Jump to content
Студентський Форум

Flomaster

студент +
 • Content Count

  48
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Нормальний

1 Follower

About Flomaster

 • Rank
  студент

Освіта

 • ВУЗ:
  Тернопільський державний медичний університет

Інформація

 • City
  Тернопіль
 1. сам ти хам.

 2. Якщо твоя брехня була навіть невелика, то все одно це брехня, а це не є добре. Ми говоримо брехню тому, що боїмося реакції людини на правду(якщо вона гірка). Ми просто переконуємо себе, що робимо краще для когось, якщо солодко брешемо замість тяжкої правди. Та як людина травмується духовно, коли взнає, що ти їй збрехав? Для неї тоді вже не важлива правда, її ранить те, що ти збрехав, навіть, якщо ти мав найблагородніші наміри. Тому завжди потрібно говорити правду.
 3. Я чув, що є якісь такі діти-індиго, але чим вони відрізняються від нас? Мають надприродні розум, силу, уміння?
 4. Прочитав я про своє ім`я(Тарас) і щось дуже багато не відповідає дійсноті. Фігня якась.
 5. Ну якщо не хоч нічого казати, то підійди і обніми на прощання!
 6. Ну то кажи "до побачення", якщо не хоч казати "папа". Тоді, який прікол було питати хто що порадить, якшо все одно робитимеш по-своєму?
 7. В ночі перед екзаменом сплю, не можу я чось взагалі вночі вчитись. Можна шизіком стати якшо 24 години вчитись підряд.
 8. В сім`ї не без уро..ів. На жаль, але в Тернополі бидло і хамство також існує. На жаль ........
 9. А на скільки ця людина старша за тебе? Якщо людина попрощалась "папа", то чому їй не відповісти так само, тим більше, коли вона перша так промовила, то очевидно вона не потребує офіційного прощання, типу "до побачення"! Така моя думка.
 10. Тут про кінець світу 2012 року говориться, а, можливо, він і раніше буде. Хтось нечайно нажме кнопку "Пуск" і всьо по Землі...
 11. А цього не треба, снігу було достатньо, щоб зліпити батальон сніговиків.
 12. Якщо людина інтелектуально розвинена, то, звичайно, з нею можна знайти швидше спільну мову. Оскільки знань в неї достатньо, то відповідно тем для розмов буде набагато більше. Та взагалі, чого ми тут філософствуємо над цим питанням, скажіть краще кому буде приємно проводити час з дурнем?
 13. Припустим автомобіль зупиниться на червоне світло, але позаду другий якшо немає такого приладу і водій не реагує, то що тоді? Бада-бум!!!!
×
×
 • Create New...