прикмета - впустити кота на новосілля в квартиру. Там де він ліг не можна ставити ліжко. Тому що там іде природній потік енергії (геопатогенна зона), яку кіт відчуває.
 5. Народ. Це фотошоп, а ви повірили :) Я читав в інеті про ці фото. Був сайт де люди викладували підробки в фотошопі. і хтось виклав такі скелети. Ну а потім пішла дезінформація і "жовта преса" почала розмістила в інеті ті статті :)
 6. Я інакше вважаю. Я вважаю що інтуїція - проявлення прямого знання. Отримання інформації з енергоінформаційного поля.
 7. Обрунтуй, будьласка. Якщо ти не можеш духовно розслабитись слухаючи рок - це ще не значть що інші не можуть. Покажи мені будьласка людей які оспівували Сатану, а зараз співають про Бога? Народ, вчіться або не говорити лишнього, або відповідати за те що говорите. І краще не робіть таких закидів якщо ви так мало знаєте про рок-музику, а з ваших повідомлень саме про це можна судити. І ще можна судити про звичайну неосвіченість. http://ru.wikipedia.org/wiki/Рок-музыка http://ru.wikipedia.org/wiki/Стили_и_направления_рок-музыки Ознайомтесь хоча б з цим мінімумом для початку
 8. Це тут до чого? Сказано ж християнський рок. Christian-rock це окремий стиль рок-музики і до black-metal та hardcore не має відношення. Є ще такі християнські стилі рок-музики як Christian-metal, Unblack-metal (також відомий як Christian black-metal) і може ще є якісь християнські напрямки. Може це була всесвітнбо відома рок-опера "Jesus Christ Superstar"? Так це дійсно прикольна річ.
 9. Немає ніяких надприродних можливостей. Це все закладене у кожній людині від народження природою. Просто у різних людей вони проявлені по різному. Доречі ці можливості може в собі кожен розвинути. Просто це не всім потрібно і не всі до цього "доросли" духовно :)
 10. Народ, що з вами? Хіба християнство проповідує не слухати рок? З чого ви взагалі взяли що це несумісно. Якщо музиканти за допомогою музики прославляють християнство, що тут такого? І з чого ви взяли що ця музика призначена для того щоб її слухали у церкві? Можете вдома слухати... Ви що, належите до християнської віри тільки тоді коли знаходитесь в церкві? Взагалі, я вважаю, якщо людина вірить - вона має свою віру проявляти у всіх своїх діяннях, в тому числі і в музиці. І рок-музика не є виключенням.
 11. Точно, в Бермудах! В центрі бермудського трикутника. Тому вона і зникла!
 12. Народ, ви забули про неандертальців та пітекантропів
 13. Куплю шкіру козячу, невидублену. Бажано свіжоздерту (з шерстю) з первинною обробкою сіллю. Розміром від 80х80 см і далі. (потрібна для виготовлення бубна)
 14. Тут ще головне що ти розумієш під романтикою Взагалі не бачу сенсу обговорювати подібні теми (а-ля "який стиль краще").
 15. Вирости духовно, вдосконалитись, відкрити у собі нові можливості. Жити в гармонії з природою. Звалити кудись подалі від цивілізації...
×
×
 • Create New...