Jump to content
Студентський Форум

fomka

студент
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

About fomka

 • Rank
  aбітурієнт

Освіта

 • ВУЗ:
  Вінницький інститут економіки Тернопільської Академії
 1. Думаю, що неварто робити негативну рекламу МАУП. Як говорить ректор цього закладу - це все сіоністи....
 2. Я проти тупих молодих викладачів, але є талановиті, що багатьом старим не по зубам.
 3. В інституті я не відмазувався фактично, проте в школі.... Часто казав, що то світла не було, то городи (жив в селі, а навчався в міській школі).
 4. По великому рахунку, диплом зараз - це престижно і кожен хоче його мати. Проблема в іншому, що часто-густо люди не мають відповідний рівень знань до диплому, а провокують це самі ж ВУЗи, особливо дрібні-комерційні, які корочку видають фактично за гроші.
 5. fomka

  Хабарі

  Я давав хабарі два рази. Один раз за інформатику (серйозно), другий раз - чисто симовлічно....
 6. Курсові з нету брати дуже ризиковано. По-перше, викладачу по даній темі "хитрі" студенти не раз їх приносили, а по друге, часто інформація застраріла (особливо це стосується робіт по праву). Тому з нету краще брати нові статті і інформацію з таких ресурсів: www.dt.ua www.kontrakty.com.ua www.yur-gazeta.com www.ukrstat.gov.ua www.soskin.info Можна ще співпрацювати з конторами, які займаються написанням робіт (купувати готові роботи за півціни і дещо переробляти, оновлювати дані). Я таким чином працював з Вінницькими рефератами www.vinref.com.ua Із власного досвіду: список літератури зручно формувати з http://opac.library.vn.ua/ До речі, щерез онлайн пошук на сайтах бібліотек зручно не тільки формувати список літератури, а й робити її підбірку в разі необхідності відвідування бібліотеки.
 7. Я проголосував за державний, хоча різниці немає. Аби викладачі були толкові і любили свою професію. Вважаю, що кращий ВУЗ той, де викладачі з вченими ступенями дійсно займалися аналітикою, розробкою і т.д., щоб ці викладачі вели гуртки, займалися зі студентами дослідницькими роботами, написанням наукових статей і т.д. Цікаво було б, але де ж таке є...
 8. Щось я не зрозумів, якщо людина не розуміє мову країни в якій вона проживає і якої вона є громадянином та не може на державній мові здати іспити, то як вона буде навчатися, якщо у нормальних ВУЗах викладають українською (в гірших випадках російською), а не мовою нацменшини?
 9. Київ - це як країна в Україні. Зовсім інші стандарти життя чим у решти міст + ціни на продукти та речі нижчі за середні по Україні.
×
×
 • Create New...