Jump to content
Студентський Форум

Greenberg

студент +
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Освіта

 • ВУЗ:
  University

Greenberg's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. А як на рахунок звичайної звонилки? Щоб порадили ви тим людям, кому потрібен просто телефон з найпростішими функціями?
 2. Особисто я задоволений обслуговуванням в Укрсиббанку. Нещодавно відкрив там собі карточку для інтернет платежів : все пройшло швидко і безболісно:), а головне - нормальні умови ( звісно не ідеальні, але якраз те що треба мені )
 3. Хочу купити собі щось багато-багато функціональне.. дайте пару варіантів для роздумів. потрібен тачскрін, гпс, хороша камера - це в першу чергу... а далі - хйз
 4. А ось іще: кумедна прибиральниця зажигає поки ніхто "небачить" :):):):)
 5. В мене недавно співробітниця застрахувала свою мікру - доволі не мала сума вийшла ( КАСКО ), хоча вона ( співробітниця ) сильно хвалилася що отримала знижку аж в 20 з чимось там відсотків ( СК "Провідна")..Як думаєте - варто таким акціям вірити?
 6. Ось трійка лідерів ( Київстар, МТС, Life:) ) ...Хто чим користується, які є їм альтернативи? Що доброго і що поганого в кожному з варіантів?
 7. Я мав на увазі поліси КАСКО ( звісно, що поліс обовязкового я також маю, на те воно і "обовязкове" :) врешті-решт ) Та й дійсно - ціна не така вже й космічна.....а от Щодо КАСКО - тут трохи іншого порядку суми, тому й хотілося б порадитися , адже заплатитвши майже 15 тис грн в рік не хотілося б мати потім якісь непорозуміння чи проблеми зі страховою компанією...Про Провідну чув уже , і не раз, ..а ще якісь варіанти, окрім цієї компанії є?
 8. Поділіться досвідом: хто як і де страхує свої авта? І взагалі, чи варто це робити в сьогоднішні непевні часи...?
 9. Моя порада : слухай те, що каже мама. Особисто не ловлю кайфу від мотоциклів ( якщо чесно навіть трохи їх побоююсь, мабуть тому, що мотоциклістів часто називають хрустиками, але не будемо про сумне )....хіба скутер-табуретка, десь поміж дачними ділянками поганяти ...
 10. Чуваки, не знаю як вам, але я думаю, що ліпше від мерседеса мабуть нема нічого....а фіатик..ну так, шкода що не мерседес :):):):):)
×
×
 • Create New...