Jump to content
Студентський Форум

hatesunday

студент
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About hatesunday

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  Ivan Franko National University of L'viv

Контакти

 • Сайт
  http://

Інформація

 • City
  Lviv
 1. 5 жовтня. Сьогодні почалося моє життя. Мої батьки ще цього не знають, але я вже є. Я дівчинка. У мене будуть світле волосся і блакитні очі. Вже все визначено, навіть те, що я любитиму квіти. 19 жовтня. Дехто говорить, що я ще не справжня людина, що тільки моя мама існує. Але я справжня людина, так само як маленька крихта хліба - все ж таки справжній хліб. Моя мама є. І я є. 23 жовтня. Мій рот вже відкривається. Тільки подумайте, десь через рік я сміятимуся, а потім і говорити. Я знаю, що моїм першим словом буде - МАМА. 25 жовтня. Сьогодні моє серце почало битися абсолютно само. З цих пір воно спокійно битиметься все моє життя, ніколи не зупиняючись для відпочинку. 2 листопада. Я зростаю помалу щодня. Мої руки і ноги починають приймати форму. Але мені доведеться ще довго чекати, перш ніж ці маленькі ніжки піднімуть мене, щоб я змогла дотягнутися до маминих рук, перш ніж ці маленькі ручки зможуть збирати квіти і обіймати тата. 12 листопада. На моїх руках починають формуватися крихітні пальчики. Смішно, які вони маленькі! я зможу гладити ними мамине волосся. 20 листопада. Тільки сьогодні лікар сказав моїй мамі, що я живу тут, під її серцем. Ах, як вона, напевно, щаслива! Ти щаслива, мамо? 23 листопада. Мої мама і тато, напевно, думають, як мене назвати. Але вони навіть не знають, що я - маленька дівчинка. 10 грудня. У мене росте волосся. Воно гладеньке, світле і блискуче. Цікаво, яке волосся у моєї мами? 13 грудня. Я вже трохи можу бачити. Навколо мене темно. Коли мама принесе мене на світ, він буде повний сонячного світла і квітів. Але чого я хочу більше всього - це побачити свою маму. Яка ти, мамо? 24 грудня. Цікаво, моя мама чує тихий стукіт мого серця? Деякі діти приходять в світ хворими. Але моє серце сильне і здорове. Воно б'ється так рівно: тук-тук, тук-тук. У тебе буде здорова дочка, мамо! 28 грудня. Сьогодні моя мама убила мене.... (автор невідомий) Я знаю, осуджувати здатні ті що можуть вчинити гірше. Проте, якщо зараз хтось перед цим вибором, лишітьдитину. Навіть якщо від неї відмовився тато(. Вона вже має право на власне життя. Я думаю прочитавши цей щоденник, Ви зможете відговорити того, хто наважився на цей крок!
 2. Спробуй слухати музику. Веселу бажано , а не змістовну, бо ще гірше буде. А ще можна подивитись якусь комедію. Мені завжди стає краще!А ще можеш піти за ріг будинку сховатись, вибігати звіддти до кожного перехожого і казати :"гав"
 3. download.qip.ru/qipinfium9000.rar download.qip.ru/qipinfium9000.zip Прікол в тому, що якщо задавлений трафік квіп не конектиться/ це було б добре якби кіп конференцію став підтримувати.. інколи надо... о І ШЕ я нарила ото Список контактів і різні його вигляди - http://qip.ru/info/img/infium/1.jpg Вікна повіломлень. Історія переписки - http://qip.ru/info/img/infium/2.jpg Майже всі інші вікна - http://qip.ru/info/img/infium/3.jpg Інформація взята з офіційного форуму QIP - http://forum.qip.ru/showthread.php?t=14569 А ше є дуже класні патріотичні скіни !Отут : Красиві українізатори і скіни патріотичні: http://www.ighor.info/ А ше мене шоста ася порадувала http://ftp.icq.com/pub/ICQ6/Install_ICQ6.exe - 11.07MB нова аська порадувала, особливо тим що в одному вікні декілька челві можна))) і порадувала тим що ОЗУ на 32% грузе(((( а я ніколи міранду не юзала в житті : можете попробувати !http://files.miranda-im.org/builds/miranda-v070a24w.zip - 1.0 Мб(zip) вона стала оболонкою для різних плагінів
 4. От хочу поділитись своєю проблемою і тим , що я вважаю досить таки несправедливим! В нас в університеті з 1 вересня 2006 року для всіх студентів 1их і других курсів було введено Болонську. Студенти 3 , 4 5 продовжують вчитись по старій системі. Болонська система передбачає ніби високий рівень освіти, але ... Досить таки несправедливо. Матеріал дається на самостійне опрацювання, так само як і у всіх Європейських університетах, проте часу у порівнянні з ними студентам дають набагато менше. Виставлені модулі, що впливають на семестрову оцінку та відвідуваність. Нехай людина хворіла допустим місяць, за це їй знижають семестрову оцінку, і не беруть до уваги довідок. Але якщо людина , наприклад дійсно лежала в лікарні. А далі приходить і здає блискуче екзамен, їй більше 4 з мінусиком не ставлять. Модулі , заліки та контрольні в один день? Чи реально повторити(не кажу вже про піді вчити таку купу матеріалу і добре здати? Чому , наприклад, у тому самому Політесі модулі виносяться окремим тижнем , під час якого не проводиться пар! Смішно те, що ввівши Болонську викладачі і студенти заплутались остаточно. Ніхто так і не розуміє формули вирахування тої оцінки. Зрештою, якщо нам ввели цю систему і ми таки її тягнемо і мучимось, то маєм повне право вимагати визнання нашого диплому у Європейських країнах без попередньої перездачі іспитів на його затвердження! А Ви як відноситесь до Болонської системи освіти? Чи вважаєте Ви її доцільною?
 5. Я надаю перевагу старим добрим шпаргалкам. Перше те що ти сам знаєш, де що написано і не витрачаєш часу на пошуки, крім того сам запам*ятовуєш матеріал. Зрештою шпаргалки можна ефективно порозсовувати по кишенькам. Інша проблема тоді коли ти йдеш на екзамен і нічого не знаєш взагалі. Тоді напевне нічо не поможе. Зі списуванням з елктроних книжок та різноманітних TXT у мому телефоні було більше проблем. Мене один раз засікли :( А от з вільними руками йти не раджу взагалі, чогось всі мої знайомі таким чином пролітали . І йшли на талон №2. Хіба можливо викладач або глухий або дуже добрий. Бо таки коли кричиш на пів аудиторії про питання сенсуалізму ,СМІШНО НЕ ПОЧУТИ, ЩО ТИ ГОВОРИШ:)а взагалі коли багато обємного матеріалу треба хоч якийсь орієнтовний перелік написати. Тож тіки 2% в мозку закладається!
 6. от мені більше щастило, бо мої власне перші викладачі в університеті були молодими і досить таки креативними. Я думаю, що молоді більш розуміють нас студентів, адже не кожен викладач , наприклад , розумів , що в нас зараз заліки, модулі, тому не треба завалювати ще і семестрових контрольних. З молодими в дечому простіше, бо переважно старші таки консерватині і більш дистанційні :girls kiss:
×
×
 • Create New...